Новини
День пам’яті та примирення
8 травня класним керівником Столярчук Ю.В було проведено відкриту виховну годину, присвячену Дню пам’яті та примирення під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Мета даного заходу - виховувати у школярів почуття патріотизму, поважне ставлення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих. Учні розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдатів, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, усі присутні вшанували хвилиною мовчання.
Уклонімося великим тим рокам
З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу над антигітлерівською коаліцією у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців над нацизмом та нинішніх захисників Вітчизни, 8 травня до Дня пам’яті і примирення у школі відбулися заходи серед учнів початкових класів: уроки мужності «Вклонімося великим тим рокам», інформаційні хвилинки "Доля українців у війні", майстер-клас з виготовлення символу миру - Червоного маку. Школярі побували також біля Обеліску слави та погруддя О.Г. Чорноморцю.
Мужність і відвага крізь покоління
8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. З метою розкрити трагічні роки війни через долі та звитяги чоловіків і жінок – уродженців нашої громади, які воювали у регулярних арміях або були партизанами, служили у допоміжних формуваннях або на передовій, пройшли всю війну або героїчно загинули в боротьбі, учні школи провели акцію «Гроно пам’яті», організували виставку творчих робіт «Війна в історії моєї родини», провели уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління». Важливо, що хоч би де перебували ці українці та вихідці з України, вони пліч-о-пліч з іншими народами воювали проти нацизму та дістали високі відзнаки країн, у лавах яких вони служили. У пам'ять про них учні поклали квіти до Обеліску слави.
Тепло сімейного вогнища
З метою формування в учнів ціннісного ставлення до сім’ї, родини, людей, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, формування у школярів уявлення про сім’ю як об’єднання рідних людей, сьогодні для учнів 1 – 2 класів було проведено виховну годину «Тепло сімейного вогнища». Діти принесли світлини із сімейного альбому, познайомили друзів із членами своїх родин, організували фотовернісаж «Моя сім’я, моя родина» та виставку малюнків «У колі рідної сім’ї». Кожен школярик мав змогу створити квітку чеснот своєї родини, як символ миру та об’єднання сім’ї.
За життя без сміття
Усі ми пасажири одного корабля, що називається Земля
Антуан де Сент-Екзюпері
Кожного дня людина викидає близько одного кілограма сміття. Мільйони тонн відходів отруюють землю, воду, повітря. Забруднення природного середовища побутовими відходами призводить до порушення екологічної рівноваги на планеті.
З метою формування уявлення про вплив сміття на здоров'я планети та людини, про вторинну переробку сміття, поглиблення знань учнів про шляхи розв'язання проблеми побутових відходів класний керівник 2 класу Лісянець С. М. провела виховну годину «За життя без сміття». Учні дізнались, як правильно поводитись із побутовими відходами, як і навіщо сортувати сміття, усвідомили, що змішані відходи – це сміття, а роздільно зібрані – це ресурси; склали поради, як краще запобігти засміченню оточуючого середовища; зрозуміли, що навіть діти можуть брати активну участь у порятунку планети.
Участь у районному етапі гри "Джура"
На виконання наказу управління освіти, фізичної культури та спорту №65 від 04.04.2019 року було організовано шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Захід проводився з метою виховання в учнів патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, цінностей українського народу, формування здорового способу життя та зміцнення духовного і фізичного здоров'я школярів. Уже кілька років поспіль команда кузьминчан є активним учасником районного етапу гри "Сокіл"("Джура"). От і цьогоріч рій «Патріот», який очолювала учениця 10 класу Жмудюк Наталія, представляв нашу школу на районному конкурсі. Хоч і втомлені, але задоволені школярі повернулися додому.