Новини
День Землі
22 квітня відзначається День Землі, покликаний нагадати кожному з нас, що Земля – це наш спільний дім, спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. Сьогодні першокласники створили лепбук, у якому зібрали цікаву інформацію до Дня Землі, вчилися сортувати сміття, обговорили проблему забруднення води, повітря. Зробили висновок, що кожен мешканець планети може зробити свій внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, посадити хоча б одне дерево та зберігати красу нашого спільного дому.
Всесвітній день Землі
Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі, який став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Забруднюючи оточуючий світ, ми, в першу чергу, шкодимо собі, забираємо у прийдешніх поколінь змогу жити в оточенні густих лісів, широких чистих рік, прозорого повітря. Саме тому охорону навколишнього середовища в цілому потрібно починати з культурного ставлення до нього з боку кожної людини зокрема. З метою підвищення свідомості учнів щодо гармонічного існування людини з природою, формування екологічної культури та поняття органічного життя, раціонального використання вторинних ресурсів, що сприятиме розв'язанню екологічних та соціальних проблем класний керівник 6 класу Кочерягін Р.В. провів виховну годину «Збережемо довкілля разом». У ході заходу учні переглянули презентацію та відео, присвячені глобальним проблемам планети , взяли участь в інтерактивній грі « Що мені дає природа?» та підготували поради-пам’ятки тим, хто йде на природу відпочити. Тож об’єднаємо наші зусилля для захисту миру на планеті та збереження краси природи.
З історії виготовлення закладок
19 квітня 2019 року бібліотекар школи Хомотюк Г.В.запропонувала членам активу бібліотеки переглянути презентацію «З історії віиготовлення закладок»та провести майстер – клас.Діти зацікавилися виготовленням незмінної супутниці книги – закладки. Та й сама закладка, яка на думку багатьох, має лише утилітарне значення, може бути справжнім витвором мистецтва. У цьому присутні впевнилися, переглянувши онлайн презентацію з виготовлення книжкової закладки. Учасники заходу дізналися, що закладка може нести корисну інформацію, може бути рекламою. Гарно оформлена, зроблена своїми руками оригінальна закладка стане гарним подарунком або вітальною листівкою, шпаргалкою, ба, навіть, іграшкою! Учасники вчилися виготовляти закладки з паперу, прикрашаючи її орнаментом .Усі учасники заходу залишили на згадку закладки, виготовлені власноручно.
Правила поведінки в екстремальних ситуаціях
Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується.
Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою. Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, класним керівником 7 класу Угровецькою І.В. був організований перегляд презентації «Правила поведінки в екстремальних ситуаціях», а самі учні 7 класу мали змогу провести інформаційну хвилинку для учнів початкових класів «Правила особистої безпеки».
Тиждень безпеки життєдіяльності «Наша безпека – у наших руках»
Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. З 15 квітня по 19 квітня 2019 року у школі проходить Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека у наших руках!». З учнями початкових класів було проведено виховну годину «Наша безпека – у наших руках», конкурс на кращий малюнок, ігри, вікторину на тематику тижня.
Учитися — це цікаво
Однією зі складових Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища. Дидактичне наповненняе відіграє не менш важливу роль в освітньому процесі за концепцією НУШ. Сучасне дидактичне наповнення, яке передбачається для використання в перших класах пізнавальне, розвиваюче та цікаве. Практика, наочність, креативність у використанні - ось головні постулати сучасної дидактики. Першокласники із захопленням виконують ігрові завдання із використанням дидактичного матеріалу.