Новини
Знай свої права, дитино!
Знаючи свої права з дитинства, людина зможе плідно й ефективно брати участь у розбудові правового суспільства нашої держави. З метою продовження формування в учнів особистісних рис громадянина України, системи знань про сучасну державу і право, вироблення навичок правомірної поведінки, класним керівником 5 класу Угровецькою І. В. була проведена тематична виховна година «Правова культура – міцність держави». У ході її проведення учні розглянули основні Положення Конституції України: права, обов’язки громадянина; взяли активну участь у вікторині.
Традиції в Україні
Традиції в Україні цікаві й самобутні, але при всьому дуже різноманітні і поширені. Цей факт є доказом існування душі народної, вдячності своїм предкам, глибинної пам’яті та усвідомлення зв’язку поколінь. З метою формування засад ціннісного ставлення школярів до культурних та духовних надбань рідного краю,ознайомлення з краєзнавчим матеріалом- традиціями жителів нашого села - 21 жовтня бібліотекарем школи Хомотюк Г.В. було проведено народознавчу годину «Традиції та звичаї українського народу». Діти з великою зацікавленістю роздивлялись експозицію всіляких речей старовини «З родини йде життя людини», також побували у невеличкій Світлиці, де мали змогу познайомитись ближче з побутом наших пращурів.
Осінь - як і у природі - прийде до всіх...
У кожній країні є категорія людей, які потребують особливої уваги і піклування. Це - люди похилого віку, наші бабусі і дідусі. Люди старшого покоління - досвідчені, мудрі, добрі. Сьогодні вони для нас просто дідусі і бабусі. Але сядьмо біля них, поговорімо з ними, і нам відкриються сторінки їхнього життя.
З метою виховання доброти, поваги до людей старшого покоління у школі проходять акції: "Я до ніг прихилив би вам небо...", "Ветеран живе поруч". Учні школи відвідали людей старшого покоління, ветеранів.
Шурудить під ногами золоте листя осені, школярі поспішають до ветерана Другої світової війни Рижука Олександра Никифоровича, який завжди охоче спілкується із школярами.
Народна творчість - це храм найвищого розмислу
Народна творчість-це родинне чистилище, це храм найвищого розмислу та історичної спадщини. Саме у народній творчості віддзеркалена вся наша невмируща історія, скрижалі духовності, відбитки уподобань та способу життя багатьох поколінь. З метою виховання учнів на кращих народознавчих традиціях українців класний керівник Бандура О. О. разом із своїми першокласниками організував у класі народознавчий куточок, який прикрасили вироби: різьблена шкатулка, скринька із петриківським розписом, таріль від майстрині гончарства Тетяни Шпак, писанки, ляльки-мотанки, вишиті серветки.
Олімпіадний рух у школі
Відповідно до наказу по школі №139 від 03.10.2016 року «Про організацію та проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з навчальних предметів у 2016 – 2017 навчальному році» у школі проходить І етап предметних олімпіад. Сьогодні 13 учнів 8 – 11 класів прийняли участь у І етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики і мали змогу розв’язати цікаві та нестандартні завдання з фізики, щоб гідно представити команду школи у ІІ етапі олімпіад. Зичимо усім учасникам учнівських олімпіад успіхів і перемог!
Місячник цивільного захисту завершується
Місячник цивільного захисту, що проходить у школі з 19 вересня завершується. Відповідно до Плану місячника у школі були проведені заходи, метою яких було забезпечення безпеки та захисту усіх учасників навчально-виховного процесу, матеріальних цінностей, довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання учнів поводженню в екстремальних умовах, проведення різних форм просвітницько-профілактичної роботи серед учасників навчально-виховного процесу, роз’яснення основних понять про надзвичайні ситуації, оповіщення про надзвичайну ситуацію, дій при попереджувальному сигналі «Увага всім!» та мовному повідомленні, удосконалення учнями та персоналом школи теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, цінності власного життя та здоров’я, основ здорового способу життя.