Гайсин

Новини


Навчання упродовж карантину

   Освітній процес у ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кузьминці, незважаючи на ситуацію, що склалася, організовано на належному рівні. На сайті закладу,  у розділі «Графік навчального процесу під час карантину»,  розміщено  завдання для здобувачів освіти упродовж карантину.  Адміністратор сайту, заступник керівника закладу Лісянець Олександр Іванович,  щотижнево оновлює завдання для учнів,  презентації,  пояснення нового матеріалу, чати,  фрагменти уроків та відео уроків, найрізноманітніші завдання,  які готують учителі.

      Щира вдячність здобувачам освіти, особливо батькам,  колегам  за розуміння, співпрацю, тому що ми маємо  постійний зворотній зв’язок , звіти про виконану роботу, вивчений та опрацьований матеріал через  Viber,  Instagram, Facebook  та у телефонному режимі.

       Успішний освітній процес тристоронній: учень–учитель-батьки. Спільними зусиллями в умовах обмеження освітнього процесу наші учні здобудуть необхідні знання та навички і здоровими повернуться в стіни своєї школи, чого ми усі дуже бажаємо!

      Переконана у тому, що у нашому закладі  навчаються обдаровані  і найкращі діти, працюють творчі і відповідальні учителі, мудрі і толерантні батьки – і ми обов’язково з позитивом вийдемо із ситуації, що склалася. Всім бажаю доброго здоров’я!

    Посміхніться, бо посмішка дозволить вам і тим, хто вас оточує, почувати себе добре!

 З повагою керівник закладу        Світлана Волошанюк

23.04.2020 | Aдмін

Вернутись назад
Погода в Україні Календар свят і подій Ця сторінка була відвідана Лічильник повідомлень разів з 01 січня 2014 року