Новини
Як надати допомогу
Ми живемо на прекрасній планеті Земля. Це єдина планета, де є життя. Але, на жаль, життя не завжди протікає спокійно. Скільки є прикрих та нещасних випадків, які можуть спіткати нас зненацька. Як допомогти собі і тому, хто потрапив у біду? Як важливо у таких ситуаціях не розгубитися, оволодіти собою, пригадати, як поводитися за таких обставин, як урятуватися самому і допомогти іншим. У рамках проведення місячника цивільного захисту 5 жовтня 2016 року класний керівник 3 класу Хомжа М. В. організувала зустріч-навчання учнів початкових класів із медичною сестрою Кузьминецького ФАПу Щасливою Л.П.. Людмила Петрівна цікаво і зрозуміло пояснила школярам про важливість своєчасного надання невідкладної медичної допомоги, як правильно накладати пов’язки при різних ушкодженнях та діяти у надзвичайних ситуаціях.
Місячник цивільного захисту
Відповідно до наказу по школі № 136 від 19.09.2016 року з 19 вересня по 17 жовтня 2016 року у школі проходить місячник цивільного захисту, метою якого є забезпечення захисту і безпеки всіх учасників навчально-виховного процесу від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання школярів поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.
Ми захисники тварин
Сьогодні, 4 жовтня, відзначається Всесвітній день захисту тварин. Згідно зі статистикою, щогодини з лиця Землі зникають три види тварин, щодня зникає більше 70 видів фауни і флори. За 25 останніх років біологічне різноманіття Землі скоротилося більше ніж на третину. Любов до тварин визначає рівень культури і державності в країні. Крім того, Всесвітній день тварин – це привід нагадати всім нам про відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами родини. У Всесвітній день захисту тварин небайдужі учні нашої школи разом із учителем Бандурою Олегом Олександровичем провели круглий стіл "Ми помічники тварин". Діти з великим захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців, підготували виставку світлин і малюнки. А головне школярі пройнялися проблемами захисту та збереження життя тварин, закликаючи робити це всіх.
.
У світі казки чарівної
У казки завжди був, є і буде свій читач, незалежно від віку і статі. З метою поглиблення знань учнів про казку як вид усної народної творчості, була проведена відкрита виховна година-вікторина для учнів 5-6 класів.
Відкритий урок у 5 класі
Нестандартний урок української літератури пройшов у 5 класі. Під час цього уроку діти поринули у чарівний світ казок. За мотивами народної казки «Летючий корабель» школярі вчилися дружити, бути добрими, порядними людьми. Учитель Світлана Миколаївна Лісянець використала різноманітні форми та методи роботи: розгадування кросворду та ребусів, захист ілюстрацій, робота у парах, бліц-опитування "Знавець казок", виконання тестових завдань, ігри «Склади сюжет казки», «Вірю – не вірю», що спонукало дітей до активної роботи. За правильно виконані завдання, дотепні відповіді, активність та креативність на уроці учні отримали гарні оцінки. Чудовий настрій панував упродовж усього уроку.
Вдячність і шана тобі, Учителю!..
З самого ранку у п'ятницю відчувався присмак свята: природа своїм теплим осіннім подихом ніби сприяла цьому, та і настрій у всіх був святковим. Із професійним святом учителів школи вітали сільський голова Щаслива Людмила Петрівна та генеральний директор місцевого товариства Богачук Станіслав Андрійович.
Святкового настрою додало учителям школи, запрошеним освітянам-пенсіонерам цікаве і змістовне свято, яке, уже традиційно, підготували одинадцятикласники.