Новини
«Закон та права для всіх єдині»
Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в закладі постійно проводяться заходи, направленні на підвищення правової свідомості здобувачів освіти. . От і сьогодні, 10 грудня, в річницю створення ООН, учні 6 класу разом з класним керівником Ляшенко Л.О. провели брейн-ринг «Закон та права для всіх єдині».Учасники заходу усвідомили, щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Не маючи достатнього життєвого досвіду, підлітки іноді опиняються на межі скоєння злочину, і тоді врятувати людину від фатальної помилки може тільки знання законів. Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.
Всесвітній день української хустки
7 грудня – День української хустки. Українська хустка – це не просто окраса жінки, це – ідентифікація нації, це – оберіг, це – ніби вінок для заміжньої жінки, це – символ духовності і жіночності. З цієї нагоди в нашому закладі стартував флешмоб “Зроби фото з хусткою”. До акції долучилися усі чарівні представниці нашого навчального закладу. Найбільш вражає, що наші наймолодші школярики вже змалечку знають про такий невід'ємний атрибут українського народу, як хустина.
Казковими стежинами
Казки — це добро та милосердя, дитинство людяності та мудрості. Казки найрізноманітніші, але в усіх народів світу є казки про боротьбу добра та зла, про дружбу, вірність. У казках висміюють боягузів, злих і жадібних людей, а прославляють сміливих, справедливих, добрих. Сьогодні третьокласники разом зі своїми друзями здійснили подорож казковими стежками. Показали, наскільки сильно вони полюбляють читати казки та які вони уважні читці. Школярики розвивали свою пам’ять, кмітливість, вміння передавати свої думки в розмові. Вчилися поважати добро і правду, боротися зі злом і кривдою. Виховувати любов до книги.
Разом проти СНІДу
Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше почали відзначати 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Сьогодні учителем основ здоров’я Г. В. Хомотюк був проведений тренінг для учнів 7 класу «Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД?» та факультативне заняття за програмою тренінгового курсу «Захисти себе від ВІЛ» з учнями 10 класу. Метою заходів було привернути увагу учнів до цієї глобальної проблеми людства, ознайомити з символом «червона стрічка», без якої не обходиться жодна акція та відпрацювати навички пропагування поведінки, безпечної щодо ВІЛ.
Акція «Ми можемо протистояти СНІДу»
«Доки здоров’я служить, то людина не тужить…» – так стверджує давнє українське прислів'я. Безперечно, здоров’я є однією з найбільших цінностей людини, яку можна зберегти, та не можна ні набути , ні купити. Донести цю просту істину до здобувачів освіти, запобігти негативним звичкам, що сприяють виникненню хвороб, покликані цикли виховних заходів, які є регулярними у нашому закладі. Напередодні Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми класний керівник 10 класу Столярчук Ю.В. разом учнями провели акцію «Ми можемо протистояти СНІДу». Школярі отримали максимум зрозумілої і достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, що розвіює міфи, знімає страх та упередження щодо цієї проблеми. Учасники акції підготували та роздали буклети, що дають відповіді на актуальні питання щодо діагностики та самозахисту від гепатиту С, туберкульозу та основних хвороб, що передаються статевим шляхом. Також у буклетах є контактна інформація організацій, що допомагають у боротьбі зі СНІДом та наркоманією.
Запали свічу пам’яті
Голодомор 1932 - 1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 88- й річниці Голодомору 1932- 1933 років в Україні, у нашому закладі пройшло ряд заходів. Класними керівниками проведені круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу», у шкільній бібліотеці упродовж тижня школярі 1-4 класів переглядали книжкову виставку «Голодний 1932-1933-й ». Здобувачі освіти старших класів відвідали виховний захід, який підготували учні 9 класу: читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», « Де б ти не був – вшануй померлих від голоду». А 28 листопада члени учнівського самоврядування о 16-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».