Новини
Екскурсія до Гайсинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області
Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити свою уяву про небезпечну роботу рятувальника, про способи гасіння пожеж, рятування людей, тварин та майна; побачити на власні очі механізм і будову та устаткування гаража з пожежними автомобілями.
Освітні втрати: як учителю їх діагностувати та компенсувати.Завдання вчителя під час проведення уроків в умовах воєнного стану .
Пріоритетним завданням вчителя під час проведення уроків в умовах воєнного стану є створення атмосфери взаєморозуміння, поваги та психологічної підтримки, вміння виявити прогалини та розробити завдання, працювати як під час уроку, так і після нього для усунення освітніх прогалин та закріплення матеріалу. З метою посилення практичної спрямованості роботи учителів методичного об'єднання природничо-математичного циклу відбулося засідання на тему «Освітні втрати: як учителю їх діагностувати та компенсувати». Особлива увага була приділена роботі з допомоги здобувачам освіти надолужити пропущене і успішно продовжувати навчання, надання вчителями рекомендацій та доступу до онлайн-ресурсів, які допомагають учням у засвоєння навчального матеріалу, використання застосунків, інфографіки.
На засіданнях методичного об’єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу здійснювався аналіз роботи за І семестр. Опрацювано обласний науково-методичний проєкт «Педагогічні стратегії розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи», вивчені методи і прийоми дистанційного навчання (досвід карантину), методи та прийоми створення ситуації успіху, На уроках суспільно –гуманітарного циклу використовувалися методи підтримуючого оцінювання в умовах різних форм організації навчального процесу. Використано ігрові, гейм-технології з метою стимулювання пізнавального інтересу учнів. Педагогами вивчено проєктну діяльність учнів як форму самостійної роботи. Застосовано продуктивні технології формування критичного мислення на уроках з дисциплін суспільно-гуманітарного спрямування. Опрацьовано та налагоджено партнерську взаємодію закладу освіти і сім’ї. Проведено діагностику динаміки розвитку професійної компетентності педагогів суспільно –гуманітарного спрямування в умовах роботи над проєктом.
Свято наближається
Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдились, школярам нашого закладу потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку, актову залу, сніжинками, гірляндами та іграшками. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Школярів привітали та почастували новорічними подарунками представники ПК «Зоря Поділля» та, за ініціативи сільського старости Новака О.Г. , представники ТОВ ім. Сави Терещука.
Чорнобиль не має минулого часу
14 грудня в Україні традиційно вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли приборкати страшну трагедію ХХ століття, яка сталася 26 квітня 1986 року. З метою виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам'ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого "мирного атому" та його жертв , були проведені тематичні заходи : виховна година "Чорнобиль не має минулого часу", під час якої учні пригадали ті трагічні події, які відбулися у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС, вшанували тих, хто, не шкодуючи свого здоров'я та життя, заслонили собою світ від радіаційної хвилі; переглянули відео, зняті в період ліквідації катастрофи та сучасний вигляд Чорнобиля. Учні 8 класу переглянули відео- презентацію «Ті, що ввійшли в полум’я» про пожежників, які першими вийшли на лінію вогню і отримали смертельну дозу радіації. Була проведена віртуальна екскурсія в "Зону відчудження", а бібліотекар закладу ознайомила учнів з літературою українських письменників Ліни Костенко, Івана Драча, В.Яворівського, Євгена Гуцала з даної тематики.
Будьмо своїми! Читаймо разом!
З 04 до 10 грудня у закладі освіти відбулася Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання» , мета якої - консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Цьогоріч гасло Акції - «Бути своїми», що означає зв’язок між поколіннями, подолання віддалі (котра насправді умовна) між відомими літераторами й нами, читачами. Здобувачі освіти старших класів приєдналися до літературної години « Читання як життєва стратегія». Для учнів 1-4 класів було організовано вікторину « В гостях у казки». Лідери учнівського самоврядування Ангеліна Хомотюк та Дарія Щаслива відвідали дитячий садочок та прочитали дітям цікаві казки. Бібліотекар закладу нагадала школярам про важливість читання, адже читання - основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я.
Хустку одягаю - перемогу закликаю
7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Вона – окраса, символ, оберіг. Українська хустка приваблює жіноцтво усього світу. Візерунків, кольорів та способів в’язання національного головного убору є безліч. Це свято полюбилося дівчатами нашого навчального закладу, а відтак яскраво і колоритно його відзначили й цього року: проведено флешмоб «Вдягни українську хустку», створено чарівну фотозону у кращих традиціях закладу та проведено фотосесію для бажаючих!