Новини
Перлина душі – твоя мова і слово
Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Ми - українці і любимо свою землю, свій рідний край з його багатющими народними традиціями, славною історією,мальовничою природою, багатою мелодійною мовою. З метою глибше пізнати історію рідної мови, показати її красу і багатство класний керівник Ремезюк Г. І. разом з п’ятикласниками провели гру-змагання «Перлина душі – твоя мова і слово». Здобувачі освіти читали вірші про мову українських письменників, розгадували ребуси, змагалися у виконанні колискових пісень, читали прислів’я та приказки про мову і на закінчення провели мовно- літературну вікторину.
Герої нашого часу
З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України, у ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кузьминці пройшла інформаційна експрес-хвилинка "Герої нашого часу", яка висвітлює доленосні сторінки в історії України початку XXI століття.Класний керівник 8 класу Кочерягін Р.В. розповів присутнім про події восени 2004 року та у листопаді 2013 - лютому 2014 роках і побажав усім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.
Голодомор в Україні
18 листопада 1932 року вийшли постанови ЦК КП(б)У «Про заходи щодо посилення хлібозаготівель» і політбюро ЦК КП(б)У «Про ліквідацію контрреволюційних гнізд та розгром куркульських груп», які ще більше посилили репресивні заходи щодо українських селян. Спланована конфіскація у них урожаю зернових та усіх інших продуктів харчування представниками радянської влади упродовж 1932-33 років безпосередньо призвела до вбивства селян голодом: Голодомор в Україні забрав життя 3 мільйонів 941 тисяч осіб. З метою вшанування пам’яті всіх загиблих в роки голодомору та виховання здатності кожної людини на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників, виховання патріотів своєї держави, класний керівник Ляшенко Л.О. провела для шестикласників урок – реквієм «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України». Здобувачі освіти ознайомилися з трагічним минулим нашого народу, вчилися бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки.
Толерантність врятує світ
16 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день толерантності. З метою поглиблення знань здобувачів освіти про поняття «толерантність», розуміння толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського життя, виховання духу партнерства, поваги до інших, готовності приймати чужу думку класний керівник 4 класу Лісянець С. М. провела для своїх вихованців урок-подорож країною Толерантності. Виконуючи різноманітні цікаві завдання, четвертокласники відвідали міста Гармонія, Доброта, Терпимість, місто Чарівних слів. Проведений урок дав можливість школярам переконатися, що у світі діють закони добра, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Захід пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.
Гра – це іскра, що запалює вогник допитливості і любові до знань
Дитячі ігри – це не просто забавки! Якщо у дорослому світі гра є формою взаємодії, то у дітей, крім цього, гра є своєрідним засобом пізнання навколишнього світу. Граючись, діти вчаться взаємодіяти між собою, дізнаються нову для себе інформацію чи удосконалюють існуючі навички, вчаться дотримуватись певних правил, пізнають насолоду від перемоги та отримують досвід поразок. В учнів 1 класу закінчився 9 тиждень навчання, присвячений грі. Упродовж всього тижня діти мали змогу проявити себе у знанні дитячих ігор, кмітливості і винахідливості під час гри. Однією з найцікавіших ігор для дітей є гра ЛЕГО. Конструктори ЛЕГО – це цікавий матеріал, стимулюючий дитячу фантазію, уяву, формуючи моторні навички. Лего-конструювання допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, будувати і фантазувати, захоплено працюючи і бачачи кінцевий результат
Мови рідної краса
Любити, шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку 9 листопада Україна відзначає особливе свято — День української писемності і мови. У нашому закладі уже стало традицією відзначати цю дату. Класним керівником 2 класу Угровецькою І. В. була проведена літературна хвилинка «Мови рідної краса», де молодші школярики мали змогу поринути у багатий світ краси рідної мови, ділитися своїми знаннями про рідну мову, шанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, розказувати віршики та приймати участь у цікавих конкурсах.