Гайсин

Новини


Безпечний інтернет

Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять все більше часу в Інтернеті.З метою дослідження позитивних і негативних сторін Інтернету, засвоєння правил безпечної роботи у всесвітній мережі, сприянню обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та шляхи їх подолання, протягом тижня здобувачам освіти та їх батькам  були запропоновано   ряд  профілактичних  заходів. Вони мали змогу, на платформі Classroom та у вайбері, переглянути  запропоновані відеоматеріали та опрацювати пам’ятки  безпечної роботи у всесвітній мережі.

22.04.2021 | Aдмін | Читати далі

17 квітня — День довкілля

Щороку третьої суботи квітня в Україні відзначають День довкілля. Цей день було започатковано на базі Всеукраїнської акції «Дерево — Життя», тому й відзначають його в найкращий весняний час для озеленення та благоустрою населених пунктів. Українці долучаються до акцій, направлених на збереження та примноження природного фонду рідної країни. Цьогоріч карантинні заходи внесли у цю традицію суттєві корективи. Але школярі не забувають дбати про навколишнє середовище та активно долучилися  до  участі у фотоконкурсі «Природа в об’єктиві». Учні впорядковували клумби,  підбілювали та садили дерева, облагороджували присадибні ділянки.

20.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Цікаві новини від МОН

Сьогодні в нашій щотижневій розсилці читайте про звільнення учнів 11-х класів від ДПА у 2020/2021 навчальному році, стипендії та премії Президента України для учнів шкіл, які мають високі результати навчання, законопроєкт про ліцеї, Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін, а також про інші важливі новини. 

 УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ У 2020/2021 Н.Р. ЗВІЛЬНЕНО ВІД ДПА

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Відповідний закон №5014 ухвалила Верховна Рада.

Водночас передбачено, що учні мають право пройти ДПА, зокрема у формі ЗНО, за власним бажанням.

Докладніше – за посиланням.

 ПРОВОДЬТЕ НАЙБІЛЬШИЙ УРОК У СВІТІ З ЕКОЛОГІЇ ТА КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН

Захист навколишнього середовища – обов’язок кожного, навіть найменших. Для того, щоб підвищити обізнаність дітей у проблемі зміни клімату, разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) EdEra розробила план та матеріали до Найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін. Матеріали уроку включають план уроку для вчителя, презентацію уроку та робочий зошит для учнів. Презентація – важливий елемент Найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін. Вона супроводжує усі активності, які відбуваються під час заняття, та містить зображення, відео, графіки і таблиці. Презентація підійде для використання як під час уроку в аудиторії, так і під час дистанційного навчання.

Презентацію ви можете завантажити за посиланням: https://bit.ly/2O7x7VQ.

Нагадуємо, що вчителі, які успішно пройдуть тестування, отримають сертифікат учасника, розрахований на 2 академічні години. 

Також серед усіх учасників буде проведено розіграш подарунків від ЮНІСЕФ. Для того, щоб взяти участь потрібно:

  • провести урок та зробити декілька фото проведеного уроку разом з учнями
  • опублікувати їх у Фейсбуці з хештегом #планета_мій_дім
  • заповнити форму учасника до 21 квітня включно (обовʼязково): https://forms.gle/QfSo1uohCgJ15Lyu7 

Результати розіграшу повідомлять 50-ти переможцям поштою у День Землі, 22 квітня. Переможці отримають набір для збору станції моніторингу якості повітря. За допомогою цього простого у користуванні приладу школа долучиться до збору даних у своєму населеному пункті для SaveEcoBot, єдиного в Україні екологічного чат-боту, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля.    

 СТИПЕНДІЇ ТА ПРЕМІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ УЧНІВ,
ЯКІ МАЮТЬ ВИСОКІ РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

Уряд ухвалив постанову про призначення і виплати стипендій та премій Президента України для учнів шкіл, які мають високі результати навчання.

