Новини
УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ
Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Робота, спрямована на вибір учнями професій, проводиться систематично з учнями всіх класів, але найбільша увага приділяється учням 9-го –та 11-го класів. Сьогодні , 16 січня, відбулася зустріч старшокласників із студентом Вінницького професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, колишнім випускником нашої школи Черняком Вадимом. Вадим змістовно розповів учням про важливість вибору професії рятувальника. Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Цю професію обіймають непрості люди, люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що, готові кинутися на допомогу. А головна якість рятувальника – це розуміння того, що від його дій залежить життя людини. І ця професія не втрачає свого престижу в усі часи.
15 січня 1992 року Верховна рада України затвердила Державний гімн України
15 січня 1992 року Верховна рада України затвердила Державний гімн України - один із головних державних символів України поряд із прапором і гербом. Державним гімном є пісня «Ще не вмерла України і Слава, і Воля»: слова Павла Чубинського, музика Михайла Вербицького. Класний керівник Стратій М.О. організувала для учнів 7, 8 та 9 класів інформаційну хвилинку про історію створення Гімну та життєпис авторів пісні.
Класні збори «Щоб навчатись було легко»
У колективі здобувачів освіти 9 класу відбулися класні збори «Щоб навчатись було легко. Планування роботи на ІІ семестр». Школярі ознайомились з інформаційними документами «Про ДПА - 2020», склали алгоритм роботи по підготовці до важливого, відповідального моменту у їхньому шкільному житті, спланували справи класу на ІІ семестр 2019-2020 навчального року.
Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами й забавами
Учні Кузьминецької школи відзначили Щедрий вечір та свято Маланки. Групи щедрівників із дзвінкими піснями та теплими словами побажань дарували радість жителям села 13 січня – у день, коли в кожну українську оселю приходять щедрівники, щоб зичити гарного Нового року та віншувати той рік, який минув. За старих часів вважалося, що в новорічну ніч (по старому стилю) сходяться сонце і місяць, і це є початком всього нового, зокрема — Нового року. У наших предків Маланка символізувала місяць, а Василь був символом сонця. За народними віруваннями, саме відвідування двору маскованими парубками на чолі з «Маланкою» приносило щастя. Цей сприятливий вплив мав виявитися у двох основних сферах – господарській діяльності і шлюбних стосунках. Господярі із задоволенням частували гостей солодощами.
Ялинка вогниками грає, З Новим Роком всіх вітає
Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Школярі з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим веселим хороводом навколо красуні-ялинки. У переддень Нового року, 27 грудня , в актовій залі нашої школи пройшло Новорічне свято – неперевершене, яскраве, подарувавши масу приємних емоцій виступаючим та глядачам. Із вітальним словом до усіх присутніх звернулися в. о. старости Кузьминецького старостинського округу Л.П.Щаслива та керівник ЗЗСО І – ІІІ ст. с.Кузьминці С.Г.Волошанюк. Закінчилося свято позитивним настроєм а також врученням новорічних подарунків від сільського голови Кунківської ОТГ Безбаха В.В. та ТОВ ім. Сави Терещука
«Вогонь - ворог, вогонь - друг!»
З метою виховання в учнів навичок обережного поводження з вогнем та попередження нещасних випадків при пожежі, під час зимових канікул та різдвяних свят класним керівником 6 класу була підготовлена для перегляду презентація «Вогонь - ворог, вогонь - друг!». Також з учнями було відпрацьовано алгоритм дій під час виникнення пожежі .