Новини
Тобі, Україно, мій дружній народе, складаю я пісню святої Свободи!
Традиційно, 22 січня ми відзначаємо День Соборності. Сьогодні у школі були проведені тематичні інформаційні п’ятихвилинки, круглі столи у 9 -11 класах, пройшло засідання дебатного клубу про Акт Злуки. Кульмінацією святкування стало утворення «живого ланцюга» упродовж уроку історії " Тобі , Україно, мій дружній народе, складаю я пісню святої свободи", де усі школярі, від першокласника до випускника, взявшись за руки, утворили живий ланцюг єднання, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу!
Свято у "Єдиній родині"
Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті , хто будує житло, лікарні, школи, дитячі майданчики, дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту. По завершенню проведення капітального ремонту спортивної зали учні та педагогічний колектив вітали будівельників із закінченням робіт. Читці школи говорили слова подяки за їхню працю. Виконуюча обов’язки старости Кузьминецької територіальної громади Щаслива Л. П. щиро подякувала хлопцям за їхню нелегку працю, а директор школи С. Г.Волошанюк вручила будівельникам святий хліб - коровай.
Зима щедра святами
Обряди та звичаї зимового циклу в наших пращурів були спрямовані на підбиття підсумків минулого року, утвердження мрій, надій на наступний рік. У цю пору року всі господарські роботи були завершені, тому зимовий період для українців був часом для відпочинку та розваг. Традиції та обряди, які супроводжували зимові свята, відображали основи буття нашого народу і мали свої звичаї, які відтворювали процес праці та дозвілля, прославляння вищих небесних сил. Найбільш відомі зимові свята: Введення (третя Пречиста), Катерини, Андрія, Миколая, Варвари, Ганни, Святвечір, Різдво, Меланки, Водохреща, Стрітення. Учні 4 класу на уроці курсу «Морально-етичне виховання» пригадали традиції нашого краю, обговорили свята зимового циклу, поділилися звичаями своєї родини.
З Україною в серці
З метою розширення і поглиблення знань учнів про свою рідну державу, у другому класі відбувся круглий стіл «З Україною в серці», на якому учні розкрили суть понять «патріот», «патріотизм», формували і розвивали патріотичні почуття, громадянські якості, пізнавальний інтерес до минулого і сьогодення рідного краю, виховували почуття гордості за рідну землю, бажання приносити користь рідній країні, сприяти покращенню життя у рідній державі.
"Упасти зерном в рідній стороні!.."
«Як добре те, що смерті не боюсь я…» Ці слова з поезії Василя Стуса стали епіграфом уроку літератури рідного краю у 5 класі. Урок відбувся з нагоди 80-річчя з дня народження та з метою вшанування пам’яті українського поета, перекладача, прозаїка, правозахисника, Героя України, нашого земляка – Василя Семеновича Стуса. Разом з учителем Лісянець С. М. діти глибоко перейнялися долею поета, особливо його арештами за літературну діяльність. Упродовж уроку учні слухали та обговорювали вірші Василя Стуса, переглянули презентацію «Дорога через терни до зірок», ознайомились із життєвим та творчим шляхом «Шевченка радянських часів». Після уроку школярі мали змогу переглянути матеріали стенду «З духовної спадщини», який оформила Тихонюк Т. І. у кабінеті української мови та літератури.
MO учителів початкових класів
Відповідно до плану роботи школи на зимові канікули відбулось засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів за темою «Плекання успішного учня у початковій школі». Керівник методичного об’єднання Лісянець С. М. зробила детальний аналіз навчальних досягнень учнів початкових класів у І семестрі 2017 – 2018 навчального року. Учителька 4-го класу Хомжа М. В. запропонувала увазі колег матеріал з теми «Диференціація на сучасному уроці з метою покращення розумового розвитку молодшого школяра». Члени шкільного методичного об’єднання переглянули презентацію Галини Афанасіївни Іваниці «Концепція «Нова українська школа» та обмінялись ідеями щодо створення методичного кейсу для вчителя "1000+1 ідея організації національно-патріотичного виховання молодших школярів" .
10.01 2018 відбулося засідання учителів суспільно-гуманітарного циклу на тему «Розвиток життєво-творчих компетентностей учнів на основі особистісно-орієнтованого підходу в умовах впровадження сучасної адаптованої школи».