Новини
О сад! Тобі завдячують століття...
На Всеукраїнський семінар, який відбувся 12 жовтня у СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин,члени гуртка "Юні садівники" представили виставку садівничого профілю «О сад! Тобі завдячують століття, які вклоняються красі!». Учні школи Ляшенко Анна та Коропець Олександр з учителем біології Кочерягіною Н.П. презентували свою роботу та різноманіття сортів яблук із шкільного саду та із задоволенням частували ними усіх учасників семінару
Наше історичне минуле
11 жовтня 2016 року з нагоди відзначення річниці Дня хрещення Київської Русі-України учитель історії Ляшенко Л. О. провела з учнями 8 та 9 класів тематичну годину під назвою «Історичне минуле Київської Русі». Захід розпочався спільною молитвою за Україну та хвилиною мовчання за загиблими, які поклали своє життя, захищаючи цілісність України. Зі слів ведучих присутні в класі дізналися багато цікавого про історію хрещення Київської Русі-України, про князя Володимира та княгиню Ольгу. Вірш «До Хрещення Русі» В. Назарука продекламував дев’ятикласник Ілля Токарєв. Діти переглянули цікавий та пізнавальний відеофільм із рубрики «Невідома Україна».
Ліс-це школа життя
Лісова прогулянка. Що може бути краще? Особливо ліс навесні, коли природа прокидається від сну, або восени, коли вона готується відійти до сну. Споконвіку ліс допомагає людині - дає житло, годує, дарує лікарські рослини. Саме з метою виховання в учнів дбайливого ставлення до природи та ознайомлення із лікарськими рослинами лісу члени гуртка"«Юні знавці лікарських рослин» (керівник Кочерягіною Н.П.), здійснили екскурсію у ліс "Дарабчин". Учні познайомилися із лікарськими рослинами, зібрали для сушіння чистотіл, подорожник, дубове листя, плоди шипшини. Під час екскурсії юні знавці виявляли зміни, які відбуваються восени у природі та в житті рослин; з’ясовували причини, що зумовлюють ці зміни; розкрили значення перебування на свіжому повітрі для зміцнення здоров’я, вчилися користустуватися дарами природи, як господарювати у лісах, щоб залишити нащадкам неоціненний дар-ліс!
Виховуємо громадянина - патріота України
В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина - патріота України» бібліотекар школи Хомотюк Г.В. провела з учнями 1-4 класів бібліотечну годину під назвою "Зустрічі у шкільній бібліотеці». Школярі переглянули книжкову виставка «Україна – понад усе!», а учні 3 класу написали твір – роздум «Для чого потрібні бібліотеки?».
Операція "Квітничок"
Тихенько, немов якась таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий запах непомітно розпливається шкільним подвір'ям, лоскочучи усіх срібними павутинками бабиного літа. Це справді схоже на осінню казку. А ще осінь додала нам багато роботи по упорядкуванню території школи, тому всі класні колективи активно включилися в операцію "Квітничок", яка традіційно проходить у нашій школі.
Протидія торгівлі людьми
Коли ми говоримо про рабство, то це не тільки стародавня Греція, Рим чи Єгипет. Люди в усьому світі в залежності від обставин потрапляють в умови схожі на рабство. І, на жаль, у такі ситуації потрапляють і українські громадяни. Торгівля людьми є тяжким злочином, що грубо порушує права людини. Сьогодні класний керівник 10 класу Хомотюк Г.В. провела з учнями 10 та 11 класів тренінг «Проблеми торгівлі людьми". Метою тренінгу було озброїти учнів знаннями про права людини, виховувати повагу до людської гідності та особистості, почуття патріотизму.
.