Новини
Обізнаність про Covid-19 врятує життя
Сьогодні класний керівник Хомотюк Г.В. організувала для восьмикласників інформаційну класну годину «Обізнаність про Covid-19 врятує життя».Тема, обрана для зустрічі - не випадкова, адже всі ми зараз опинились в ситуації, коли наше здоров’я залежить від колективної відповідальності.Акцентуючи увагу на особливостях життя в період пандемії, існуванні правдивої інформації та міфів про ковід-19, Галина Василівна наголосила на відповідальності за власне здоров’я та здоров’я оточуючих. Школярі переглянули відеоматеріали про вірус, його симптоми та поширення. На завершення заходу здобувачі освіти пройшли онлайн- тестування на обізнаність про Covid та отримали пам’ятки.
У школі відзначили День української писемності та мови
9 листопада в закладі відзначили День української писемності та мови. У програмі святкування було чимало цікавих заходів. На першому уроці в 5 класі вчитель української мови провела культурно-освітню зустріч «Найдорожча рідна мова джерельцем радісно дзвенить». Цього святкового дня також відбулося урочисте відкриття шкільного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика у кабінеті української мови і літератури, де зосереджено виконували завдання делеговані від класів учні, знавці мови. На четвертому уроці учні 9 та 11 класів демонстрували рівень знань української мови, долучившись до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Учні 8 класу позмагалися на уроці-турнірі знавців української мови «У писемності та мові – наша сила». Родзинкою свята став флешмоб «Слово до слова – складається мова», який організувала класний керівник 6 класу Ремезюк Г.І., вкотре нагадуючи, що мова є не лише засобом спілкування, вона олюднює, шліфує людську душу, формує світогляд, робить людину істотою духовною.
Споконвіку було слово…
І тільки Слово береже в основі безсмертя української душі!
З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення й становлення письма, історію українського правопису та виховати почуття поваги до народу, любові до рідної української мови класний керівник 5 класу Кочерягіна Н.П. провела інтелектуальну гру до Дня української писемності та мови. Мандруючи сторінками гри, учні дізнались багато цікавого про шлях становлення і розвиток української мови, української писемності та мали змогу перевірити свої знання в ході конкурсів «Мово моя, мово…», «Фольклор для мене завше диво», «Словесний лепбук». Ребуси та мовознавча вікторина «Гостре словечко коле сердечко» стали основою жвавих обговорень, виру емоцій та висновків про значення української мови у житті громадян нашої держави. П’ятикласники були активними, чемними, красномовними, зарекомендували себе як культурна молодь, яка усвідомлює велике значення мови в житті народу.
Фоточелендж «Мій вільний час без цифрового середовища»
Пандемія коронавірусу, яка сьогодні охопила увесь світ, кардинально змінила життя сучасного людства. Докорінно змінилося й життя сучасної молоді. Причому зміни торкнулися усіх сфер: освітньої, соціальної, фізичної, духовної. У період пандемії, коли цифровий простір заполонив майже увесь навчальний час та час відпочинку юнаків та дівчат, надзвичайно важливим виявилося вміння раціонально, цікаво і корисно організувати своє дозвілля без ґаджетів. Узявши участь у фоточеленджі «Мій вільний час без цифрового середовища», здобувачі освіти 8 класу продемонстрували, що вміють змістовно організувати своє дозвілля поза всесвітньою павутиною без комп’ютерів, планшетів чи телефонів.
Богдан Гаврилишин. Відповідальність на всіх рівнях
19 жовтня, у день народження видатного українця, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина, відзначають День відповідальності людини. Класні керівники Столярчук Ю.В. та Кочерягін Р.В. провели день інформування «Богдан Гаврилишин. Відповідальність на всіх рівнях» із здобувачами освіти одинадцятого та дев’ятого класів.
STOP булінг
Ситуація з булінгом в Україні доволі невтішна. Багато хто не надає поняттю «булінг» значення, але насправді – це особлива форма взаємин, яка з часом переростає в насильство. З метою вироблення у молодших школярів небайдужості та толерантності до проблем булінгу, класний керівник 3 класу Угровецька І. В. провела тренінгове заняття «STOP булінг», у ході якого учні переглянули відеоролики, які висвітлюють дану проблему, розібрали та обговорили певні ситуації та виконали вправу «Все у твоїх руках».