Новини
Мандруємо мальовничими місцями рідного краю
Сьогодні учні 3 та 4 класів відчули себе справжніми синами й дочками українського народу. Велика і прекрасна наша Батьківщина. Це - безмежні колосисті поля, вишневі та яблуневі сади, повноводні ріки та синьоокі озера, різнобарвні луки та затишні гаї, мальовничі села та великі міста. Разом з учителем Бандурою О.О. здійснили віртуальну подорож і відвідали сім історико-культурних пам’яток нашої держави. Діти побували в Національно історико-архітектурному заповідник «Кам'янець», Києво-Печерській Лаврі, Державному історико-архітектурному заповіднику "Хотинська фортеця", Національному дендрологічному парку «Софіївка» , Софії Київській , Херсонесі Таврійському, Національному заповіднику-острові "Хортиця". Учні підготували розповіді про мальовничі куточки України, приймали участь у вікторині, показавши відмінні знання про рідний край. Також переглянули презентацію «Стежками мальовничої країни».
Способи пізнання інформації
Другий місяць навчання в 2 класі НУШ присвячений ознайомленню з різноманітними способами пізнання навколишнього світу. Упродовж двох тижнів діти дізналися чимало цікавої та пізнавальної інформації про себе та інших людей; про важливість символів та позначок у нашому житті, а також навчилися їх використовувати; про цікаві способи дослідження навколишнього світу.
Робота у Зоні Милосердя
Робота в Зоні милосердя - один із напрямків трудового та морально -етичного виховання школярів. Шестикласники нашої школи старанно доглядають за Обеліском Слави загиблим у роки Другої світової війни. Сьогодні учні разом з класним керівником Хомотюк Г.В. впорядкували територію біля Обеліска: загрібали листя, прополювали клумби та виносили сміття.
«Стежками рідного Поділля»
У нашій школі розпочав роботу гурток козацько-лицарського виховання «Джура» «Стежками рідного Поділля» під керівництвом Ляшенко Л.О. Програма гуртка направлена на використання елементів козацької педагогіки, використання досвіду наших предків по вихованню підростаючого покоління, виконання законів кодексу «лицарської честі», який передбачає: любов до батьків, рідної мови, вірність у коханні, дружбі, побратимстві, віддане ставлення до Батьківщини-України; цілеспрямований розвиток власних фізичних і духовних сил, волі, можливостей свого організму; уміння скрізь і всюди чинити шляхетно, виявляти інші чесноти; не шкодити своїми діями іншим. Головною метою програми є формування та розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота Батьківщини.Гуртківці беруть активну участь у туристичних змаганнях.
Слава козацька не вмре, не поляже!
Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.
Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема.
День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Саме тому наша школа долучилася до відзначення цього свята.
Так, під час проведення відкритої виховної години у 7 класі «Слава козацька не вмре, не поляже» зібралися учні, адміністрація, педагоги, щоб прославити День Українського козацтва. Під час заходу учні почули повчальну інформацію з історії козацтва, стали учасниками козацьких забав.
6 тиждень шкільної науки «Я і моя Батьківщина»
6 тиждень осені – майже її середина. На цьому тижні ми святкуємо День захисника України і День Українського козацтва. Тому саме час розповісти малечі про героїв, виховувати повагу до українських воїнів-захисників України що захищають нас, пояснити, що таке Батьківщина, і чому родина та Батьківщина міцно пов’язані. Першачки із захопленням розповідали віршики про Батьківщину, створювали лепбук «Я і моя Батьківщина», відвідали алею слави воїнам АТО, та підготували яскраві поробки для наших захисників.