Новини
Свіча пам’яті «Зламана доля та незламана воля»
Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними та доленосними в його житті. Буремні події на київському Майдані Незалежності у грудні 2013 – січні-лютому 2014 років назавжди увійшли в історію України. З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні, вшанування подвигу учасників Революції гідності та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу класний керівник Ляшенко Л.О. разом із п’ятикласниками провели захід – свіча пам’яті «Зламана доля та незламана воля», приурочений цій скорботній даті. Школярі читали вірші сучасних українських поетів, присвячені подіям лютого 2014 року, переглянули відеоролик «Реквієм Небесній Сотні» , хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані та воїнів АТО. І під звуки неймовірно тужливої української пісні «Пливе кача» передавали з рук до рук лампадку як свідчення незгасимого вогню пам’яті про Небесну сотню та гордості за подвиг синів і дочок українського народу.
Небесна сотня в вирій полетіла...
20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця Буремні події на київському Майдані Незалежності у грудні 2013 – січні-лютому 2014 років назавжди увійшли в історію України. День вшанування подвигу справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, та звеличення пам’яті Героїв Небесної сотні для школярів став справжнім уроком сили духу і стійкості українського народу.
Відчуття щастя та романтики
14 лютого –День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Із самого ранку у школі почала працювати святкова пошта, завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинками. У цей сонячний лютневий день на душі тепло як ніколи, а атмосферу в нашому навчальному закладі заполонило відчуття щастя та романтики.
Подорож до країни мистецтва
Виховання почуттів дитини починається з краси. Краса у всіх її проявах – це перша сходинка знайомства з прекрасним світом мистецтва. І перш за все треба навчити дитину бачити, розуміти та цінувати мистецтво. Саме з такою метою Лісянець С. М. провела для третьокласників та четвертокласників відкриту виховну годину «Подорож до країни мистецтва». Під час перегляду презентації «Мистецтво для дітей і не тільки», школярі ознайомились із різними видами мистецтва: архітектурою, скульптурою, театральним, цирковим, музичним мистецтвом, мультиплікацією; із задоволенням переглянули фільм «Як створюється мультфільм». Здобувачам освіти цікаво було дізнатись, що малювання, ліплення з пластиліну та солоного тіста, будування споруд із конструктора, які вони всі так полюбляють, – це теж мистецтво. Наприкінці виховної години школярі спробували свої сили у театральному мистецтві – взяли участь у інсценуванні казки.
«Ми – дослідники, ми – винахідники»
Першачки уже мають уявлення про світ, що їх оточує. Можливо, вони ще не зможуть сформулювати хоча б приблизне визначення поняття «дослідник» та «винахідник», але більшість із них уже не раз досліджували навколишнє середовище: вимірювали глибину калюжі, куштували сніжинки, перевіряли фізичні властивості манної каші. Тому для того, щоб молодші школярі змогли максимально розкрити свій дослідницький потенціал, Модельна навчальна програма присвячує цей тиждень розгляду питань, пов’язаних із експерементами та винаходами. Учні 1 класу впродовж навчального тижня дізнавалися про відомих дослідників та винахідників, проводили різноманітні досліди та практичні вправи, спостерігали за об’єктами навколишньої дійсності, порівнювали їх, вчилися робити висновки. А на підвіконні у класі з’явився справжній «експериментальний майданчик».
Зіркова мрія – 2020
На базі районного Будинку школяра відбувся районний етап конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2020» . Конкурс проводився з метою виявлення та стимулювання талановитої творчої молоді, підтримки та популяризації українського мистецтва, світової класики, формування у молоді усвідомлення власної причетності до української культурної спадщини, пропагування національної культури через власну художньо-творчу діяльність. Нашу школу представляли солістка – вокалістка Жмудюк Наталія - учениця 11класу, яка виконувала пісню на слова та музику К. Бужинської « Україна – це ми», та в номінації «Художнє читання» виступила учениця 3 класу Хомжа Ольга з віршем О.Василенка « Українка». Виконані конкурсантами твори були пронизані патріотичним духом, повагою до рідної мови та національної культури.