Стипендії за найвищі результати ЗНО призначатимуться щороку не більш ніж 270-м учасникам тестування, які здобули повну загальну середню освіту в поточному році, отримали найбільшу загальну суму балів за результатами ЗНО з усіх предметів, визначених обов’язковими для складання, зараховані до закладів вищої освіти України і постійно проживають в Україні.

Стипендії виплачуватимуться протягом календарного року з 1 вересня щомісяця у розмірі 10 000 гривень. Особи, яким призначено стипендію, зберігають право на отримання інших стипендій. 

Премії Президента України для переможців всеукраїнських і міжнародних олімпіад з навчальних предметів призначатимуться щороку – це буде не більш ніж:

  • 85 премій для переможців всеукраїнських олімпіад;
  • 40 премій для переможців міжнародних олімпіад.

Премії для переможців всеукраїнських і міжнародних олімпіад призначатимуться за умови, що особи здобувають освіту в закладах освіти України і постійно проживають в Україні. Премії виплачуватимуться одноразово в розмірі:

  • для переможців всеукраїнських олімпіад – 20 000 гривень;
  • для переможців міжнародних олімпіад – 100 000 гривень.

Докладніше про ці стипендії та премії читайте за посиланням.

 ВАКЦИНАЦІЯ ОСВІТЯН, ЗАЛУЧЕНИХ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році, за їхнім бажанням щеплюватимуть вакциною проти COVID-19. Освітян вакцинуватимуть організовано мобільними бригадами з імунізації. За координацію процесів, формування списків охочих вакцинуватись та планування графіку виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори з вакцинації. 

Працівники освіти, які залучені до ЗНО та мають бажання вакцинуватися, можуть звертатися до структурних підрозділів з питань освіти обласних державних адміністрацій. Вони, своєю чергою, узагальнять списки та передадуть їх регіональним координаторам з вакцинації для подальшого детального планування.

Через 28 днів після щеплення першою дозою працівників сфери освіти, які матимуть бажання щеплюватися, вакцинують другою дозою з тієї ж партії вакцин. Тобто за кожною особою, щепленою першою дозою, буде зарезервована друга доза із цієї ж партії.

Докладніше – за посиланням.

 ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ЛІЦЕЇ, ПОПЕРЕДУ – ДРУГЕ ЧИТАННЯ

Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №4629-1 щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти. Своєю чергою МОН пропонує додаткові зміни до другого читання.

Законопроєкт визначає нові вимоги до започаткування та провадження освітньої діяльності комунального ліцею, виконання яких має забезпечити засновник. Зокрема, документ передбачає, що опорні заклади освіти забезпечуватимуть здобуття не лише початкової та базової середньої освіти, а й профільної середньої.

Рішення про утворення комунальних ліцеїв як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання зможуть ухвалювати Верховна Рада АР Крим, обласні, міські ради та представницькі органи інших територіальних громад, які спроможні забезпечити функціонування ліцею відповідно до вимог законодавства. Тобто законопроєкт скасовує норму, коли такі повноваження з-поміж міських рад мали лише ради міст з населенням понад 50 тисяч осіб.

Більше про новації законопроєкту, а також пропозиції МОН до його другого читання – ось тут

 УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО ПЕРШИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ

Оновлення нормативної бази стало першим етапом реформи шкільного харчування, яка впроваджується за ініціативи Першої леді Олени Зеленської. Норми та Порядок організації харчування у закладах освіти і дитячих закладах оздоровлення та відпочинку було затверджено і опубліковано на сайті Кабінету Міністрів.

Нові норми мають на меті зробити шкільне харчування більш збалансованим та корисним для дітей. У документі міститься інформація про розподіл білків, жирів та вуглеводів, які мають містити страви, пропоновані школярам упродовж дня.

Особливу увагу під час організації харчування приділяють зниженню кількості спожитого цукру. Вміст цукрів у харчових продуктах, призначених для продажу у буфетах, торговельних апаратах, які пропонуються школярам, та у харчових продуктах, що використовуються для приготування готових страв, обмежується на рівні не більш ніж 10 грамів на 100 грамів/мілілітрів харчового продукту.

