Новини
Сім кольорів щастя
Щастя – це віра в добро і любов,
Щастя – це музика вільних дібров,
Щастя – це друзі і рідний твій дім,
Щастя – це світ, подарований всім.
Саме такими словами розпочалась відкрита виховна година «Сім кольорів щастя», яку для учнів 3 - 4 класів підготувала учителька 3 класу Лісянець Світлана Миколаївна. Упродовж заходу учні намагались зрозуміти, що означає поняття «щастя», яким воно є для кожного з нас, в ігровій формі з’ясували, коли людина почуває себе щасливою. А як цікаво було зобразити веселку свого щастя, що має сім кольорів і пограти у гру «Я – щастя», під час якої кожен із присутніх, одягнувши корону «Щастя», міркував, що можна і варто зробити для інших людей.
А для щастя треба зовсім небагато:
Сонце, зорі, небо і весела хата.
А у хаті рідні, друзі, мама й тато,
Щоб любов і радість там жила крилата.
Засідання педагогічної ради
Відповідно до плану роботи школи 25 березня відбулося засідання педагогічної ради " Розвиток навичок читання, уміння працювати з книгою як засобом вихонання та навчання учнів". Заступник директора школи Паращук О.Ф. ознайомив присутніх з роботою колективу школи з даного питання. В обговоренні взяли участь учителька початкового навчання Лісянець С.М., яка проінформували про роботу учителів школи над розвитком читання за методикою В. М. Зайцева; учителька української мови та література Тихонюк Т. І. акцентувала увагу на методиці удосконалення техніки читання в основній та старшій школі, тема виступу бібліотекаря школи Хомотюк Г.В. - формування читацької культури школярів. Досвідом роботи ділилися Бандура О.О., Кочерягіна Н.П., Хомжа М.В., Кібальчич Г.І. Також було підведено підсумки проведення атестації педагогічних працівників у 2015-2016 навчальному році та затверджено План заходів щодо організованого завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання учнів школи у 2016 році.
Методична майстерня
З метою підвищення фахової майстерності, обміну досвідом роботи, ознайомлення з новинками педагогічної та методичної літератури у школі 24 березня відбулися засідання методичних об’єднань:
учителів початкових класів з питань розвитку особистості молодшого школяра в умовах модернізації навчально-виховного процесу та використання мультимедійних технологій у початковій школі. Досвідом з даних питань ділились керівник методичного об’єднання Лісянець С. М. та учитель 4 класу Бандура О.О.
На засіданні методичного об єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу були обговорені актуальні питання: підготовка та проведення державної підсумкової атестації, нормативно-правові документи, що регламентують проведення ДПА та ЗНО у 2016 році, сучасні педагогічні технології, використання ІКТ у навчально-виховному процесі. Відбувся обмін думками та пропозиціями щодо планування методичної роботи школи на 2016-2017 навчальний рік. З обговорюваних питань виступили керівник методичного об'єднання Ляшенко Л.О., заступник директора школи Паращук О.Ф., учитель Бандура О.О..
Члени МО класних керівників обговорили питання: «Правова освіта як основа формування правової культури учнів», "Про виконання плану заходів щодо протидії злочинності серед неповнолітніх"; класні керівники: Кочерягіна Н.П., Хомотюк Г.В. ділилися досвідом роботи, а презентацію проектів з правової освіти щодо організації виховної роботи з учнівськими колективами представив керівник методичного об'єднання Кочерягін Р. В.
На засіданні методичного об'єднання природничо-математичного циклу учителі: Білоус Ю.В., Ляшенко Л.О., Кочерягіна Н. П. та Лісянець О.І. розглянули питання організованого завершення навчального року, здійснили огляд новинок літератури із національно-патріотичного виховання. Керівник методичного об'єднання Лісянець О. І. акцентував увагу на важливих аспектах організації та проведення ДПА та ЗНО з предметів природничо-математичного циклу у 2016 році.
Острівець дитячої творчості
Учні школи з великим задоволенням відвідують гурток з паперопластики, керівником якого є учитель Столярчук Юлія Володимирівна.На районний конкурс «Орігамі», який проходить на базі Гайсинської районної станції юних техніків представлені роботи учнів школи за такими номінаціями: традиційне орігамі – орігамі-мозаїка «Виноград» - Хомжі Владислава, модульне орігамі – «Ананас» - Рижук Ліани, вироби в техніці кірікомі – «Подарунок» - Терлецької Анни, сувеніри з елементами орігамі – інтер'єрна лялька «Україночка», квілінг - картина "Квіти і ківі" - Ляшенко Анни.
Спортивна сторінка
В рамках Спартакіади школярів Гайсинського району відбулися змагання з баскетболу серед учнів сільських шкіл, в яких активну участь взяла команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці. Нажаль, не все вдалося, на що сподівалися, проте всі отримали заряд позитивних емоцій, досвід та гарний настрій.
Я громадянин незалежної країни - України
Сьогодні десятикласники разом з класним керівником Тетяною Вікторівною Куніцькою провели засідання круглого столу "Я громадянин України". Учні повторили права та обов'язки громадянина, наголосили на тому, що необхідно поважати закони своєї країни, докладати зусиль, щоб в країні був мир та спокій. Кожен із нас є частинка суспільства, і наскільки гармонійним буде співіснування залежить, від кожного із нас. Тому реалізовувати свої права, не порушуючи при цьому прав та інтересів інших,- це своєрідне мистецтво, якому вчилися учні упродовж заходу і вчитися варто все життя.





