Новини
А жінка – матір на весну так схожа
Перше слово людини – мама. Її голос-наймилозвучніший. Теплі руки матері– це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла,мама дала життя, можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Про це добре знають і пам’ятають діти Кузьминецької школи , тому й привітали своїх найрідніших – матусь і бабусь з Міжнародним жіночим днем 8 Березня. Дарували найщиріші побажання для найближчих людей, веселі, ритмічні таночки, пісні, які пронизували своєю чутливістю кожного присутнього, наповнені теплом, любов’ю до найдорожчих людей . Радісний, піднесений настрій, нотки весняного тепла, любові до мами, бабусі – берегинь родинного затишку –панував у святковій залі.
Участь у районних змаганнях з початкового технічного моделювання
Відповідно до Положення управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації про проведення змагання з початкового технічного моделювання серед молодших школярів учень 4 класу Гундяк Владислав сьогодні представляв нашу школу у змаганнях з початкового технічного моделювання серед молодших школярів. Його доробком стала розгортка прямокутної призми та модель автомобіля КамАЗ.
В країні ввічливих дітей
«Ніщо не дається так дешево і не ціниться так дорого, як ввічливість», - такими словами розпочалась відкрита виховна година «В країні ввічливих дітей», яку провела класний керівник 2 класу Лісянець С. М. для учнів 1 – 2 класів. У гості до школярів завітали казкові герої: Шапокляк та Королева Чистоти. Разом з ними дітки вирушили у подорож «Країною ввічливих дітей». Відвідуючи зупинки «Містечко вихованих людей», «Несподіваний гість», «Словничок чемної людини», «Світлофор ввічливості», «Скринька народної мудрості», учні виконували різні завдання, брали участь у цікавих конкурсах та іграх. За кожне правильно виконане завдання діти отримували частинки ключа, з яких склали ключ від країни Ввічливості.
Подорожуючи «Країною ввічливих дітей», учні переконалися, що уважне, доброзичливе ставлення до людей, вживання ввічливих слів приносить радість не тільки оточуючим, а й нам самим.
Цікавий світ професій
З давніх-давен український народ вважався одним із найпрацьовитіших народів у світі. Для кожної людини в житті дуже важливо правильно вибрати професію, тоді вона працює із задоволенням, приносить радість собі і всьому суспільству. Двадцять третій тиждень Нової української школи пройшов під назвою «Професії». Упродовж тижня учні першого класу познайомились із різноманітним світом професій, спробували себе у ролі продавців, лікарів, учителів, познайомились із роботою кухаря у шкільній їдальні та зробили висновок, що найважливіша професія – школяр.
Акція «Здай батарейку – врятуй життя»
Акція організована для того, щоб збирати відпрацьовані батарейки та відправляти їх на переробку. Адже батарейки містять у собі важкі метали, що дуже забруднюють навколишнє середовище. Одна викинута пальчикова батарейка при розкладанні в ґрунті впливає приблизно на 20 квадратних метрів землі. Важкі метали потрапляють у повітря, в підземні води, а звідти до організму людини. Різні метали: ртуть, нікель, кадмій, свинець, літій, марганець і цинк, які мають властивість накопичуватися в живих організмах, у тому числі і в організмі людини, завдають істотної шкоди здоров'ю, зокрема сприяють виникненню онкозахворювань та хвороб щитовидної залози. Ми долучилися до вкрай необхідної волонтерської акції і розмістили у приміщенні нашої школи ємність для збору відпрацьованих батарейок. Це дозволить знизити рівень забруднення земель і питних вод, допоможе нашому селу стати більш безпечним місцем для життя.
Скажи – «Ні!» булінгу
Сьогодні у школі відбулась виховна година для учнів початкових класів «Скажи – «Ні!» булінгу». Мета даного заходу - ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу, виховувати почуття власної гідності, почуття емпатії та переживання один до одного, розвивати навички протидії соціальному тискові, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної життєвої ситуації. Упродовж виховної години учні переглянути презентацію, аналізували складні життєві ситуації. Також склали правила поведінки, які допоможуть уникнути булінгу у школі.