Новини
Життя – найдорожчий скарб
Сьогодні, навчаючи дітей правил дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. З 15 по 19 листопада у нашому закладі проходить Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є підвищення рівня безпеки дорожнього руху, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому. На годині спілкування "Дорога - не для гри!" у 9 класі (класний керівник Кочерягін Р.В.) здобувачі освіти пригадали основні правила поведінки та помічників доріг (світлофор, дорожні знаки, підземні та наземні переходи тощо). Школярі обговорили цікаві життєві ситуації, в які потрапляли самі чи із своїми батьками та знайомими. Свої знання з дорожнього руху учні закріплювали при посадці у шкільний автобус.
Всесвітній день доброти
13 листопада – Всесвітній день Доброти – свято, яке було засноване ще в 1998 році. У цьому році молодші школярі нашого закладу вперше провели акцію до Всесвітнього дня Доброти. Гаслом дня стали слова: «Перше правило добра – не роби зла!». Школярі підготували цікаві повідомлення про історію свята, танцювальний флешмоб та, звичайно, побажання один одному гарного настрою й веселого дня. Хотілося б, щоб у цей день всі ми просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої посмішки, підтримки та розуміння. Нам варто спробувати виявляти доброту до всіх і повсякчас.
Світ гри
Світ гри… Він безмежний та яскравий, він пропонує безліч можливостей для творчості, розвитку, навчання та самовираження дитини. Упродовж дев’ятого тижня навчання у Новій українській школі першокласники ознайомились із різними видами ігор; дізналися, чому корисно бавитися та в які ігри бавились їхні батьки; вчилися складати правила гри та дотримуватись запропонованих правил; грали у розвиваючі ігри, при цьому засвоюючи нові знання.
Обізнаність про Covid-19 врятує життя
Сьогодні класний керівник Хомотюк Г.В. організувала для восьмикласників інформаційну класну годину «Обізнаність про Covid-19 врятує життя».Тема, обрана для зустрічі - не випадкова, адже всі ми зараз опинились в ситуації, коли наше здоров’я залежить від колективної відповідальності.Акцентуючи увагу на особливостях життя в період пандемії, існуванні правдивої інформації та міфів про ковід-19, Галина Василівна наголосила на відповідальності за власне здоров’я та здоров’я оточуючих. Школярі переглянули відеоматеріали про вірус, його симптоми та поширення. На завершення заходу здобувачі освіти пройшли онлайн- тестування на обізнаність про Covid та отримали пам’ятки.
У школі відзначили День української писемності та мови
9 листопада в закладі відзначили День української писемності та мови. У програмі святкування було чимало цікавих заходів. На першому уроці в 5 класі вчитель української мови провела культурно-освітню зустріч «Найдорожча рідна мова джерельцем радісно дзвенить». Цього святкового дня також відбулося урочисте відкриття шкільного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика у кабінеті української мови і літератури, де зосереджено виконували завдання делеговані від класів учні, знавці мови. На четвертому уроці учні 9 та 11 класів демонстрували рівень знань української мови, долучившись до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Учні 8 класу позмагалися на уроці-турнірі знавців української мови «У писемності та мові – наша сила». Родзинкою свята став флешмоб «Слово до слова – складається мова», який організувала класний керівник 6 класу Ремезюк Г.І., вкотре нагадуючи, що мова є не лише засобом спілкування, вона олюднює, шліфує людську душу, формує світогляд, робить людину істотою духовною.
Споконвіку було слово…
І тільки Слово береже в основі безсмертя української душі!
З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення й становлення письма, історію українського правопису та виховати почуття поваги до народу, любові до рідної української мови класний керівник 5 класу Кочерягіна Н.П. провела інтелектуальну гру до Дня української писемності та мови. Мандруючи сторінками гри, учні дізнались багато цікавого про шлях становлення і розвиток української мови, української писемності та мали змогу перевірити свої знання в ході конкурсів «Мово моя, мово…», «Фольклор для мене завше диво», «Словесний лепбук». Ребуси та мовознавча вікторина «Гостре словечко коле сердечко» стали основою жвавих обговорень, виру емоцій та висновків про значення української мови у житті громадян нашої держави. П’ятикласники були активними, чемними, красномовними, зарекомендували себе як культурна молодь, яка усвідомлює велике значення мови в житті народу.