Новини
Вчимося бути здоровими
Щорічно 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Це свято було засноване на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. Перше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя. З метою розвитку вміння берегти здоров’я, дотримуватись правил гігієни, виховання життєвої потреби бути завжди здоровим і гарним у 2 класі пройшов урок здоров’я «Вчимося бути здоровими». Учні згадували прислів’я та приказки про здоров’я, створили «Абетку загартовування». Під час ігор, перегляду мультфільму, розігрування сценок школярі пригадали основні правила гігієни, почули поради щодо корисного харчування, організували виставку малюнків «Здоров’я очима дітей». Урок був насичений, цікавий та змістовний.
Трудова акція
Формування у школярів ціннісного ставлення особистості до праці зумовлює виховання у них працелюбності, поваги до своєї та чужої праці, створення бажання творити добро. Саме з цією метою в нашій школі пройшла трудова акція «Затишок». Учні 5 – 7 класів працювали на прилеглій до школи території, а старшокласники садили дерева біля прибережної зони.
Добро починається з тебе
Екологічне виховання здобувачів освітніх послуг є завжди актуальним, а тому одним із важливих завдань колектив школи вбачає у формуванні в школярів свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність. Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території школи та села– це обов’язок кожного з нас. 2 квітня учня 7 та 8 класів працювали на пришкільній території: навели лад на стадіоні, перекопували клумби, садили квіти, а старшокласники разом із жителями громади села взяли участь у доброчинній акції з благоустрою території біля Святодимитрієвського храму с. Кузьминці.
Книжкова родина
« Про все цікаве на планеті,читай в журналі та газеті!"
Дізнаєшся про всесвіт гарний, труди твої не будуть марні»
З нагоди Міжнародного Дня дитячої книги учителька початкового навчання Ремезюк Г.І. провела у сільській бібліотеці бібліотечний урок « Книжкова родина», на якому учні ознайомилися з правилами користування дитячою періодикою, дізнались про історію розвитку дитячої книги, прослухали цікаві факти з життя казкаря Ганса Крістіана Андерсена, розповідь про цікаві дитячі книги, написані в різні часи. Школярі приймали активну участь у обговоренні сучасних творів для дітей, ділилися враженнями від раніше прочитаної дитячої літератури. З 2 квітня 2019 року у школі оголошено про початок конкурсу для учнів 1 – 4 класів на кращий малюнок до улюбленої казки, а також стартувала акція «Подаруй бібліотеці книгу». Відзначення Міжнародного Дня дитячої книги є особливо актуальним заходом, адже книга має неабиякий вплив на формування духовного світу людини, а дитяча книга – це перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя.
Вікова мудрість народу у казках
Нашу планету Земля населяє багато народів. І де народ не жив би — з ним живуть і його казки. Казки найрізноманітніші, але в усіх народів світу є казки про боротьбу добра та зла, про дружбу, вірність. У казках висміюють боягузів, злих і жадібних людей, а прославляють сміливих, справедливих, добрих. Добро породжує добро — так вчать казки. І всі народи натхненно бережуть у них вікову мудрість і заповіти дітям та онукам. Класний керівник Бандура О.О. провів вікторину «Мої улюблені казки», де брали участь команди «Колобок» та «Колосок». Школярі стали активними учасниками конкурсів: "Герої казок", "Загадки казкових героїв»,«Хто швидше?», «Телеграма від казкового героя », «До якої казки ілюстрація", "Казкові предмети», «Чи уважний ти читач», а також розгадували кросворд «Чарівні казки». І хоч перемогу здобула команда «Колосок», всі учасники змагань одержали велике задоволення від спілкування із казковими героями.
Засідання МО учителів природничо-математичного циклу
Відбулося чергове засідання методичного об'єднання учителів природничо-математичного циклу, на якому присутні розглянули усі заплановані питання, зокрема актуальні питання організації підготовки учнів до ЗНО. Члени МО ще раз опрацювали методичні рекомендації щодо використання тестових технологій у процесі вивчення предметів природничо-математичного циклу та виробили рекомендації для учнів з підготовки до розв'язування завдань з відкритою формою відповідді, які є одними з найскладніших для учнів.