Новини
"Хай святиться ім'я твоє, учителю!.."
Учителю! Ти йдеш по цій землі
І слід стає твій крок за кроком
Яскравим вогником у сутінках пітьми,
А все життя для тебе є уроком.
Один раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить свято - День працівника освіти! Один раз на рік говорять : З професійним свято У цей осінній святковий день учні 11 класу разом із класним керівником Хомотюк Г.В. підготували і провели вітальний захід для тих, котрі по праву стали для них рідними і близькими людьми, своїх учителів. Слова вдячності своїм наставникам висловили в піснях та танцях .
Хто не шукає дружби з ближнім, той сам собі заклятий ворог
Взаємоповага, чуйність, ввічливість -- неодмінні ознаки дружного класу. З метою сприяти вихованню моральних якостей у дітей, формувати уміння дружити і дорожити дружбою класний керівник 6 класу Угровецька І.В. організувала тренінг під символічною назвою «Умій дружбою дорожити». Учні з інтересом виконували цікаві завдання, психогімнастичні вправи тавідгадували кросворди .
Святкування Днів європейської спадщини
Традиція святкування Днів європейської спадщини офіційно започаткована у 1991 році Радою Європи і покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства. Незмінне гасло Днів європейської спадщини: «Європа: спільне надбання» – спрямовує до єднання через культуру. Сотні видатних українців були та залишаються творцями світової історії, культури, архітектурних цінностей… Усі вони дають нам можливість за кордоном чи в себе вдома з гордістю сказати: «Я – українець!». Відповідно до плану роботи школи на 2017-2018 навчальний рік класними керівниками: Столярчук Ю. В., Куніцькою Т. В. та Угровецькою І.В. із учнями 5, 6, 7 класів було проведено цікаві пізнавальні заходи: конкурс постерів «Європейська спадщина через мої окуляри», словесний футбол «Грошові одиниці», проект «Прапори європейських країн», мультимедійна заочна мандрівка до столиць країн Європи. Учасники конкурсу у своїх постерах представили об′єкти світової спадщини ЮНЕСКО у країнах Європи.
Дзвін Миру — символ спокою
Мир - головна цінність для будь-якої людини. Захищати мир, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи, якими керувалася Організація Об'єднаних Націй, заснувавши це свято. Щорічно у Міжнародний день миру учні нашої школи вшановують пам'ять жертв війн і конфліктів, а також заявляють про свою готовність будувати безпечний і справедливий світ без війни.
Безсмертним подвигом своїм вони прославили Вітчизну
День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб та голоду. З 1962 року було прийнято вважати кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам`яті жертв фашизму. Цей день був визначений саме у вересні, тому, що на цей місяць припадає дві пов’язані з Другою світовою війною дати – День її початку та її повного завершення. Це стало однією з причин встановлення дня жалоби на вересневу неділю. Наймолодші учні школи переглянули презентацію «Безсмертним подвигом своїм вони прославили Вітчизну» та хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих воїнів та жертв фашизму
Вкарбовані в плити гранітні полеглих синів імена...
Сьогодні школярі стали свідками важливої події в історії своєї батьківщини, події, про яку вони потім з трепетом розповідатимуть своїм нащадкам - відкриття пам'ятного знаку-меморіалу борцям за волю України. На святковий мітинг завітали поважні гості: очільники району, ветерани, спонсори та меценати, жителі громади. До усіх присутніх з вітальним словом та словами вдячності звернулася в. о. старости Щаслива Л.П., голова Гайсинської районної ради Боровий Г.І., голова районної ветеранської організації, представники від спонсорських організацій та організацій-партнерів, які доклали чималих зусиль для успішної реалізації проекту по вшануванню справжніх героїв, борців за волю України, загиблих під час минулих воєн, полеглих у боях та невинно убієнних під час голокосту, замордованих під час голодоморів та жерв тоталітарних репресій. Вразило, як діти, незважаючи на негоду, трепетно сприймали побачене та почуте, розуміючи усю важливість такої важливої події, з вдячністю звертали погляди на героїв-ветеранів, по-новому розуміли поняття цінності життя, людської поваги, вдячності, історичної пам'яті.