Докладніше про норми, що запрацюють з 1 вересня 2021 року, а також про реформу шкільного харчування читайте ось тут.

 ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ: НОВА РЕДАКЦІЯ ПРОЄКТУ ПОЛОЖЕННЯ
ПРО КОНКУРС ІМ. ПЕТРА ЯЦИКА

Інститут модернізації змісту освіти спільно з МОН підготували проєкт Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика в новій редакції. Вона передбачає уточнення категорій учасників конкурсу, процедури проведення та перевірки конкурсних робіт, запровадження апеляції, урахування сучасних вимог нормопроєктувальної техніки.

Будемо вдячні за пропозиції та зауваження до проєкту документа! Їх можна надсилати до 10 травня на електронні адреси movakonkurs@ukr.neto_kotusenko@mon.gov.ua.

 ВЕБІНАР ДЛЯ ОСВІТЯН ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19

Спеціальний вебінар для освітян про вакцинацію від COVID-19, який було заплановано на 15 квітня і який ми анонсували у попередньому листі розсилки, перенесено. 

Ми повідомимо про нову дату вебінару, коли вона буде відома. Слідкуйте за анонсами на Facebook-сторінці МОН, а також у листах нашої розсилки. 

 На сьогодні все! Дякуємо, що залишаєтесь із нами на зв’язку.
З любов'ю команда Міністерства освіти і науки України

 

16.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Якою має бути якісна школа

     Управління  Державної служби якості освіти  у Вінницькій області повідомляє, що наразі триває інформаційна кампанія  про систему забезпечення якості освіти  в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка  впроваджується  в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).  Метою інформаційної кампанії  є інформування батьків, учнів, керівників закладів освіти, учителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і  як кожен учасник осітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

У межах кампанії Державна служба якості  освіти створила інформаційний ресурс  та анімовані  відеоролики про те, що  таке якісна школа  та система забезпечення якості освіти.

     Шановні учасники освітнього процесу  нашого закладу, просимо переглянути відеоролики "Якісна школа" та "Інституційний аудит". 

 

Для перегляду потрібно бути активованим у домені @kuzmintzi.ukr.education!!! і клікнути відповідні покликання (назви відеороликів вище)         

13.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Важлива Інформація від МОН

ПРОБНЕ ЗНО В КИЄВІ, ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ТА МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ПЕРЕНЕСЕНО НА 24 КВІТНЯ

Через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогів, залучених до проведення тестування, пробне ЗНО відтерміновується у низці регіонів.

Пробне ЗНО 2021 у Києві, Чернігівській та Миколаївській областях буде проведено 24 квітня. Наразі в інших регіонах України пробне ЗНО заплановано на 10 квітня.

Докладніше про саме тестування, внесення відповідей до спеціального сервісу, отримання результатів у контексті нових дат читайте у цьому матеріалі

За актуальною інформацією слідкуйте на офіційних ресурсах МОН (сайтFacebook-сторінкаTelegram-канал), а також на сайті УЦОЯО.

 НА ПЛАТФОРМІ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН» РОЗПОЧАВ РОБОТУ «КАБІНЕТ УЧИТЕЛЯ»

На онлайн-платформі «Всеукраїнська школа онлайн» розпочав роботу інструмент «Кабінет учителя». 

Його функціонал дає можливість: 

  • влаштовувати дискусії для обговорення окремих тем,
  • відстежувати прогрес у навчанні кожного учня,
  • створювати віртуальні класи,
  • запрошувати учнів до перегляду курсів.

Також заплановано згодом забезпечити можливість для вчителів створювати власні курси на платформі.

Більше інформації про можливості «Кабінету вчителя» – у відеоінструкції за посиланням, а також у цій публікації на сайті МОН

 ВСЕ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19: СПЕЦІАЛЬНИЙ ВЕБІНАР ДЛЯ ОСВІТЯН

За тиждень, 15 квітня, ЮНІСЕФ проведе для освітян вебінар про вакцинацію від COVID-19.

