Новини
Осінь припадає до землі, слухає свою останню тишу...
Осінь... Золота пора.. Прекрасна, неповторна, щедра, таємнича. Цьогоріч особливо цікавою була представлена уже традиційна шкільна виставка "У світі осінньої фантазії", на якій учні школи презентували експонати - дарунки щедрої осені. Діти вкотре здивували та вразили своїм незвичайним баченням навколишнього світу та оригінальністю виробів.
Цей світлий день належить Вам по праву!..
28 вересня, напередодні славного Дня учительства, члени гуртка "Весела англійська" працювали над святковим випуском газети - вітання для учителів школи.
Конкурс ерудитів
Найбільшу радість та любов до рідного краю викликає спілкування людини з природою. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих птахів, запах і розмаїття квітів – усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна природа рідного краю, яка завжди чарує кожного з нас своєю красою і неповторністю. З метою формування інтересу до навколишнього середовища та усвідомлення себе як частини світу природи класний керівник 6 класу Кочерягіна Н.П. провела інтелектуальну гру « Найрозумніший у світі природи» для учнів 5 та 6 класів. Учні із захопленням виконували конкурсні завдання гри. Переможці отримали медалі «Найрозумніший» та солодкі призи.
Трагедія Бабиного Яру
26 вересня 2016 року у школі відбулися заходи, присвячені трагічним подіям у Бабиному Яру. Урок-пам'яті, урок-реквієм "Забуттю не підлягає" для учнів 9-10 класів підготувала учитель історії Ляшенко Л. О. Учні уважно і захоплююче слухали розповідь учителя, повідомдення учнів Безпалько Тетяни і Терлецької Ганни про одну з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написаних людською кров'ю. Бабин Яр став символом збереження національної пам'яті українського народу, утвердженням нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.
Екскурсійна поїздка до Києва
Українській столиці - понад 1500 років. Більш стародавнього міста в Україні немає. І вже за це Київ варто відвідати. З особливим нетерпінням чекали екскурсійної поїздки учні нашої школи, ті, хто бував у Києві, а особливо ті, хто вперше, 24 вересня 2016 року, знайомився з його минулим і сучасністю. Історико-культурна спадщина міста унікальна - це близько 2000 пам'яток археології, історії, природи, архітектури. Незабутні враження залишилися в учнів від меморіального комплексу "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років", який розташований на схилах правого берега Дніпра, на Печерську. Школярі ознайомилися з монументом "Батьківщина-мати", головною площею з Алеєю міст-героїв і скульптурними композиціями "Форсування Дніпра", "Передача зброї", галереєю героїв фронту і тилу із бронзовими горельєфними композиціями, чашею "Вогонь слави", виставкою бойової техніки та озброєння. Школярам пощастило стати учасниками Всеукраїнського патріотичного квесту, який проходив на базі музею 24 вересня. Свої враження від усього побаченого учні залишили у книзі відгуків: "Ми вражені силою духу воїнів - захисників, воїнів - визволителів! Ваш патріотизм, ваш подвиг є прикладом для нас! Уклін ВАМ!" Відчуття, які переживали школярі, відвідавши Майдан Незалежності, алею Героїв Небесної Сотні, важко передати словами, адже це історія сучасної України, пам'ять про борців за суверенітет і незалежність Батьківщини. Цікавою була і культурна програма перебування у столиці. Учні та їх батьки вдячні учителю історії Ляшенко Л. О. за організацію змістовної і пізнавальної поїздки.
Вони стали на захист своєї Батьківщини
На захист рубежів України стали п'ятнадцять жителів Кузьминецької територіальної громади. Тепла і хвилююча зустріч з учасниками бовових дій на Сході України: Клебаном Миколою Олександровичем, Дідиченком В'ячеславом Володимировичем та Самойловим Віктором Геннадійовичем відбулася сьогодні у нашій школі. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, що пережили за час, проведений у зоні АТО. Колишні бійці своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Усі присутні щиро подякували запрошеним за зворушливу зустріч.
.