Новини
Вінок Кобзареві
Цікаві заходи до славного ювілею Шевченка пройшли для молодших школярів. Саме у 6-10 - річному віці зерна поезії Великого Кобзаря дають найкращі сходи, бо розвивають мислення і мовлення, збагачують пам'ять і уяву дітей, а найголовніше- запалюють іскри добра, справедливості. 12 березня третьокласники з класним керівником Кібальчич Ганною Іванівною провели змістовне свято "Вінок Кобзареві", де лунали пісні, поезія Великого Тараса, вірші поетів Б. Грінченка, Л. Костенко Г. Бойка, М. Рильського про Кобзаря.
...І доки сонце світить в небі
Земля вершить безкрайню путь,-
Шляхи й стежки людські до тебе,-
Тарасе наш, не заростуть!
Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон!
Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ і свою Україну. Кожного року ми відзначаємо Шевченківські дні. Цьогоріч святкування було особливим-приурочене ювілейній даті-200-річчю від дня народження Кобзаря. Линули у школі вірші та пісні Шевченкові, відбулися святкові заходи до славного ювілею, а дев'ятикласнтки зі своїм класним керівником Хомжею Мариною Володимирівною підготували змістовне і цікаве свято "Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон". Творчість митця стала духовною основою формування сучасної української нації, адже для українців усіх поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом оновлення України
Конкурс з початкового технічного моделювання
Традиційно щовесни у школі проходить конкурс - виставка робіт з початкового технічного моделювання. От і цьогоріч учні із задоволенням взяли участь у конкурсі, а кращі роботи "Ананас" (техніка оригамі), "Тунець" (паперопластика), "Ліхтарик" (виріб з використанням електротехніки), "Казкові тваринки" (сувеніри у стилі народних мистецтв), "Сова" (рухома іграшка) та інші вироби відібрано для участі у районному конкурсі з початкового технічного моделювання.
Своїми руками
Упродовж багатьох років у школі ефективно працюють гуртки технічного моделювання та різьби по дереву, керівником яких є творчий учитель трудового навчання Паращук Олексій Федорович. На заняттях завжди цікаво, а ще - багато ідей, думок, і завжди панує атмосфера творчості. Гуртківці мають змогу удосконалювати ті вміння і навички, які вони освоїли на уроках трудового навчання відповідних модулів. Із задоволенням учні виготовляють багато корисних речей , вчаться по різному їх оздоблювати. Традиційно на початку березня у школі пройшла виставка робіт, на якій були представлені кращі вироби учнів: 5 класу Качківського Олексія, Ласнова Івана, 6 класу Токарєва Іллі, 8 класу Качківського Дениса та Гроха Олександра, 10 класу Білоуса Олександра і Поляцька Сергія, 11 класу Півошенка Ганни і Мельничука Миколи
Рубрика " Школа і сім'я"
Відповідно до плану роботи школи у лютому місяці 2014 року всі класні керівники відвідали учнів дома з метою налагодження тісної співпраці з батьками, вивчення умов навчання та виховання дітей у родині, а з 24 лютого 2014 року в усіх класних колективах пройшли батьківські збори, заняття батьківського всеобучу з найбільш актуальних питань організації навчальної діяльності, виховання учнів. Батьки учнів 6 класу активно обговорювали проблему неконтрольованого перебування дітей у мережі Інтернет, отримали інформацію ї певні знання про безпечний Інтернет.
Cвято рідної мови
21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Саме цій даті був присвячений усний журнал "Мовний дивосвіт", який разом із учнями підготувала учителька української мови та літератури Тихонюк Тетяна Іванівна. Учні мали змогу перегорнути сторінки журналу "Українцям про мову" , "Національна мова України", "Слів у мові мільйон - вибирайте найкращі", "Помолімося за рідну мову", "Мова і пісня всіх єднають", учні мали змогу проявити свою обізнаність із української мови та літератури на мовознавчих конкурсах. Присутнім сподобалася акторська гра учнів 11 класу Півошенка Євгенія та Мельничука Миколи, вірші про мову у виконанні учнів 10 класу Півошенко Анастасії та Олійник Олени, а ще зморушлива молитва за рідну мову учениці 3 класу Ляшенко Анни.