Під час заходу йтиметься про вакцини, які доступні в Україні, про можливі побічні реакції, а також про те, чому саме освітяни включені у пріоритетні групи для вакцинації від COVID-19. 

Чекайте детального анонсу вебінару на Facebook-сторінках МОНЮНІСЕФ та Освіторії. А поки заплануйте собі час для перегляду вебінару – він відбудеться 15 квітня о 15:00.

 ПРОВОДЬТЕ НАЙБІЛЬШИЙ УРОК У СВІТІ З ЕКОЛОГІЇ ТА КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН

Зміни клімату – проблема, від якої потерпає кожна країна і кожен житель нашої планети. Ми всі повинні працювати над досягненням однієї із Цілей сталого розвитку – боротьбою зі зміною клімату.

Для того, щоб підвищити обізнаність дітей в екологічних проблемах, до Дня Землі разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) EdEra розробила план та матеріали до Найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім». Матеріали включають план уроку для вчителя, презентацію уроку та робочий зошит для учнів. Працюючи з зошитом, учні дізнаються більше про те, що таке зміни клімату, що їх спричиняє та як ми можемо самостійно почати рятувати планету вже зараз. Його можна використовувати як для заняття в аудиторії, так і під час дистанційного навчання. Робочий зошит ви можете завантажити за посиланням: https://bit.ly/2O7x7VQНагадуємо, що вчителі, які успішно пройдуть тестування, отримають сертифікат учасника, розрахований на 2 академічні години. Також серед усіх учасників буде проведено розіграш подарунків від ЮНІСЕФ. Для того, щоб взяти участь, потрібно:

  • провести урок та зробити декілька фото проведеного уроку разом з учнями
  • опублікувати їх у Facebook з хештегом #планета_мій_дім
  • заповнити форму учасника до 21 квітня включно (обовʼязково): https://forms.gle/QfSo1uohCgJ15Lyu7 

Результати розіграшу повідомлять 50-ти переможцям поштою у День Землі, 22 квітня. Переможці отримають набір для збору станції моніторингу якості повітря. За допомогою цього простого у користуванні приладу школа долучиться до збору даних у своєму населеному пункті для SaveEcoBot, єдиного в Україні екологічного чат-боту, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля. 

 РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ ЩОДО ЯКОСТІ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ ТА ДОСТУПУ ДІТЕЙ З ООП ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Представлено результати двох досліджень (дослідження 1дослідження 2) щодо якості інклюзивної освіти та доступу дітей з особливими освітніми потребами до інклюзивного навчання. Дослідження були реалізовані за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Результати досліджень засвідчили проблемні моменти у розвитку інклюзивного навчання в системі освіти, а також визначили низку перешкод у забезпеченні якості інклюзивної освіти та ефективного доступу кожної дитини з ООП до інклюзивного навчання.

З урахуванням результатів експерти напрацювали рекомендації щодо подолання проблем та визначили подальші кроки у розбудові системи інклюзивної освіти в Україні.

Результати дослідження та рекомендації орієнтовано на використання центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, закладами вищої освіти, надавачами освітніх, соціальних та інших послуг дітям та сім’ям. Також рекомендації будуть корисними недержавним організаціям у плануванні діяльності щодо забезпечення ефективного доступу дітей до інклюзивного навчання.

Більше про це – ось тут

 ІНФОКАМПАНІЯ ПРО СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛАХ

«Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива» – з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанію створено в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

В межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс qualityeducation.org.ua та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба. Ролики розміщено на YouTube-каналі Служби.

