Новини
Безпека мого життя
Відповідно до наказу по закладу №120 від 30. 08. 2019 року «Про організацію безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу у 2019 – 2020 навчальному році» з 18 по 22 листопада проводиться Тиждень безпеки життєдіяльності, основною метою якого є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, розвиток навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя. Для третьокласників цей тиждень розпочався виготовленням лепбуку «Безпека мого життя». Під час роботи діти пригадали основні правила безпечної поведінки в побуті, на дорозі, при зустрічі з незнайомими людьми, повторили номери телефонів екстрених служб.
Територія
За два місяці навчання школярі вже встигли пригадати вивчене у першому класі та дізналися чимало нового. Протягом третього місяця вони продовжать досліджувати навколишній світ. Модельна навчальна програма присвячує його вивченню поняття «територія». Упродовж двох тижнів другокласники розширили свої знання з географії, дізналися про взаємозв’язок особистого та громадського простору, пригадали державні символи України та разом із першокласниками пригадали правила дорожнього руху.
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правил дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням. З 11.11. по 15. 11.2019 року у школі проходить « Тиждень безпеки дорожнього руху». У рамках Тижня відбулися різні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: тематичні бесіди з попередження дитячого травматизму на дорогах (1-11 класи); уроки дорожньої грамоти на тему: «Безпека на дорогах залежить від кожного» (1-2 класи); виставка літератури «Безпека дорожнього руху – це життя!»; виставка малюнків на тему: «Правила дорожнього руху очима дітей» ( 3 – 4 класи). Школярі розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри. Серед учнів 5 – 6 класів проведено гру-практикум з ПДР «Ми – зразкові пішоходи», учні 7-11 класів переглянули відеофільми «Безпека на дорозі». Під час батьківських зборів проведено бесіди з батьками учнів про безпеку дітей на дорогах та необхідність дотримуватися ПДР усіма учасниками дорожнього руху.
Пізнаймо в серці рідне слово
Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Традиційно до Дня української писемності та мови у класних колективах було проведено святкові заходи. Учні 11 класу здійснили тематичну подорож "Спадщина тисячоліть: чим українська мова багатша за інші?"
Підготовка до ЗНО-2020
Шановні одинадцятикласники та усі зацікавлені у якісній підготовці до ЗНО-2020!
Зверніть увагу, що на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти https://vintest.org.ua/ у розділі«Програми/характеристики ЗНО-2020» розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонується ознайомитись з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також вказано час, відведений на виконання тесту. Детальне ознайомлення з інформацією, зазначеною в характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе раціонально розподілити час для написання тесту та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник тестування буде знати, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.
Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з певного навчального предмета. Саме на основі програм ЗНО, які розробляє та затверджує Міністерство освіти і науки України, укладаються тестові завдання сертифікаційних робіт.
Тренінгове заняття «Ти – пішохід»
На дорозі небезпечно,
Тож обачним бути доречно.
Руху правила єдині,
Знати їх усі повинні.
Шануватимуть їх люди —
Скрізь тоді порядок буде!
У рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху у ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Кузьминці для учнів 6-7 класів було проведено тренінгове заняття «Ти – пішохід».Метою заходу було: нагадати учням правила безпечного переходу дороги, відпрацьовувати життєві навички аналізу дорожньої ситуації, розвивати вміння ухвалювати відповідальне рішення про перехід дороги, упевнену поведінку та навички відмови від небезпечних пропозицій.