Новини
Щасливий фініш шкільного життя
Випускний бал 2024! Зі сльозами на очах та посмішками на обличчях випускники нашого закладу прощалися з рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишилися позаду. Попереду у вчорашніх школярів - доросле життя зі своїми радощами. Але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими.
Ось і пролунав останній дзвінок 2024…
Останній дзвоник – одне з найщемливіших свят у житті школярів, свято радісне і хвилююче водночас, адже для кожного цей день знаменує завершення навчального року і початок нової сторінки життя. Цьогоріч це особливе свято, адже зібратися разом ми змогли завдяки незламним та мужнім воїнам, які захищають нас. Особливо символічним цей день є для випускників, що ставлять крапку у багаторічному шкільному марафоні.6 червня заклад освіти с.Кузьминці проводжав у доросле життя своїх випускників. Теплі побажання лунали цього дня на адресу одинадцятикласників від керівника закладу, вчителів та батьків учнів. Випускники висловлювали щирі слова подяки за роки шкільного життя. І ось хвилююча мить… Лунає останній дзвінок. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях у доросле життя. Бажаємо здійснення мрій та кар’єрних злетів випускникам 2024 року!
Нехай усі янголятка спочивають у мирі...
4 червня – Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. В цей день вшановуємо пам’ять усіх діток, які загинули внаслідок війни російської федерації проти України. Першою леді Оленою Зеленською 4 червня 2022 року було започатковано щорічне проведення акції «Голоси дітей», присвяченої пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна. Відповідно до інформації з державного порталу «Діти війни» станом на 2 травня 2024 року внаслідок збройної агресії РФ проти України Офісом Генерального прокурора зафіксовано 1311 випадків поранення дітей та 545 фактів загибелі дітей. Хвилиною мовчання здобувачі освіти згадали усіх діток, які ніколи не стануть дорослими, але завжди залишаться в нашій пам’яті а також долучилися до Всеукраїнської акції «Голоси дітей», пов’язавши на деревах дзвіночки, які символізують голоси вбитих дітей та білих янголів – символів безневинних жертв, які уособлюють світло як знак пам’яті і знак омріяної безпеки в умовах суспільної злагоди і абсолютного миру.
Нехай всі Янголятка спочивають у мирі…
"Ти як?"
Упродовж травня 2024 року у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?"у нашому закладі освіти пройшли заходи , під час яких учням була надана інформація про ментальне здоров'я, як вони можуть піклуватися про нього, як розпізнавати свої емоції. Діти навчилися деяких вправ та провели практики, що допомагають впоратися зі страхом, тривогою, заспокоїтися, почуватися впевненіше.
Тиждень безпеки дорожнього руху
У рамках реалізації заходів дій з безпеки дорожнього руху та з метою формування навичок безпечної поведінки на вулицях та дорогах, узагальнення та удосконалення знань учнів з безпеки дорожнього руху з 13 по 19 травня у нашому закладі відбувся перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху за темою "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану".
Єдиний урок з безпеки дорожнього руху
У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху та з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму 17 травня у нашому закладі було проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». У 3 класі урок відбувся у вигляді інтерактивного онлайн-квесту з безпеки дорожнього руху. Третьокласники виконували різноманітні завдання: давали відповіді на запитання, розгадували кросворди, розпізнавали дорожні знаки, виготовляли пам’ятки «Правила безпеки для пішоходів», а найголовніше – отримали позитивні емоції та багато корисної пізнавальної інформації.
![](http://ruoord.kharkivosvita.net.ua/n2013/MONU.jpg)
![](https://imzo.gov.ua/wp-content/uploads/2015/12/pedpresa-banner.jpg)
![]( http://akp.prava-lyudyny.org/images/2016/20160414-01.jpg)
![](../../../../../../media/banerBPD_160x60.png)
![](http://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/12-1200x350-c-default.jpg)