Більше про кампанію дізнавайтесь ось тут

 ПРОДОВЖЕННЯ РЕФОРМИ НУШ, РОЗВИТОК ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ І ПОЗАШКІЛЛЯ – З-ПОМІЖ ПРІОРИТЕТІВ УРЯДУ

Продовження реформи «Нова українська школа», затвердження модельних навчальних програм для базової середньої освіти, розвиток інклюзивної освіти і позашкілля, а також підготовка до участі України в дослідженнях PISA-2022 і TIMSS – з-поміж пріоритетів МОН і Кабінету Міністрів на поточний рік. Про ці та інші наміри йдеться у плані пріоритетних дій Уряду на 2021 рік.

Зокрема, планується затвердити модельні навчальні програми на основі нового Державного стандарту базової середньої освіти та затвердженої у лютому 2021-го типової освітньої програми, а також забезпечити учнів 4-х класів підручниками для Нової української школи.

Докладно про заплановані зміни у шкільній освіті читайте за посиланням

 РОЗПОЧАВСЯ ФІНАЛ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021» – ВПЕРШЕ ВІН ВІДБУВАЄТЬСЯ ОНЛАЙН

1-22 квітня триватимуть відбірковий та фінальний етапи заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Двадцять п’ять учасників у кожній з номінацій, які вибороли титул «Учитель року» в областях, змагатимуться у конкурсі на всеукраїнському рівні.

Конкурс «Учитель року» вперше проводиться дистанційно, що є новим досвідом для учасників, журі та організаторів. Водночас критерії оцінювання конкурсних випробувань, які учасники проходитимуть онлайн, залишаються незмінними.

Результати конкурсних випробувань відображатимуться в балах, а оціночні відомості розміщуватимуться на сторінці «Учитель року – 2021» сайту МОН (рубрика «Щоденник конкурсу»).

Дванадцять учасників, які посядуть перші місця в рейтингу відбіркового етапу, братимуть участь у фіналі, де визначать переможців та лауреатів конкурсу.

Докладніше про це читайте за посиланням

 На сьогодні все! Дякуємо, що залишаєтесь із нами на зв’язку.

З любов'ю  команда Міністерства освіти і науки України

09.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Новини від МОН

Вітаємо, колеги!

ОПРИЛЮДНЕНО ПЕРШІ ТРИ ЧАСТИНИ
ЗВІТУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ МОНІТОРИНГУ НУШ

На сайті МОН оприлюднено перші три частини звіту за результатами комплексного дослідження ефективності впровадження реформи "Нова українська школа". 

Результати дослідження викладено у семи тематичних розділах та одному узагальнюючому. Три перші з них, а також узагальнюючий вже доступні на сайті МОН:

1.Дослідження наскрізних умінь учнів початкової школи

2.Спостереження за уроками вчителів початкових класів

3.Спостереження за роботою учнів початкових класів

Узагальнюючий розділ – Моніторинг впровадження реформи НУШ: результати та рекомендації.

Ключову інформацію про дослідження, а також його оприлюднені частини розміщенона спеціальній сторінці сайту МОН. Також на ній з’являтимуться у доступі ті частини дослідження, які будуть оприлюднюватись найближчим часом.

 ПРОВОДЬТЕ НАЙБІЛЬШИЙ УРОК У СВІТІ З ЕКОЛОГІЇ ТА КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН

До Дня Землі разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) EdEra розробила план та матеріали до Найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін "Планета – мій дім". 

Цей урок створено, щоб розповісти учням про екологічну культуру, відповідальне споживання у контексті Цілей сталого розвитку та надихнути їх своїми щоденними діями протидіяти зміні клімату. 

Урок розраховано на учнів 5-8 класів, але за потреби вчителі початкових та старших класів можуть адаптувати матеріал під власні потреби.

