Новини
Людина починається з добра
Існує легенда, що, коли народжується дитина, Бог запалює на небі нову зірку і посилає до дитини янгола-охоронця. Янгол цілує дитя тричі: у чоло – аби воно зростало розумним, у личко – щоб було красивим, та у серце – аби любов і доброта поселилися у його тілі. А наскільки збережеться у серці доброта упродовж усього життя, залежить від кожного з нас.З метою виховання бажання робити добро, приходити на допомогу іншим, бути чуйним до оточуючих класний керівник 3 класу Лісянець С. М. провела для своїх вихованців годину спілкування «Добре діло роби сміло». Діти виготовили «серце любові, поваги та добра», поділились один з одним своїми добрими побажаннями та зрозуміли, що робити добрі вчинки – це весело та приємно.
17 тиждень шкільної науки у 1 класі «Світ захоплень»
Якщо у тебе є захоплення, то ти - цікава та непересічна особистість, яка ніколи не нудьгує у вільний час. Тому мати хобі – чудово. Це знають навіть першачки. Саме тому, відповідно до Модельної навчальної програми, темою сімнадцятого тижня НУШ є «Світ захоплень». Упродовж цього тижня учні 1 класу приймали участь у різних видах діяльності, а це і презентація власних колекцій, і робота з солоним тістом, і виготовлення лепбука на тему «Світ моїх захоплень», дізналися багато цікавих фактів про те, якими бувають захоплення, чому вони корисні, як, маючи захоплення, досягти успіху, та, можливо, знайти і для себе чудове хобі.
УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ
Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Робота, спрямована на вибір учнями професій, проводиться систематично з учнями всіх класів, але найбільша увага приділяється учням 9-го –та 11-го класів. Сьогодні , 16 січня, відбулася зустріч старшокласників із студентом Вінницького професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, колишнім випускником нашої школи Черняком Вадимом. Вадим змістовно розповів учням про важливість вибору професії рятувальника. Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Цю професію обіймають непрості люди, люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що, готові кинутися на допомогу. А головна якість рятувальника – це розуміння того, що від його дій залежить життя людини. І ця професія не втрачає свого престижу в усі часи.
15 січня 1992 року Верховна рада України затвердила Державний гімн України
15 січня 1992 року Верховна рада України затвердила Державний гімн України - один із головних державних символів України поряд із прапором і гербом. Державним гімном є пісня «Ще не вмерла України і Слава, і Воля»: слова Павла Чубинського, музика Михайла Вербицького. Класний керівник Стратій М.О. організувала для учнів 7, 8 та 9 класів інформаційну хвилинку про історію створення Гімну та життєпис авторів пісні.
Класні збори «Щоб навчатись було легко»
У колективі здобувачів освіти 9 класу відбулися класні збори «Щоб навчатись було легко. Планування роботи на ІІ семестр». Школярі ознайомились з інформаційними документами «Про ДПА - 2020», склали алгоритм роботи по підготовці до важливого, відповідального моменту у їхньому шкільному житті, спланували справи класу на ІІ семестр 2019-2020 навчального року.
Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами й забавами
Учні Кузьминецької школи відзначили Щедрий вечір та свято Маланки. Групи щедрівників із дзвінкими піснями та теплими словами побажань дарували радість жителям села 13 січня – у день, коли в кожну українську оселю приходять щедрівники, щоб зичити гарного Нового року та віншувати той рік, який минув. За старих часів вважалося, що в новорічну ніч (по старому стилю) сходяться сонце і місяць, і це є початком всього нового, зокрема — Нового року. У наших предків Маланка символізувала місяць, а Василь був символом сонця. За народними віруваннями, саме відвідування двору маскованими парубками на чолі з «Маланкою» приносило щастя. Цей сприятливий вплив мав виявитися у двох основних сферах – господарській діяльності і шлюбних стосунках. Господярі із задоволенням частували гостей солодощами.






