Новини
Міжнародний день шкільних бібліотек
У день свого свята шкільна бібліотека разом із бібліотекарем Хомотюк Галиною Василівною радо зустріла наймолодших своїх читачів, учнів 1 класу, які завітали з привітаннями та подарунками. Із захопленням та цікавістю малята слухали розповідь бібліотекаря про казковий дім, де живуть різноманітні книжки. Учні переглянули новинки періодики для малят та повторили правила користування книжками. Першокласники відгадували загадки та впізнавали казкових героїв за ілюстраціями.
«Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця»
Смуток огортає душу, коли вчитуєшся й осмислюєш рядки архівних документів, слухаєш сповнені печалі розповіді очевидців Голодомору, штучно створеного в Україні. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була. Саме з цією метою була проведена дослідницька робота пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця». Учні 6 класу з хвилюванням слухали спогади Півошенко Марії Василівни про роки Голодомору та ознайомилися із фотоархівами в сільській бібліотеці, а учні 9 класу переглянули фільм "Голодомор - страшні сторінки історії"
Збережемо здоров'я разом
Здоров’я - розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети.
Надія Красоткіна
Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя» сприяєи реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів навичок зміцнення та збереження здоров’я. До пошуку ефективних шляхів розв’язання проблеми соціального здоров’я молоді долучилася і наша шкільна бібліотека. 19 жовтня бібліотекарем школи Хомотюк Г.В. була проведена рольова гра «Збережемо здоров’я разом». Команди учнів 1 - 4 класів: «Капітошка», «Сонечко» та «Веселка» були активними і із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах.
Ми нащадки славних козаків
У глибину століть сягає історія нашого народу, і чим більше минає часу, тим яскравіше ми її уявляємо. Славна добрими і героїчними традиціями Українська земля. Її сини – запорозькі козаки – навіки увійшли до скарбниці пам'яті українського народу. Сьогодні учні початкових класів помандрували сторінками усного журналу «Ми нащадки справжніх козаків». Цікаве, захоплююче свято відкрило перед школярами ще одну сторінку історичного минулого українського народу. Юні патріоти підсумували , що ніщо так важливо не цінується у житті, як воля і свобода; що сила українського народу в єдності, любові і відданості Батьківщині.
ПАМ'ЯТЬ ЖИВЕ У НАШИХ СПРАВАХ
Уже традиційно п'ятикласники активно та відповідально долучаються до доброї справи - доглядають за пам'ятником Герою Другої світової війни О.Г.Чорноморцю.
Козацькому роду нема переводу
13 жовтня, напередодні Дня козацтва та Дня Захисника України, класним керівником 7 класу Столярчук Ю.В. було організовано свято «Нащадки козацької слави» для учнів 5 – 7 класів. Метою даного заходу було ознайомлення учнів з героїчним минулим України, зокрема – періодом Козаччини; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей вихованців, виховання в дітей почуття гордості за історію своєї Вітчизни та її героїв, почуття колективізму, товариськості, добродушності. Розпочалося свято з історичного епосу про виникнення козацтва в Україні, про побут та бойові заслуги козаків, а далі було справжнє, наповнене драматизмом та емоціями дійство: змагання двох козацьких куренів «Запорожці» та «Січовики», в якому хлопці показали фізичну силу, кмітливість та почуття гумору. У супроводі запальної української музики було проведено конкурси: «Козацька кухня», «Зав'яжи вузлик», «Фотооко», «Заморочки із бочки», «Танцювальний». Атмосфера свята та козацькі ігри сподобались усім, ствердили думку добре знаного гасла: «Козацькому роду - нема переводу».