Новини
Лінійка Пам'яті до Дня визволення Гайсинщини
Сьогодні у школі відбулася лінійка Пам'яті до 71 річниці визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників, яку підготували учні 8 класу з класним керівником Хомотюк Галиною Василівною. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять захисників тих буремних років Великої Вітчизняної війни і тих, хто нині віддає своє життя за незалежність і суверенність України.
Тих днів не змеркне слава!
У школі проходять заходи до 71 роковин визволення Гайсинщини, метою яких є виховання в учнів поваги до героїчних подвигів співвітчизників, ушанування пам'яті про тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни, формування патріотичних почуттів гордості за старше покоління, пробудження бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє. Класний керівник 7 класу Ляшенко Лариса Олександрівна провела відкриту виховну годину "Тих днів не змеркне слава!" і запросили на захід четвертокласників.
Іду з дитинства до Тараса
"Щоправда, можна, все життя прожити, а так оту, єдину, не зустріти". Такими словами розпочався урок-сповідь "Троянди Шевченкової любові" у 9 класі. Десять прекрасних троянд було у житті Шевченка, та, на жаль, усі вони зів'яли, так і не подарувавши поетові великого щастя. У тому, кого і як кохав митець, - один із ключів до його творчості, до пізнання його соціальних, політичних, життєвих ідеалів.
Класний керівник 2 класу Лісянець Світлана Миколаївна провела відкриту виховну годину для учнів 1- 4 класів "Іду з дитинства до Тараса". Діти разом складали "дерево" життя і творчості Тараса Шевченка, розгадували кросворд "Чи знаєте ви твори Шевченка?", грали у гру "Склади картинку", читали напам'ять вірші і слухали пісні, покладені на вірші Кобзаря.
Наш пошук і творчість!
На уроках трудового навчання та заняттях технічного гуртка учитель Паращук О.Ф. приділяє значну увагу конструкторсько-технологічній діяльності учнів, тому що проектування синтезує самі різноманітні види діяльності школярів. Під час роботи над проектами в учнів розвиваються пізнавальні навички, формуються вміння самостійно конструювати, активно розвивати комунікативні здібності, якості лідера, вміння клективної роботи. Вироби членів гуртка постійно експонуються на різних шкільних конкурсах дитячої творчості, а кращі роботи завжди представлені на районних виставках технічної творчості. Так, цьогоріч, учні 11 класу Білоус Олександр та Поляцько Сергій виготовили міні-пічку для приготування чи розігрівання іжі у польових умовах. Пічка проста і мало затратна, безпечна у використанні.
Учень 9 класу Качківський Денис представив на виставку свій виріб -"Пристрій для розмагнічування кінескопа телевізора", який використовується у випадку намагнічування екрана телевізора.
Неординарне вирішення, цікавий дизайн роботи учнів 9 класу Бандури Валерія та Качківського Дениса - "Кумедні фотожурналісти".
Безпалько Тетяна і Остапенко Анастасія запропонували на виставку "Чудернацький ровер".
До дизайну-проекту шкільної криниці учні 6 класу Жмудюк Наталія та Ласнов Іван також підійшли творчо, використавши композиційні та природні матеріали.
Здоровий спосіб життя
"Здоровий спосіб життя" - за такою темою пройшло ток-шоу у 8 класі, яке разом з учнями підготувала класний керівник Хомотюк Г. В.. Метою проведення відкритого виховного заходу було переконати учнів, виробити бажання вести здоровий спосіб життя та необхідність володіти навичками відмови від шкідливих звичок. Учні вчилися створювати антирекламу: "Ні наркотикам!", "Куріння вбиває!", "Куріння призводить до раку легень".
Мій перший найкращий зошит
27 лютого учні 1 класу зі своїм класним керівником Хомжею Мариною Володимирівною провели свято "Мій перший найкращий зошит". У гості до першачків завітали їх батьки, бабусі, друзі, а ще Буратіно і Мальвіна, Двійки і Відмінники!. Цікаво і незабутньо було всім присутнім на святі, а по його завершенню відбулося нагородження першокласників дипломами.