Новини
Слава козацька не вмре, не поляже!
Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.
Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема.
День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Саме тому наша школа долучилася до відзначення цього свята.
Так, під час проведення відкритої виховної години у 7 класі «Слава козацька не вмре, не поляже» зібралися учні, адміністрація, педагоги, щоб прославити День Українського козацтва. Під час заходу учні почули повчальну інформацію з історії козацтва, стали учасниками козацьких забав.
6 тиждень шкільної науки «Я і моя Батьківщина»
6 тиждень осені – майже її середина. На цьому тижні ми святкуємо День захисника України і День Українського козацтва. Тому саме час розповісти малечі про героїв, виховувати повагу до українських воїнів-захисників України що захищають нас, пояснити, що таке Батьківщина, і чому родина та Батьківщина міцно пов’язані. Першачки із захопленням розповідали віршики про Батьківщину, створювали лепбук «Я і моя Батьківщина», відвідали алею слави воїнам АТО, та підготували яскраві поробки для наших захисників.
Слава Героям України!
У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанськоїармії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у школі були проведені години спілкування «Слава героям України!» метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. Класний керівник 2 класу Хомжа М.В. організувала екскурсію до алеї учасників бойових дій.
Бібліотекар школи Хомотюк Г.В. підготувала тематичну виставку, з якою ознайомила учнів 6 класу, які з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає.
Олімпіада з математики
Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.
Будь-яка олімпіада додає знань, кожний учасник дізнається та відкриває для себе щось нове, те, чим би ніколи не поцікавився у звичайному житті. Також підготовка до олімпіади вчить бути терплячим та завзятим, адже певний матеріал зовсім нелегко засвоїти. Взагалі, треба зрозуміти, що олімпіада — це саме те місце, де потрібно показати себе з найкращої сторони, де треба викластись на всі 200% та гідно представити себе та свою школу.
Сьогодні на турнірі найкмітливіших зібралися кращі математики школи. Не усі завдання олімпіади підкорилися одразу, але засмучуватися не варто - без прикладених зусиль результату не буде! Шукайте відповіді – і все буде добре. Успіхів.
Для тих, чия професія від Бога
Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками школярів та педагогів.
Відбулося таке свято і у нашій школі. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського життя, в яких брали участь учні початкових класів. Чудовий настрій і заряд енергії отримали учителі від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.
День самоврядування пройшов на високому рівні: спроби побути майстрами педагогічної справи були вдалими для цьогорічних випускників, а святкові привітання від в.о. старости села Людмили Петрівни Щасливої та учнівського колективу доповнили святковий настрій.
Осінь у стилі НУШ
Ось і завітала до нас у гості щедра пора – осінь, яку з радістю зустріли наші першачки. Тому п’ятий тиждень шкільної науки присвячений саме цій порі і має назву «Осінь». Упродовж усього тематичного тижня школярі мали нагоду розширити, узагальнити та закріпити свої знання про осінь, спостерігати за осінніми змінами в живій та неживій природі, працею людей. А по завершенню навчального тижня першокласники разом із батьками підготували композиції з природних матеріалів під назвою «Осінь у стилі НУШ».