Новини
Подорож до країни мистецтва
Виховання почуттів дитини починається з краси. Краса у всіх її проявах – це перша сходинка знайомства з прекрасним світом мистецтва. І перш за все треба навчити дитину бачити, розуміти та цінувати мистецтво. Саме з такою метою Лісянець С. М. провела для третьокласників та четвертокласників відкриту виховну годину «Подорож до країни мистецтва». Під час перегляду презентації «Мистецтво для дітей і не тільки», школярі ознайомились із різними видами мистецтва: архітектурою, скульптурою, театральним, цирковим, музичним мистецтвом, мультиплікацією; із задоволенням переглянули фільм «Як створюється мультфільм». Здобувачам освіти цікаво було дізнатись, що малювання, ліплення з пластиліну та солоного тіста, будування споруд із конструктора, які вони всі так полюбляють, – це теж мистецтво. Наприкінці виховної години школярі спробували свої сили у театральному мистецтві – взяли участь у інсценуванні казки.
«Ми – дослідники, ми – винахідники»
Першачки уже мають уявлення про світ, що їх оточує. Можливо, вони ще не зможуть сформулювати хоча б приблизне визначення поняття «дослідник» та «винахідник», але більшість із них уже не раз досліджували навколишнє середовище: вимірювали глибину калюжі, куштували сніжинки, перевіряли фізичні властивості манної каші. Тому для того, щоб молодші школярі змогли максимально розкрити свій дослідницький потенціал, Модельна навчальна програма присвячує цей тиждень розгляду питань, пов’язаних із експерементами та винаходами. Учні 1 класу впродовж навчального тижня дізнавалися про відомих дослідників та винахідників, проводили різноманітні досліди та практичні вправи, спостерігали за об’єктами навколишньої дійсності, порівнювали їх, вчилися робити висновки. А на підвіконні у класі з’явився справжній «експериментальний майданчик».
Зіркова мрія – 2020
На базі районного Будинку школяра відбувся районний етап конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2020» . Конкурс проводився з метою виявлення та стимулювання талановитої творчої молоді, підтримки та популяризації українського мистецтва, світової класики, формування у молоді усвідомлення власної причетності до української культурної спадщини, пропагування національної культури через власну художньо-творчу діяльність. Нашу школу представляли солістка – вокалістка Жмудюк Наталія - учениця 11класу, яка виконувала пісню на слова та музику К. Бужинської « Україна – це ми», та в номінації «Художнє читання» виступила учениця 3 класу Хомжа Ольга з віршем О.Василенка « Українка». Виконані конкурсантами твори були пронизані патріотичним духом, повагою до рідної мови та національної культури.
«Крути – наш біль»
З метою ознайомлення здобувачів освіти однією з найтрагічніших сторінок історії України, виховання в них поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя, 29 січня у заладі відбулись уроки пам’яті «Спом’яни їх, не забудь!», «Пам’яті героїв Крут присвячується». Бібліотекарем школи Хомотюк Г.В. була організована літературна виставка «Крути – наш біль», а ще школярі переглянули документальний фільм «Бій під Крутами», сюжет якого побудовано на реальних подіях. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом того, як треба любити свою Батьківщину.
Хвалебна пісня – Гімн держави
Хвалебна пісня – Гімн держави
У дні торжеств завжди звучить,
Рука злегка тремтить на серці,
А в грудях полум’я горить
До 180-річчя з дня народження Павла Чубинського - українського етнографа, фольклориста, поета, громадського та культурного діяча учні нашого закладу підготували літературну інфо-хвилинку «України слава стане поміж народами» .
Вартість і цінність
П’ятий місяць у 2-му класі НУШ присвячено вивченню теми «Вартість і цінність». Упродовж двох тижнів другокласники опрацювали чимало важливих питань: якими бувають цінності, яку цінність кожен несе у собі, що об’єднує родину, чому довіряють одне одному, що цінного можна принести у спільну справу. Школярі отримали масу корисних знань та позитивних емоцій.