Новини
Казковими стежинами
Казки — це добро та милосердя, дитинство людяності та мудрості. Казки найрізноманітніші, але в усіх народів світу є казки про боротьбу добра та зла, про дружбу, вірність. У казках висміюють боягузів, злих і жадібних людей, а прославляють сміливих, справедливих, добрих. Сьогодні третьокласники разом зі своїми друзями здійснили подорож казковими стежками. Показали, наскільки сильно вони полюбляють читати казки та які вони уважні читці. Школярики розвивали свою пам’ять, кмітливість, вміння передавати свої думки в розмові. Вчилися поважати добро і правду, боротися зі злом і кривдою. Виховувати любов до книги.
Разом проти СНІДу
Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше почали відзначати 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Сьогодні учителем основ здоров’я Г. В. Хомотюк був проведений тренінг для учнів 7 класу «Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД?» та факультативне заняття за програмою тренінгового курсу «Захисти себе від ВІЛ» з учнями 10 класу. Метою заходів було привернути увагу учнів до цієї глобальної проблеми людства, ознайомити з символом «червона стрічка», без якої не обходиться жодна акція та відпрацювати навички пропагування поведінки, безпечної щодо ВІЛ.
Акція «Ми можемо протистояти СНІДу»
«Доки здоров’я служить, то людина не тужить…» – так стверджує давнє українське прислів'я. Безперечно, здоров’я є однією з найбільших цінностей людини, яку можна зберегти, та не можна ні набути , ні купити. Донести цю просту істину до здобувачів освіти, запобігти негативним звичкам, що сприяють виникненню хвороб, покликані цикли виховних заходів, які є регулярними у нашому закладі. Напередодні Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми класний керівник 10 класу Столярчук Ю.В. разом учнями провели акцію «Ми можемо протистояти СНІДу». Школярі отримали максимум зрозумілої і достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, що розвіює міфи, знімає страх та упередження щодо цієї проблеми. Учасники акції підготували та роздали буклети, що дають відповіді на актуальні питання щодо діагностики та самозахисту від гепатиту С, туберкульозу та основних хвороб, що передаються статевим шляхом. Також у буклетах є контактна інформація організацій, що допомагають у боротьбі зі СНІДом та наркоманією.
Запали свічу пам’яті
Голодомор 1932 - 1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 88- й річниці Голодомору 1932- 1933 років в Україні, у нашому закладі пройшло ряд заходів. Класними керівниками проведені круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу», у шкільній бібліотеці упродовж тижня школярі 1-4 класів переглядали книжкову виставку «Голодний 1932-1933-й ». Здобувачі освіти старших класів відвідали виховний захід, який підготували учні 9 класу: читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», « Де б ти не був – вшануй померлих від голоду». А 28 листопада члени учнівського самоврядування о 16-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».
Я проти насильства
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. З метою привернення громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства колектив нашого закладу також долучились до акції «16 днів проти насильства». Першокласники разом з класним керівником Бандурою О.О. провели пізнавальну зустріч за круглим столом, де порушували актуальні питання насилля в сім’ї, серед однолітків у школі, серед друзів. Школярі створили леп бук «Я обираю щастя», організували конкурс малюнків «Я проти насильства».
Мій улюблений світ – без насильства
Ми живемо у світі, де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування. Мета проведення акції “16 днів без насильства” в нашому закладі – привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї. Для молодших школярів акція розпочалася із години спілкування “Ми – різні, але ми – рівні”. Разом із класним керівником Угровецькою І. В. учні 2 класу організували флешмоб “Наші долоньки проти насильства” та «Синя стрічка», переглядали відеофільми про форми й види насильства та дискутували на тему його уникнення. Будьте уважними до людей, а особливо до дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді, ось головний висновок, який зробили учні після заходу.