Новини
Обережно - отруйні гриби!
Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду. Саме тому з учнями 5-7 класів була проведена просвітницька робота щодо попередження отруєння грибами. Учні мали змогу переглянути відеоматеріали, обговорювали цікаві ситуації та отримали пам’ятки «Обережно, отруйні гриби!». На останок з школярами було проведено практичне заняття « Ми вміємо збирати гриби ».
Учнівське самоврядування — це спосіб організації життя колективу
Сьогодні сучасна школа формує в кожного учня вміння, звичку активно діяти у розв'язанні найважливіших питань життя країни, свого колективу, навчити школярів формулювати, висловлювати та відстоювати власну думку. Це можливість навчитися жити і працювати за законами демократичного суспільства. Вирішення цього завдання можливе тільки на шляху розвитку учнівського самоврядування. Учнівське самоврядування у нашій школі не є формальним органом шкільного життя. Діяльність його різноманітна і насичена. У центрі уваги – різноманітні заходи: благодійні ярмарки, дні учнівського самоврядування, акції : «Я – господар своєї школи», «Живи, книго!», спортивні змагання, турніри, анкетування, загальношкільні лінійки, чергування у школі. Ось і цього річ відбулися демократичні вибори учкому школи: його очолила учениця 10 класу Жмудюк Наталія Навчальну комісію представляють Ляшенко Анна та Щаслива Дарія; комісію дисципліни і порядку – Безпалько Сергій та Лісянець Максим; санітарно-трудову – Жмудюк Вікторія, Фаренюк Андрій ; культурно – масову комісію - Півошенко Сніжана і Коропець Софія; спортивно – оздоровчу – Терлецька Ганна та Тихонюк Артем . Бажаємо новообраним лідерам плідної праці та творчих успіхів !
СПОРТ - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я
Доброю традицією стало проводити в Кузьминецькій школі тиждень фізичної культури та спорту. Основною його метою є формування в учнів культури здорового способу життя, покращення їх здоров’я шляхом залучення до активних занять фізичною культурою і спортом.Сьогодні на дитячому майданчику було гамірно і весело , тут учні початкових класів активно проводили час.Учні 5-6 класів старанно готувалися до проведення турніру з футболу, а старшокласники мали змогу провести змагання з тенісу.
Ранкова зустріч першокласників
Ранкова зустріч з дітьми є однією з найцікавіших практик, тому і сьогоднішній робочий день ми розпочали із приємних вітань та побажань одне одному. Першокласники із задоволенням складали правила товаришування, з’ясовували критерії дружби, уважно слухали та доповнювали один одного. Ранкова зустріч сприяла створенню у класі позитивного настрою та позитивної поведінки на увесь день.
Дорога додому та до школи
Щоб навчити дітей розпізнавати основні дорожні знаки,обирати безпечний маршрут від школи додому, визначати можливі небезпеки на цьому маршруті,орієнтуватися на вулиці, виховувати спостережливість, обережність та відповідальність за власне життя, класний керівник четвертого класу Ремезюк Г.І. провела годину безпеки «Дорога додому та до школи» , упродовж якої школярі провели цікаві ігри : «Вільний мікрофон» , «Покажи мені дорогу», провели роботу в групах «Дозволено, заборонено». Повчальною була розповідь учителя про найближчі об’єкти за територією школи: трансформаторні будки, ями, траншеї, будівельні майданчики, каналізаційні колодязі, газові розподільники. Кожен учень отримав пам’ятки, як поводитись біля небезпечних об’єктів.
Перший урок налаштував школярів на корисні роздуми
Перший урок у 2018-2019 навчальному році - важлива подія як для учнів, так і для батьків та вчителів. Цьогоріч у кожному класі він пройшов цікаво і креативно - школярі були активними в обговоренні важливих питань життя держави і своєї маленької Батьківщини, баготовікової історії від минувшини до сучасності, історії українського народу, який упродовж багатьох віків бореться за свою свободу і незалежність, про внесок кожного з нас на шляху європейського вибору України, відчуття приналежності до долі України - мирної країни, усвідомлення вартості власного життя.