Новини
Переведення учнів на наступний рік навчання
УКРАЇНА
КУНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Наказ
07 червня 2022 року Кузьминці № 4-у
Про переведення здобувачів освіти на наступний рік навчання
Відповідно до ч. 8 ст. 12 Закону України «Про освіту», ст. 13 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні”, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 року №367, наказу МОН від 14.07.2015 року № 762 «Про затвердження порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», затвердженого у Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за № 924/27369, у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 08.05.2019 року № 621, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 травня 2019 року за № 555/33526, наказу МОН України № 268 від 01.03.2021 року «Деякі питання переведення учнів на наступний рік навчання», рішення педагогічної ради закладу від 07.06.2022 року протокол № 9
НАКАЗУЮ:
1.Перевести на наступний рік навчання:
1.1.4 учні 1 класу: 1.Безклубого Даміра Максимовича
2. Гончарук Валерію Максимівну
3. Остапенка Андрія Руслановича
4. Свирид Дарію Сергіївну
1.2. 5 учнів 2 класу: 1. Войчишину Вікторію В’ячеславівну
2. Гундяка Юрія Анатолійовича
3. Дзюбенка Дмитра Віталійовича
4. Омельченко Домініку Максимівну
5. Свирида Артема Вікторовича
1.3. 4 учнів 3 класу: 1. Іщук Аліну Романівну
2. Карпенка Андрія В’ячеславовича
3. Марущака Романа Андрійовича
4. Нефедову Яну Олександрівну
1.4. 7 учнів 4 класу:
1. Білого Олександра Віталійовича
2. Гундяка Дениса Валерійовича
3. Колодія Євгенія Петровича
4. Остапенка Захара Олексійовича
5. Терлецьку Руслану Олександрівну
6. Том’як Анастасію Василівну
7.Угровецьку Вероніку Андріївну
1.5. 7 учнів 5 класу: 1. Бондаренка Олега Олеговича
2. Домніченка Богдана Васильовича
3. Майкосу Мар’яну Ігорівну
4. Мельничук Анастасію Сергіївну
5. Тихонюка Назара Сергійовича
6. Хомжу Ольгу Анатоліївну
7. Ходзінського Олександра Сергійовича
1.6. 8 учнів 6 класу:
1.Дідиченко Дарину В’ячеславівну
2. Домбровську Олександру Юріївну
3 Жардецька Наталю Михайлівну
4. Карпуся Владислава Володимироча
5. Короля Вадима Олександровича
6. Луценка Іллю Петровича
7. Том’яка Назара Васильовича
8. Чумак Валерію Віталіївну
1.7. 7 учнів 7 класу: 1. Городецького Артура Ілліча
2. Гундяка Владислава Анатолійовича
3. Дідиченко Валерію Сергіївну
4. Клебана Сергія Миколайовича
5. Остапенка Олексія Олександровича
6. Пиріжкову Каріну Сергіївну
7. Рибаченко Діану Денисівна
1.8.8 учнів 8 класу: 1. Годованця Валерія Володимировича
2. Діденка Сергія Васильовича
3. Марущак Ганну Миколаївну
4. Оцабрика Богдана Андрійовича
5. Савчука Ярослава Сергійовича
6. Фаренюка Андрія Олександровича
7. Хомотюк Ангеліну Євгенівну
8. Щербака Івана Сергійовича
2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Керівник закладу Світлана Волошанюк
На всі багатства і припливи мод шануймо мову серцем і вустами
21 лютого щорічно Україна і світ відзначають День рідної мови. Мова – це необхідний атрибут становлення нації, духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. З метою активізації роботи з розширення сфери застосування української мови, прищеплення бажання знати культуру українського народу, піднесення престижу української мови серед учнівської молоді у закладі сьогодні проведено заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Мовознавчі олімпійські ігри відбулися серед учнів 9 та 11 класів. У рамках заходу школярі мали змогу позмагатися у п’яти видах: «Орфоепічному пейнтболі», «Синтаксичному фігурному катанні», «Лексичній художній гімнастиці», «Фразеологічному фехтуванні», «Граматичному біатлоні». Старшокласники досліджували різні мовні цікавинки, створили тематичний постер « У серці з мовою українською – батьківською, материнською», організували челендж «Шануй українську. Розмовляй українською - це модно!», презентували комікс «(Не)весела історія про українську мову». До уваги усіх здобувачів освіти було представлено інтерв’ю-монолог «Наш сучасний літопис – для майбутнього», запитання якого спонукали до креативних та вишуканих відповідей. Три команди школярів 5,6 та 7 класів: «Словограй», «Дивослово» та «Гравікон» змагалися у філологічному бумі «Мовні чарунки». Особливо енергійно , весело, активно школярі взяли участь в акції «Солодкий смак моєї мови».
Герб України – символ моєї свободи
19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила один із трьох державних символів України – малий Державний герб у вигляді тризуба. У річницю цієї події учні 3 класу разом із класним керівником Угровецькою І. В. зібралися під час години державності, де розмірковували про значення символу герба, дізналися цікаві факти з історії тризуба від князівських часів до сьогодення, досліджували його трактування в різні епохи. Завдяки таким заходам, коли школярі долучаються до історії, української культури, у маленьких громадян формуються національні світоглядні позиції, свідомість і гідність.
Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання
16 лютого 2022 року в Україні вперше відзначають День єднання. Це свято започаткував Президент Володимир Зеленський у відповідь на чутки про те, що саме цього дня Росія має здійснити повномасштабне вторгнення. У закладі освіти сьогодні в межах Дня єднання пройшла низка заходів: було піднято Державний прапор України, здобувачі освіти 0 10:00 виконали Державний Гімн, проведено уроки, присвячені єднанню, уроки з медіаграмотності, флешмоб «Єднаймося» , діти та дорослі приєдналися до челенджу в соцмережах, де потрібно було зробити фото з прапором України і поставити на фото хештег #UAразом.
Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…
Уже традиційно у стінах нашого навчального закладу вшановують мужність співвітчизників і односельчан, які брали участь у бойових діях на території інших держав.. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів. Тільки з України в Афганістані воювало 120 тисяч солдатів.У цей день класний керівник Кочерягін Р.В. разом із дев’ятикласниками провели виховну годину та ознайомилися із фотографіями односельців на стенді «Шляхами подвигів та слави».З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
День закоханих
Урочисте святкування 14 лютого – Дня Святого Валентина – стало вже традиційним. Цього дня класний керівник 11 класу Столярчук Ю.В. організувала розважальне шоу для старшокласників з цікавими конкурсами, інсценізаціями, розповіла про історію виникнення свята, про традиції святкування Дня Закоханих в інших країнах, зачитала вислови знаних особистостей про любов. Школярі із задоволенням взяли участь у розважально-освітніх конкурсах «Кохання з першого погляду», «Знання етикету», «Найкращі компліменти» та отримали солодкі призи.