Новини
Фоточелендж «Мій вільний час без цифрового середовища»
Пандемія коронавірусу, яка сьогодні охопила увесь світ, кардинально змінила життя сучасного людства. Докорінно змінилося й життя сучасної молоді. Причому зміни торкнулися усіх сфер: освітньої, соціальної, фізичної, духовної. У період пандемії, коли цифровий простір заполонив майже увесь навчальний час та час відпочинку юнаків та дівчат, надзвичайно важливим виявилося вміння раціонально, цікаво і корисно організувати своє дозвілля без ґаджетів. Узявши участь у фоточеленджі «Мій вільний час без цифрового середовища», здобувачі освіти 8 класу продемонстрували, що вміють змістовно організувати своє дозвілля поза всесвітньою павутиною без комп’ютерів, планшетів чи телефонів.
Богдан Гаврилишин. Відповідальність на всіх рівнях
19 жовтня, у день народження видатного українця, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина, відзначають День відповідальності людини. Класні керівники Столярчук Ю.В. та Кочерягін Р.В. провели день інформування «Богдан Гаврилишин. Відповідальність на всіх рівнях» із здобувачами освіти одинадцятого та дев’ятого класів.
STOP булінг
Ситуація з булінгом в Україні доволі невтішна. Багато хто не надає поняттю «булінг» значення, але насправді – це особлива форма взаємин, яка з часом переростає в насильство. З метою вироблення у молодших школярів небайдужості та толерантності до проблем булінгу, класний керівник 3 класу Угровецька І. В. провела тренінгове заняття «STOP булінг», у ході якого учні переглянули відеоролики, які висвітлюють дану проблему, розібрали та обговорили певні ситуації та виконали вправу «Все у твоїх руках».
Техніка, яка допомагає
Відповідно до Модельної навчальної програми упродовж 8 тижня здобувачі освіти 1 класу розбиралися, як техніка допомагає в побуті та полегшує життя людини, вчилися використовувати найпростіші прилади, дотримуватись правил безпечної поведінки, користуючись електроприладами.
Школярики уявляли, які роботи та механізми були б корисними в школі, в домашньому господарстві, в магазині, на виробництві та збирали їх моделі із конструктора Lego
14 жовтня – один із знаменних днів України
14 жовтня – один із знаменних днів України. Цей день єднає три свята: День захисників та захисниць України – свято мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, свято гідних і сильних людей; величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці , яке згодом почало відзначатися ще і як День Українського козацтва - свято не тільки народне і релігійне, а й національне: воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. А отже це привід вкотре поговорити із школярами про волелюбних козаків, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, про тих, хто в нелегких умовах сьогодення захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист України за першим її покликом. Адже маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.
Здобувачі освіти нашого закладу долучилися до святкування цієї славної дати. Незабутні враження від перегляду стрічки «Пекельна хоругва або Козацьке Різдво", пізнавального відео «Незламний дух української нації» та вікторини «Де козаки – там і слава!» не залишили байдужими школярів . Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції.
Без минулого немає майбутнього
«Нехай людина користується століттями, що
минули, як матеріалом, на якому зростає
майбутнє.»
Жан Марі Гюйо
Під таким девізом розпочався другий місяць навчання у четвертому класі, який має назву « Машина часу». Упродовж першого тижня школярі дізналися про людей, які жили в різні епохи, про життя і боротьбу українців у минулому, а ще запросили своїх друзів-школяриків відвідати музей села.Маса позитивних вражень та емоцій залишилася в пам'яті кожного маленького здобувача освіти.