Новини
До Дня української писемності та мови
Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,
У барвінки зодягайся, моє щире слово.
Колосися житом в полі, піснею в оселі,
Щоб зростали наші діти мудрі і веселі.
Щоб на все життя з тобою ми запам'ятали,
Як з колиски дорогої мовоньку кохали.
9 листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. З цього приводу, уже традиційно, у нашій школі відбувається низка заходів. На уроках української мови пройшли тематичні конкурси знавців рідного слова: учні розгадували кросворди, загадки, змагалися в тлумаченні змісту українських прислів`їв та приказок. А класні керівники 5 і 7 класів разом із учнями організували та провели літературну світлицю «Мово рідна, слово рідне!», де учні мали можливість проявити свої таланти у виконанні українських пісень, декламуванні віршів, гуморесок. .
Участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді
Тонкий знавець дитячої психології В. О. Сухомлинський стверджував, що "Перша заповідь виховання – дати дітям почуття власної гідності. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися". Учні СЗШ І-ІІІст. с. Кузьминці довели це, взявши участь у Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді. Нагородою для них стали дипломи і сертифікати від освітньої платформи "На урок", а головне- знання та задоволення від підкорення ще однієї сходинки у навчанні.
Гра - важливий засіб виховання
Гра - важливий засіб виховання, який доступний кожному, має тісний зв‘язок із життям. У дитячі роки гра є основним видом діяльності. За її допомогою діти пізнають світ. Без гри дітям жити нудно, нецікаво. В грі малеча перевіряє свою силу і спритність, у неї виникає бажання фантазувати, відкривати таємниці і прагнути чогось прекрасного. Гра дарує щохвилинну радість, задовольняє актуальні невідкладні потреби, а ще – спрямована в майбутнє, бо під час гри у дітей формуються чи закріплюються властивості, вміння, здібності, необхідні їм для виконання соціальних, професійних, творчих функцій у майбутньому. І скрізь, де є гра, панує здоров’я, радість дитячого життя. Для маленької дитини гра - це життя. Саме такі неповторні позитивні емоції переповнювали першокласників упродовж 9 тижня навчання, коли вони гралися у самі різноманітні рухливі ігри, бавилися на майданчику, виявляли свою кмітливість і зосередженість в інтелектуальних іграх.
Конкурс малюнка «Правосуддя очима дітей»
6 листопада 2018 року учні 6 та 7 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнка на тему «Правосуддя». Учитель правознавства Ляшенко Л.О. ознайомила школярів з роботою працівників правоохоронних органів, зосереджуючи увагу на високій місії судів та судової діяльності у сучасному суспільстві. Учні переглянули презентацію та з’ясували фактори, що забезпечують здійснення правосуддя.
Віртуальна подорож «Дива природи»
Під такою назвою відбулась відкрита виховна година для учнів початкових класів. Мета заходу – поглибити знання школярів про красу, багатогранність та цінність природи. Класний керівник 2 класу Лісянець С. М. ознайомила учасників гри із дивовижними куточками природи України. Під час подорожі учні складали пазли, за ними впізнавали краєвиди рідного села. Особливо цікавою була вправа «екологічний ланцюжок».
Про відрахування учнів школи