Матеріали до уроку вже доступні для використання на платформі EdEra за посиланням: https://bit.ly/2O7x7VQ. Ви можете завантажити матеріали та відео й провести урок у своїй школі та класах. Зокрема – і в онлайн-форматі, матеріали є зручними для цього. У матеріалах уроку доступні:

  • план уроку для вчителя (сценарій уроку, пояснення до вправ і робочого зошиту, рекомендації та додаткові матеріали)
  • презентація уроку
  • робочий зошит для учнів
  • тестування
  • відео дітей-активістів з  усього  світу – youtu.be/URgJjoq7AVo 
  • мультфільм про Цілі сталого розвитку з акцентом на екологію – youtu.be/zAjiIOihGQo 

Вчителі, які успішно пройдуть тестування, отримають сертифікат учасника, розрахований на 2 академічні години. 

Також серед усіх учасників буде проведено розіграш сувенірів від ЮНІСЕФ. Для того, щоб взяти участь, потрібно:

  • провести урок та зробити декілька фото проведеного уроку разом з учнями
  • опублікувати їх у Фейсбуці з хештегом #планета_мій_дім
  • заповнити форму учасника до 21 квітня включно (обовʼязково): forms.gle/QfSo1uohCgJ15Lyu7 

Результати розіграшу повідомлять 50-ти переможцям поштою у День Землі, 22 квітня.  Переможці отримають набір для збору станції моніторингу якості повітря. За допомогою цього простого у користуванні приладу школа долучиться до збору даних у своєму населеному пункті для SaveEcoBot, єдиного в Україні екологічного чат-боту, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля.    

 БЕЗОПЛАТНЕ НАВЧАННЯ НА ПІДГОТОВЧИХ КУРСАХ
ДЛЯ ОСІБ З НЕПІДКОНТРОЛЬНИХ ТЕРИТОРІЙ

Триває пілотний проєкт МОН щодо безоплатного навчання осіб з непідконтрольних територій на підготовчих курсах з можливістю подальшого вступу до закладів вищої освіти як внутрішньо переміщених осіб.

Навчання проводиться з березня до травня. Слухачами курсів можуть стати особи, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької, Луганської областей, АР Крим та Севастополя, які завершили навчання у закладах загальної середньої освіти на непідконтрольній території після квітня 2014року.

Пілотний проєкт триває у дев’яти закладах вищої освіти, в яких діють освітні центри "Донбас-Україна" та "Крим-Україна". На підготовчі курси слухачі зараховуються без іспитів. Навчання здійснюється за денною формою. У разі обмежувальних заходів через COVID-19 та відповідно до можливостей слухачів, навчання може проводитися за дистанційною або змішаною формою.

Більше деталей – за посиланням

 ДОДАТКОВІ УРОКИ ДЛЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН

Кабінет Міністрів перерозподілив 6,7 млн грн, що дасть можливість створити додаткові 399 уроків для онлайн-платформи "Всеукраїнська школи онлайн". 

Сьогодні платформа вже налічує 1260 еталонних уроків з різних предметів, необхідних для забезпечення дистанційного/змішаного навчання. Ще 660 уроків наразі проходять етапи перевірки і незабаром стануть доступними на платформі.

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. 

ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

Деталі – за посиланням.

 МОН ПЛАНУЄ ЗАПРОВАДИТИ  

ЄДИНУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ БАЗУ ДАНИХ ПОЗАШКІЛЛЯ

Міністерство та ІТ-компанія "SoftServe" підписали меморандум про співпрацю, який передбачає цифрову трансформацію позашкільної освіти. Це відбуватиметься шляхом створення єдиної централізованої бази даних позашкілля та запровадження електронної освітньої системи.

Система допоможе користувачам:

  • обирати найближчі за місцем проживання та напрямом діяльності гуртки, клуби, секції;
  • бачити графік роботи та популярність гуртка (відвідуваність, наповненість груп);
  • моніторити рівень матеріально-технічного забезпечення закладів позашкільної освіти та бачити кадрову наповнюваність (профілі педагогів та відгуки на кожен заклад).

Докладніше про це читайте ось тут.

 На сьогодні все! Дякуємо, що залишаєтесь із нами на зв’язку.

З любов'ю команда Міністерства освіти і науки України

02.04.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 «39» 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228
Всього новин: 1364