Новини
Абетка безпеки
У рамках проведення «Тижня безпеки життєдіяльності» з 26.04 по 30.04 класними керівниками 1-5 класів були проведенні цікаві заняття у вигляді віртуальної подорожі «Ми і наша безпека».Школярам запам’яталися пізнавальні завдання, бесіди та екскурсії. Діти склали пам’ятку «Абетка безпеки », відгадували закодоване слово «Телефон» та пригадали номери телефонів, на які слід телефонувати в разі виникнення пожежі, при травмах, при витоку газу, при правопорушеннях. Із цікавістю школярі переглянули відео «Я у світі», а також обговорили правила поведінки під час Великодніх та травневих свят.
#stop_sexтинг #не_ведись,_прояви_свою_стійкість_в_Інтернеті
За підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини М.Кулеби освітнім проєктом #stop_sexтинг було розроблено урок “#Не_ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті”. Сьогодні класні керівники Ляшенко Л.О., Хомотюк Г.В., Кочерягін Р.В. провели з учнями 6-8 класів урок #stop_sexтинг #не_ведись - _прояви_свою_стійкість_в_Інтернеті, метою якого є формування ключових навичок стійкості щодо шкідливого контенту, емоційного відновлення після взаємодії з ним. Школярі отримали міцні знання про поняття і види шкідливого контенту, про індикатори ризикованої поведінки і про можливість отримання допомоги у фахівців (Ла Страда -116111, Кіберпес в Viber та чат-бот проекту #StopSextingBot), виконали вправу «Мої переживання» та на завершення придумали ТОП-5 правил для свого класу.
Наша безпека
У рамках проведення «Тижня безпеки життєдіяльності» та з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді, розвитку в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя та виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти, 27 квітня учні 7 і 8 класу разом зі своїми класними керівниками Кочерягіним Р. В. і Хомотюк Г. В. провели цікавепізнавальне заняття у вигляді подорожі сторінками усного журналу «Наша безпека». Кожна сторінка журналу містила цікаві завдання та запитання, які були направленні на перевірку знань учнів правил з безпеки життєдіяльності. Здобувачі освіти давали як стислі, так і розгорнуті відповіді, обґрунтовуючи їх, розгадували кросворд, склали пам’ятку «Азбука безпеки», відгадували закодоване слово «Телефон» та пригадали номери телефонів, якими слід скористатись у разі виникнення пожежі, при травмах, при витоку газу, при правопорушеннях. Із цікавістю учні переглянули пізнавальний мультфільм «Коли ти сам удома».
Чорнобильські уроки
26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства — аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей. Чорнобильське лихоліття залишиться навіки в пам’яті тих, хто пройшов горнило Чорнобиля. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться зі сторінок історії, не згасне у віках. З метою донесення до свідомості школярів масштабів чорнобильської катастрофи, прищеплення любові до рідного краю, виховання почуття співчутливості, критичного ставлення до історичних подій з 22 по 26 квітня у класних колективах нашого закладу відбулись уроки мужності: «Чорнобильські уроки: скорбота пам’яті людської», «Чорнобиль – біль душі… », «Біль і мужність Чорнобиля», година інформування «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти». Здобувачі освіти пригадали події, які відбулися 26 квітня 1986 року. Бібліотекар закладу Г.В.Хомотюк підготувала виставку- репортаж «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…» , а також провела бібліотечну годину для учнів 1 – 4 класів, школярі запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів аварії.
Всесвітній день книги і авторського права
Що таке інтелектуальна власність і авторське право, зокрема, а що не є об’єктом авторського права? Якими є особливості регулювання авторського права і суміжних прав в Україні та Євросоюзі? Як автор може захиститися у разі порушення свого права інтелектуальної власності? Про це здобувачам освіти розповіла класний керівник Столярчук Ю.В. на інфохвилинці. Дата святкування Всесвітнього дня книги та авторського права припадає на 23 квітня. Вона вельми символічна для світової літератури. У цей день покинули світ або прийшли в нього такі знамениті і відомі автори як Шекспір і Сервантес, Моріс Дрюон і Інка Гарсіласо де ла Вега, Мануель Мехіа Вальєхо і Володимир Набоков, X. Лакснесс і Григір Тютюнник.
Екологічний квест « Доля планети в наших руках»
Ми живемо на найдивовижнішій планеті – планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей, що пахнуть м’ятою та матіолою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастя тим, хто шанує, любить та оберігає її. 22 квітня усе світове людство відзначає Міжнародний День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Сьогодні класний керівник Ремезюк Г.І. із п’ятикласниками провели екологічний квест “Доля планети в наших руках!”, щоб ще раз нагадати про необхідність збереження навколишнього середовища і планети в цілому. Під час гри команди виконувала поставлені завдання та гідно проходили кожну екологічну станцію. Учні показали свою кмітливість, спритінсть, швидкість, бажання перемагати та працювати разом, дізнаючись із цікавих розповідей про рослини, які ростуть і тварин, що мешкають в Україні, а також є рідкісними і потребують нашої охорони.