Новини
Проєкт "Всеукраїнська школа онлайн"
В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.
Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.
“Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань”, – зазначив Президент України Володимир Зеленський.
Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.
Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Усі уроки також транслюватиме мeдіасервіс MEGOGO. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.
Так, за класами закріплено такі телеканали:
- 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна
- 6 клас – ZOOM та News One
- 7 клас – ZIK
- 8 клас – Індиго та УНІАН
- 9 клас – Рада та UA:Культура
- 10 клас – UA:Перший
- 11 клас – М1
Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.
Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5 класу, 6 класу, 7 класу, 8 класу, 9 класу, 10 класу, 11 класу, а також загальний розклад онлайн-школи.
Джерело: сайт МОН України. 01.04.2020 року
Карантин продовжено
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня 2020 року. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року. Рішення Кабінету Міністрів також передбачає можливість продовження чи припинення карантину раніше строку. Джерело: Освіта.ua 25/03/2020 року
|
ЗНО 2020
Міністерство освіти і науки та Український центр оцінювання якості освіти відпрацьовують кілька сценаріїв проведення ЗНО та вступних іспитів у магістратуру за різних варіантів розгортання подій.
Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний у своєму Facebook. За його словами, зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році обов'язково буде проведено. «Колеги, друзі, цьогорічне ЗНО обов'язково відбудеться, його ніхто не скасовує. МОН та УЦОЯО відпрацьовують кілька сценаріїв проведення ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ за різних варіантів розгортання подій. Нагадую, що ЗНО - це логістично одна з найбільш масштабних операцій в країні, тому ми ретельно продумуємо кожну її складову», - зазначає заступник міністра освіти і науки.
Окрім того, він повідомив, що вже цього тижня МОН повідомить деталі проведення вступної кампанії та зовнішнього незалежного оцінювання.
БІЛЬШЕ ПРО ЗНО 2020 https://osvita.ua/test/
Джерело Освіта.ua
24.03.2020
Майбутнє лісу у твоїх руках
Довгоочікувана весна цього року принесла із собою не тільки радість світлих сонячних днів, а й “гарячу” пору для весняних робіт. Вже не один рік поспіль у березні-квітні проводиться Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу в твоїх руках», у якій колектив нашого закладу приймає активну участь. Мета такого заходу не тільки теоретично, а й практично ознайомити здобувачів освітніх послуг з процесом створення та вирощування лісів.
Цьогоріч 12 березня за ініціативи сільського голови Кунківської сільської ради Безбаха В.В., в. о. старости Кузьминецького старостинського округу Щасливої Л.П. за сприяння лісничого Гайсинського лісового господарства Бондара В.М. було висаджено понад 200 молодих саджанців ялини та сосни на місці ліквідованого сміттєзвалища у с. Кузьминці.
Учні 6-11 класів разом із класними керівниками відповідально віднеслась до клопіткої роботи, дивуваючись, що з цих невеликих рослинок, колись виростуть високі та могутні ялини та сосни.
Працювалось дружньо і весело, захід згуртував усіх його учасників, які звертаються до всіх: «Любімо, бережімо ліс, дбаймо про нього і пам’ятаймо те, що його майбуття, без перебільшення, у наших руках!»
Йду з дитинства до Тараса
Щороку на початку березня по всій Україні проходять Шевченківські дні. Такий день пройшов сьогодні і у нашому закладі. Здобувачі освіти 3 - 5 класів здійснили уявну подорож Шевченківськими дорогами під час відкритої виховної години "Іду з дитинства до Тараса", яку провела для них класний керівник 3 класу Лісянець С. М. Школярі разом складали "дерево" життя і творчості Тараса Шевченка, розгадували кросворд "Чи знаєте ви твори Шевченка?", грали у гру "Склади картину", читали напам'ять вірші та слухали пісні, покладені на вірші Кобзаря.
Дорожня карта учасника ЗНО 2020
Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам. Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог. Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року інформаційні матеріали, які допоможуть краще підготуватися до ЗНО та успішно скласти тести.
Загальна інформація
- Хто має складати ЗНО у 2020 році
- Графік проведення ЗНО 2020 року
- Що таке Сертифікат ЗНО?
- Інформаційна сторінка учасника ЗНО
- Якими документами врегульовується проведення ЗНО
- Хто здійснює проведення зовнішнього незалежного оцінювання
Реєстрація на ЗНО
- Реєстрація на ЗНО випускників у 2020 року
- Реєстрація на ЗНО випускників минулих років
- Скільки тестів складати на ЗНО 2020 року
- Як перевірити стан реєстрації на ЗНО
- Що робити якщо не надійшов сертифікат ЗНО
Підготовка до ЗНО
- Все про пробне ЗНО 2020 року
- Рекомендації учням щодо проходження ЗНО
- Завдання та відповіді пробного ЗНО 2020 року
- Перелік творів з української літератури на ЗНО 2020 року
- Перелік слів з правильним наголосом до ЗНО-2020
- Посібник з підготовки до власного висловлення з української мови
- Аудіоподкаст "Готуємося до ЗНО з української літератури"
- Матеріали для підготовки до власного висловлення з англійської мови
- Підготовка на сайті ЗНО-онлайн
- Завдання та відповіді на тести ЗНО минулих років
- За якими програмами укладаються тести ЗНО 2020 року
- Візуальні об’єкти з історії України на ЗНО
- Матеріали до ЗНО для осіб з вадами зору
Про тести ЗНО
- Критерії оцінювання завдань відкритого типу на ЗНО
- Час відведений на виконання тестів ЗНО
- Правила нарахування балів за завдання тестів ЗНО
- Характеристики тестів ЗНО
- Тести ЗНО мовами національних меншин
Напередодні ЗНО
- Запрошення-перепустка — необхідний документ учасника ЗНО
- Запізнення на ЗНО унеможливіть проходження тесту
- Допуск учасника до пункту проведення ЗНО
- Що робити у разі втрати паспорта перед ЗНО?
- Що робити у разі втрати Сертифіката ЗНО?
Під час ЗНО
- Чого не потрібно робити під час проходження ЗНО
- Наявність телефону позбавить права проходити тест
- Спілкування з іншими учасниками ЗНО заборонено
- Як здійснюється контроль за наявністю заборонених засобів
- Вихід учасника ЗНО з аудиторії під час проходження тесту
- Як подати скаргу на порушення під час тесту
- Учасник ЗНО може забрати свій тестовий зошит
Після ЗНО
- Коли будуть визначені результати ЗНО
- Як тестові бали переводяться в шкалу 100-200 балів
- Підтвердження факту хвороби учасника ЗНО
- Як отримати копію тестової роботи учасника ЗНО
- Результати державної підсумкової атестації (ДПА)
- Отримання школами результатів ДПА
- Апеляція результатів ЗНО 2020 року
- Оголошення правильних відповідей на тести ЗНО
- Інформаційна картка з результатами ЗНО
- Що таке поріг "склав/не склав"
- Адаптивний поріг "склав/не склав" з української мови та літератури
Додаткова сесія ЗНО
- Порядок участі у додатковій сесії ЗНО
- Графік додаткової сесії ЗНО