Новини
Математична гра для старшокласників
Не навчайте дітей так, як навчали вас, бо вони народилися в інші часи ( Народна мудрість.)
Зацікавити учнів математикою, показати її могутність і красу, примусити полюбити її - завдання кожного вчителя математики. Велика роль у підвищенні інтересу учнів до математики належить позакласним заходам: конкурсам, інтелектуальним іграм, математичним вікторинам. Кожне нове покоління учнів цікавиться іншими іграми, іншими конкурсами. Тому класний керівник Лісянець О.І. креативно та творчо підійшовши до підготовки відкритого виховного заходу для учнів 9 - 11 класів, цікаво провів математичну гру, аналогічну телевізійній грі - шоу "Хто зверху?". У дуелі між хлопцями і дівчатами, яка складалася із 5 раундів, учні проявили свої найкращі якості командної гри, вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити. А у фіналі впевнену перемогу здобула команда дівчат. Вітаємо всіх учасників гри.
Толерантність – риса вихованої людини
16 листопада усе людство відзначає Міжнаро́дний день толера́нтності, його запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. З метою виховання толерантності, взаємної поваги та мирного співіснування, формування позитивного відношення один до одного та до оточуючих людей серед учнів 1-6 класів класними керівниками Ремезюк Г. І. та Бандурою О.О. були проведені заходи: акція « Долонька миру», виховна година «Як стати толерантним», година спілкування «Ми різні - ми разом», перегляд презентації « Вчимося жити разом» , на яких школярі вчилися бути взаємоввічливими, стриманими, тактовними, доброзичливими
Будь обережним на дорозі
У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, з метою посилення профілактичної та роз'яснювальної роботи , підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань правил дорожнього руху у школі було проведено ряд інформативних заходів серед учнів 5 - 7 класів: учні 6 класу були учасниками тренінгу "Знай та виконуй правила дорожнього руху " із застосуванням фото та відеоматеріалів, п'ятикласники змагалися у знаннях з теми "Розумний пішохід", розв'язуючи цікаві ситуативні задачі.
Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху
З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, у школі проведено заходи з учнями 1-4 класів. Учителі початкових класів: Бандура О.О., Ремезюк Г.І, Лісянець С.М. організували перегляд мультфільмів : «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки», перегляд презентації «Дорожній рух», виставку малюнків «Я пішохід»
Урок позакласного читання
Цікаво пройшов урок української літератури у 5 класі на тему «Василь Королів-Старий «Потерчата». Учні переглядали навчальний відеофільм «Легенда про потерчат», складали портрет головних персонажів за опорними словами, проходили он-лайн-тести, висловлювали свої думки під час обговорення питання «Потерчата – носії зла чи добра?» Учитель Лісянець С. М. впродовж уроку намагалась висвітлити переносне значення казки, учити учнів оцінювати вчинки казкових героїв, розрізняти добро та зло як у казках, так і в житті, виробляти вміння відтворювати в уяві незвичайні художні картини, зображені автором-казкарем, формувати вміння усвідомлювати важливу потребу уважного ставлення до ближнього, любові до нього.
Ринок праці потребує кадрів
В умовах, коли щоріч з’являються нові професії, коли наукова революція розвивається – ринок праці потребує старих та нових кадрів. Суспільство потребує роз’яснювальної роботи щодо професій, які є необхідними в нашій державі.Старшокласникам часто бракує інформації, що стосується питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах. З метою запобігти помилок у виборі професії, формувати професійні інтереси та здібності, ознайомити майбутніх випускників з різноманітністю навчальних закладів, умовами вступу, класний керівник 11 класу Хомотюк Г.В. провела профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів.