Новини
«Шість цеглинок»- гра по-новому
«Шість цеглинок»- це практичний інструмент та дієвий засіб, який дає змогу реалізувати ігрові та діяльнісні методи навчання у початковій формі. Кожна гра-завдання - це цілий комплекс не лише для розвитку мислення, мовлення, уваги, а й механізм розвитку оперативної пам’яті, самоконтролю та ментальної гнучкості, що вкрай необхідні для навчання у школі та упродовж життя. Першокласники із захопленням занурюються у процес гри, почуваються комфортно, радісно, а головне - мають можливість розвивати власну ідею.
Ситуативний тренінг
Проведення в школі Місячника цивільного захисту сприяє удосконаленню теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, пропаганді здорового способу життя дітей і юнацтва. Сьогодні учні 11 класу разом з класним керівником Ляшенко Л.О. провели ситуативний тренінг: «Причини та наслідки пожежі. Моделювання поведінки «Як діяти в разі виникнення пожежі» .
Тематичний урок «Іван Богун - полковник Вінницький»
З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, виховання духовних, морально-етичних цінностей, шанобливого ставлення до історії та традицій українського народу, класний керівник 8 класу Столярчук Ю. В. провела тематичний урок-екскурс «Богунова звитяга міста над Бугом». Школярі дізналися багато цікавого про життя видатного земляка, борця за національну єдність та незалежність України - Івана Богуна, переглянувши презентацію «Іван Богун - полковник Вінницький, наказний гетьман Визвольної армії» та відеофрагмент «Історія. Правда тут».
«Нумо, хлопці-козаки»
14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України. Тож напередодні цього чудового свята учні 7 класу разом з класним керівником провели відкритий виховний захід «Нумо, хлопці – козаки». Школярі розповіли про свято Козацької Покрови, ознайомили присутніх з історією виникнення козацтва та його звичаями. Цікаво й весело було спостерігати за хлопцями 5- 8 класів, які стали учасниками дотепних конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект.
Здоровий спосіб життя – профілактика шкідливих звичок
Збереження життя і здоров’я дітей - головне і першочергове завдання кожного з нас. Навчити школярів самостійно піклуватися про свою безпеку - першочергове завдання вчителя початкових класів. Уже з першого класу вчителі прищеплюють учням знання основних правил безпеки. Класний керівник 4 класу Ремезюк Галина Іванівна провела годину здоров’я на тему « Збережемо здоров’я разом». Самі ж учні розповіли один одному про можливі травми від речей, що оточують їх вдома. Це і опіки, і отруєння, і враження електричним струмом, і порізи та удари. Небезпеку для дітей становлять ліки, сірники, незнайомці. Діти вчилися у разі виникнення небезпечних ситуацій викликати швидку медичну допомогу, пожежних та поліцію, правильно набирати необхідні номери та вказувати адресу. Учні переглянули презентацію « За здоровий спосіб життя» та провели конкурс малюнка. Урок був пізнавальним, актуальним і необхідним.
Листівка воїну
Учні Кузьинецької школи долучилися до акції "Листівка воїну". Школярі з особливим бажанням малювали листівки та писали зворушливі слова захисникам України.