Новини
Операція"Забуті могили"
Тут обелісків ціла рота.
Стрижі над кручею стрижуть.
Високі цвинтарні ворота
Високу тишу стережуть…
Ці слова нікого не можуть залишити байдужими, не торкнувши найчутливіших струн душі. Квітень. Це не лише місяць весни, цвітіння, тепла. Це ще й місяць Великодніх та поминальних днів. Але це все ще попереду. А зараз проходять заходи по впорядкуванню територій, пам’ятних місць, могил. Учні нашої школи разом із педагогом - організатором Ремезюк Г.І. та класним керівником 11 класу Хомотюк Г.В. також долучилися до цієї роботи. Одинадцятикласники впорядкували могилу Невідомого солдата, прибрали територію біля Хреста Голодомору, а також забуті могили, що знаходяться на території сільського кладовища. Ці заходи були для учнів не лише звичайною трудовою справою . Це було священнодійство, до якого майбутні випускники поставилися з великою відповідальністю.
«Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!»
Наше довкілля, рідна природа чарує нас в усі пори року. Ми, українці, маємо гордитися тим, що доля подарувала нам це диво – чарівну й неповторну красу . Та багатства природи не безмежні. Маємо їх дбайливо оберігати, як порядні господарі. Так роблять в усьому світі, бо проблеми екології, охорони природи нині найважливіші, адже природа – це наше життя, наше здоров’я. Класний керівник 4 класу Хомжа М.В. організувала для учнів початкових класів екологічну вікторину на тему «Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!». Школярі активно брали участь у веселих та цікавих конкурсах, слухали та впізнавали голоси пташок, розгадували кросворди та прикрашали мапу України умовними знаками представників флори та фауни нашої Батьківщини.
Величне свято світлого Воскресіння Христа
Ось і прийшла весна – найпрекрасніша пора року. І саме з весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Це величне свято світлого Воскресіння Христа, який приніс себе в жертву за гріхи людей і спокутував їх своїми стражданнями. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які ми зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління. От і в Кузьминецьку школу сьогодні завітало свято писанки, яке підготували учні 2 класу зі своїм класним керівником Бандурою О.О. На святі учні розповіли про історію створення писанки про її різновиди, підготували виставку писанок. Звичайно ж, не обійшлося і без пасхальних розваг. Діти з великим задоволенням приймали участь в усіх конкурсах.
Міжнародний день книги
Починаючи з 1967 року з ініціативи та за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги 2 квітня, в день народження великого датського письменника-казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь. Сьогодні для учнів початкових класів відбулась виховна година «Книга – найкращий друг». Бібліотекар школи Хомотюк Г. В. розповіла про історію виникнення книжки та подарувала наймолодшим учням пам’ятки користування книжкою «Корисні поради для дітей і дорослих».
Засідання методичних об'єднань учителів та класних керівників
Відповідно до плану роботи школи на весняні канікули 30 березня 2018 року відбулось засідання методичного об’єднання учителів початкових класів за темою «Сучасуний урок: вимоги, проблеми, шляхи удосконалення». Учасники зібрання обговорили актуальні питання, запропоновані головою методичного об'єднання Лісянець С. М., обмінялись думками щодо вимог, яким повинен відповідати сучасний урок. Світлана Миколаївна ознайомила присутніх з особливостями проведення державної підсумкової атестації 2018 року у початковій школі. Заступник директора з навчальної роботи Кочерягіна Н. П. запропонувала увазі вчителів основні засади впровадження Концепції «Нова українська школа».
На засідання методичного об’єднання класних керівників Ляшенко Л.О., Хомотюк Г.В., Ремезюк Г.І. , Бандура О.О. ділилися досвідом організації правовиховної роботи з учнями. Керівник методоб’єднання Куніцька Т. В. підготувала презентацію «Превентивне виховання учнів – пріоритетний напрямок навчально-виховного процесу у школі», акцентувала увагу на соціально-економічних тенденціях розвитку суспільства і проблемах профілактичної виховної роботи з неповнолітніми.
Засідання педагогічної ради
Відповідно до плану роботи школи на весняні канікули 2017 – 2018 навчального року з метою розвитку педагогічної майстерності та підвищення фахового рівня учителів школи 29 березня відбулося засідання педагогічної ради школи «Шляхи удосконалення роботи щодо вироблення в учнів умінь практичного і творчого застосування здобутих знань». У ході засідання–практикуму учителі обговорили актуальні питання впровадження новітніх педагогічних технологій креативної освіти для розвитку творчої особистості здобувачів освітніх послуг, формування предметно-практичної компетентності учасників освітнього процесу, мали змогу поділитися досвідом роботи щодо формування в учнів мотиваційної складової навчальної роботи, висловили своє бачення формули нової української школи та її десяти ключових компетентностей.