Новини
Допоки пишуть писанки, доти буде світ...
Час наближає нас до світлого свята Великодня - найвеличнішого з усіх християнських свят. Уже традиційно члени культурно-масової комісії учнівського комітету нашої школи організували 28 квітня конкурс великодніх писанок "Намалюю писанку, намалюю.." Здивували цьогоріч відвідувачів виставки першокласники та учні 4 класу, які представили на конкурс найбільше оригінальних і цікавих писанок.
Тиждень охорони праці у школі
З 25 квітня у школі проходить Тиждень охорони праці. У рамках його проведення у школі організовано: профілактичний огляд обладнання харчоблоку шкільної їдальні, майстерень, спортивної зали та дитячого майданчика на відповідність вимог правил охорони праці. У шкільній бібліотеці підготовлено тематичну виставку до «Тижня охорони праці" і «Дня Цивільного захисту», упорядковано місце складування сміття та відходів шкільної їдальні, відремонтовано огорожу паркової зони території школи, виконано профілактичний огляд даху будівель школи, димовідводів приміщення шкільної майстерні та опалювальних пунктів, перевірено надійність кріплення елементів системи блискавковідводів шкільних приміщень, видалено аварійні та сухостійні дерева у парковій зоні та прилеглій території школи, відремонтовано пішохідні доріжки на території школи, сьогодні у 1-11 класах проведено відкритий урок "28 квітня – Всесвітній день охорони праці". Підсумки підведено на загальношкільній лінійку до Всесвітнього дня охорони праці.
День цивільного захисту у школі
Відповідно до наказу управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації та наказу по школі сьогодні у школі був проведений День цивільного захисту, у рамках якого було організовано та проведено: конкурс малюнка на екологічну і протипожежну тематику серед учнів 2 -7 класів, (учитель Білоус Ю. В.), виховні години у 1-11 класах з питань цивільного захисту. У шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (бібліотекар Хомотюк Г.В.), виготовлено та оновлено минулорічні прості засоби захисту органів дихання, проведено навчальну евакуацію: Дії за ввідною. Умовна аварія на Ладижинській ТЕС, ферментному заводі, СДОР (сильно-діючі отруйні речовини). Команда на оповіщення «Загроза хімічного зараження», «Пожежа в школі» та повна евакуація з приміщення школи на стадіон та у сховище. Класні керівники провели тренувальні заняття «Дії у різних життєвих ситуаціях та надання першої долікарської допомоги".
Суд над інтернетом
27.04.2016 року класний керівник Кочерягін Р.В. провів з учнями 11 класу відкритий виховний захід «Суд над Інтернетом», на якому учням була надана можливість проявити свої творчі та інтелектуальні здібності. Захід мав на меті спонукати випускників поглянути на глобальну комп'ютерну мережу Internet з різних сторін, адже, як правило, учнями розглядаються тільки позитивні сторони цього явища. На завершення заходу учні зробили висновок про те, що Internet є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким поза сумнівом потрібно, проте при цьому не слід забувати про ті проблеми, які несе в собі глобальна мережа і відноситися до неї з часткою розумного скептицизму.
Україна у Другій світовій війні
Всеукраїнська акція "Відповідальність починається з мене" організована для тих, хто вірить, що зміни на краще неодмінно повинні починатись з нас самих, з кожної окремої людини: з мене, з тебе. У рамках Акції у нашій школі реалізовується ряд проектів, які розкривають її суть. Сьогодні учитель історії Ляшенко Л. О. провела для учнів 5-8 класів конференцію «Україна у Другій світовій війні». Активними учасниками у підготовці та проведенні конференції були Рижук Ліана та Терлецька Ганна (8 клас), Жмудюк Наталія, Качківський Олексій, Ласнов Іван (7 клас), Ляшенко Анна, Безпалько Сергій, Півошенко Сніжана, Колодій Світлана, Фаренюк Дмитро (5 клас).
Довга тінь Чорнобиля
Упродовж 18-25 квітня у школі проходили заходи до 30-х роковин Чорнобильської трагедії. 22 квітня класний керівник 5 класу Кочерягіна Н.П. провела урок пам’яті «Довга тінь Чорнобиля», на якому учні 5 – 8 класів говорили про трагічні події Чорнобильської катастрофи і роль кожного з нас у підтриманні екологічної безпеки планети. Учні та дорослі активно обговорювали техногенно–екологічні наслідки аварії на ЧАЕС, їх вплив на здоров’я людей, особливо тих, хто народився після 1986-го року. Яким важливим є сьогодні питання здорового способу життя, адже наявність шкідливих звичок призводить до погіршення стану здоров’я і зменшення тривалості життя. Під час проведення заходів у школі були використані спогади про героїв Чорнобиля, перегляд документальної хроніки та відеоматеріалів, уривки із літературних та музичних творів.






