Новини
Квест – гра «Твій друг – дорожній рух»
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи школярів правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху 21травня 2021 року класний керівник Угровецька І.В. разом із другокласниками провела квест – гру під назвою "Твій друг - дорожній рух". Команди "Пішоходи" та "Пасажири" вирушили в уявну подорож, під час якої дізналися, як правильно поводити себе під час дорожнього руху. Учасники двох команд були активними на всіх етапах квесту, пригадали та закріпили знання з правил дорожнього руху.
Флешмоб до Дня вишиванки
Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишиті речі передавалися з покоління в покоління, з роду в рід як родинні реліквії. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. День вишиванки - це чудове свято не має певної фіксованої дати, його відзначають щорічно у третій четвер травня.Цьогоріч свято випало на 20 травня. Дрес – кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Цьому найпоширенішому виду українського народного мистецтва був присвячений флешмоб. Дійство, організоване педагогом-організатором Ремезюк Г.І., відбувалося на подвір’ї закладу освіти. Школярі 4 та 5 класів відвідали музей села, де ознайомились з історією вишивки ріднокраю.
Безпека дорожнього руху – це життя!
З 17 до 23 травня 2021 року, за ініціативи ООН, по всьому світу проходить шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму. У рамках тижня у нашому закладі бібліотекарем Г.В.Хомотюк була організована тематична виставка «Безпека дорожнього руху – це життя!». Першими її відвідувачами стали учні 7 класу. Школярі ознайомилися з матеріалами виставки та переглянули презентацію, виконали тестові завдання, результати яких показали, що здобувачі освіти в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. А головне - усі присутні переконалися, що життя-це найдорожчий скарб, і його потрібно берегти.
Ось і минув 32 тиждень навчання для 1 класу
Упродовж цього тижня учні розширили знання про сім’ю, родину, їх значення у житті людини. Діти вивчили свої права та обов’язки в сім’ї, визначили її цінність для людини. Першокласники розповідали про свою родину, описували обов’язки кожного члена сім’ї, училися краще розуміти своїх рідних, уважно слухати один одного в умовах безпосереднього спілкування.
Школярі-першокласники виконували різні види вправ: «Портрет сім’ї», асоціативний кущ «Родина», складали родинний словник «Хто і за що відповідає у моїй родині?».
«Великий терор» в Україні
З метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства, класний керівник 9 класу Столярчук Ю.В. провела урок мужності до Дня пам’яті жертв політичних репресій – щорічного національного пам’ятного дня, що припадає на третю неділю травня.
Розкажи дорослому
Міжнародна благодійна організація «Служба порятунку дітей» розробила ряд уроків щодо захисту дітей від насильства «Особиста цінність та безпека», у яких ідеться про те, як сформувати в учнів поняття цінності їхнього життя, ознайомити школярів з поняттям особистих кордонів, навчити розрізняти небезпечні життєві ситуації та застосовувати правила безпеки з метою захисту особистого життя. З метою запобігання насильства над дітьми класний керівник 3 класу Хомжа М.В. провела урок на тему «Розкажи дорослому». На уроці школярі вивчили нове правило безпеки «Бити не можна», навчилися розрізняти погані та хороші таємниці, виконали активні вправи «Паперова лялька» та «Обличчя довіри», а також виготовили книжечки з правилами безпеки, яких слід дотримуватись вдома, в школі та у громадських місцях.