Новини
«Святий Миколай прийшов у наш край»
В Україні культ Миколая прийшов водночас із прийняттям християнства. Святий Миколай у нас був завжди покровителем і заступником усіх дітей.Звичай обдаровувати дітей в ніч на Святого Миколая (з 18 на 19 грудня) є чи не у всіх християнських народів. Ця гарна традиція прийшла в Україну з Європи. Вихованих та слухняних дітей чекають подарунки, які «приносить» Миколай уночі. А неслухняним кладе під подушки різки, які примусять їх задуматися над своєю поведінкою.Учні четвертого класу підготували інсценізовану виставу «Святий Миколай прийшов у наш край», яка донесла до дітей думку, що треба вірити в чудеса і диво обов’язково здійсниться, бо Святий Миколай , крім того, що роздає подарунки, завжди приходить на поміч тим, хто щиро молиться до нього. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.
Українська революція 1917-1921 років: минуле і сьогодення
З метою гідного вшанування традицій боротьби за соборність і незалежність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, класний керівник Столярчук Ю.В. організувала круглий стіл для семикласників «Українська революція 1917-1921 років: минуле і сьогодення» . Учні переглянули відео «100 років Української революції», стали учасниками квізу «Українська революція: постаті, події, факти»
З Днем народження!
Шановна Світлана Григорівна! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження від усіх мешканців вашого другого дому (а може й першого)! Бажаємо Вам, насамперед, міцного здоров'я, злагоди, добра, все тієї ж невичерпної енергії, терпіння, наснаги, мудрості, творчих злетів та здійснення усіх задумів, мрій та починань.
З пошаною та вдячністю учнівський, педагогічний та батьківський колектив школи
Годівничка для птахів
Пташки – наші маленькі друзі, посланці небес і символи миру. Ми повинні піклуватися про них, допомагати тоді, коли вони самі не в змозі про себе подбати. З метою виховання любові та бережливого ставлення до природи й пташок, сьогодні у школі пройшла екологічна акція «Годівничка для птахів». Батьки допомогли своїм дітям у виготовленні їдалень для птахів, які вони прилаштували у шкільному саду і відповідально будуть підгодовувати взимку своїх пернатих друзів.
«Найніжнішій, найріднішій!..»
Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка – матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим! А наша любов до Матері – безмежна та вічна! Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І не випадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. У рамках VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», метою якого є привернення уваги учнівської молоді до важливих тем: моя земля – Україна-мати; цінності української родини – традиції і сучасність, учні 4 класу написали листи для своїх мам з найніжнішими, найтеплішими та найлагіднішими словами вдячності, а ще намалювали яскраві малюнки-подарунки.
Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?
Чимало років минуло з дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Чорнобиль – це вже історія України, тому дітей необхідно навчати вболівати за минуле своєї держави, формувати людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; розвивати в учнів потребу будувати, створювати, відроджувати заради України; вчити сприймати чужий біль як свій, загальнонародне горе – як особисте; виховувати почуття поваги й пам’яті до трагічних сторінок України. Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС учні 1 класу разом із класним керівником Лісянець С. М. відвідали Алею Слави села Кузьминці, де розміщено портрети наших земляків, учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС, Зборовського Івана Олександровича та Цимбалюка Андрія Петровича; переглянули презентацію «Чорнобильські уроки» та ознайомились із «Районною книгою пам’яті «Гайсинчани і Чорнобиль», яку подарував школі Зборовський Іван Олександрович.