Новини
Книга вчить, як на світі жить...
Щорічно 2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене за рішенням профільної Міжнародної ради з питань дитячої книги.
Дитячі книги - це не тільки література, коли всім смішно, кумедно або забавно, і не коли все просто і наочно, яскраво і привертає увагу, а коли за допомогою художніх образів, зрозумілих дітям, розповідається про життя, тобто в правильній дитячій літературі перед нами, перш за все, постає яскрава картина світу в різних.життєвих ситуаціях. Сьогодні класний керівник 3 класу Хомжа М,В. провела виховну годину до Міжнародного дня дитячої книги. З Ініціативи бібліотекаря Хомотюк Г.В., учні взяли участь у акції «Подаруй бібліотеці книжку».
Конкурс " Мистецтво оригамі"
З 20-24 березня 2017 року на базі станції юних техніків пройшов традиційний конкурс-виставка виробів з паперу "Мистецтво оригамі". Цьогоріч на конкурс представлено роботи учнів нашої школи: Жмудюк Наталії – модульне оригамі «Рушник », Ляшенко Анни – сувенір «тортик», Жмудюк Вікторії – квілінг, мобіль «Журавлики щастя» - Півошенко Сніжани, керівник гуртка Столярчук Ю. В.. За результатами районного конкурсу команда школи посіла друге місце. Вітаємо переможців конкурсу!
Юні знавці лікарських рослин
Лікарські рослини – це скарбниця наукових відкриттів, які чекають кожного, хто серйозно і наполегливо вивчає і практично застосовує їх для лікування та профілактики недуг. Гуртківці ,,Юні знавці лікарських рослин” знайомляться з біологічними особливостями лікарських рослин, їх фармакотерапевтичною дією, використанням у домашніх умовах з метою фітопрофілактики, формування здорового способу життя. Значне місце під час вивчення лікарських рослин відведено практичним роботам, проведенню екскурсій, дослідницькій роботі. Упродовж весняних канікул керівник гуртка, учитель біології Кочерягіна Н. П. організувала для учнів 5-6 класів екскурсію до місцевого лісу Дарабчин, де гуртківці мали практичну можливість ознайомитися із різноманіттям рослинності та визначати лікарські рослини нашої місцевості.
Засідання атестаційної комісії школи
Відповідно до плану-графіка проведення атестації учителів 27.03.2017 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії школи. Свій досвід роботи презентували учителька біології і хімії Кочерягіна Н.П. та учитель "Захисту Вітчизни" Волошанюк С..М..
Використання навчального кабінету для забезпечення ефективного та якісного проведення уроку
Відповідно до плану роботи школи 27 березня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради, де розлядалися актуальні питання використання можливостей навчальних кабінетів для забезпечення ефективності організації навчально-виховного процесу. З теоретичним обгрунтуванням даної проблеми та системою роботи колективу школи виступив заступник директора школи з навчальної роботи Паращук О.Ф. . Про раціональне та якісне використання сучасних електронних педагогічних засобів навчання спільно із традиційною наочністю ділився досвідом роботи учитель інформатики та фізики Лісянець О.І., учителька української мови та літератури Тихонюк Т. І. проінформувала про створення можливостей кабінету для організації самостійної роботи учнів. Про організацію роботи з обдарованими та здібними школярами, активізацію їх пізнавальної діяльності виступила учителька біології та хімії Кочерягіна Н.П. , цікавими думками щодо ефективності організації роботи кабінету початкового навчання ділилася керівник методичного об'єднання учителів початкових класів Лісянець С.М..
Рокам ніколи пам'яті не стерти
Пам`ять: вона кличе, вона хвилює, вона торкає наші серця. Минають роки, але є події, не підвладні часу. З метою виховання мужності, почуття патріотизму до історії свого народу, пошани до загиблих у роки Другої світової війни учні 5 та 6 класів провели роботу в Зоні милосердя: впорядкували Обеліск Слави, пам`ятник О. Г. Чорноморцю - герою Другої світової війни.
Пам’ятайте, що поважаючи свою історію, людей, які її творили, ми поважаємо й себе.