Новини
Стомлені, але щасливі…
Сьогодні осінь подарувала нам гарну погоду для прибирання шкільного подвір’я. З метою благоустрою прилеглої до школи території, учні 8 класу розпочали старанно прибирати свій квітничок. Тепер шкільне подвір’я чисте та милує око кожному із нас!
Дерево мого роду
Кожна сім’я – це маленький світ, маленька країна. В цій країні свої закони, звичаї, традиції. Традиційно історію роду показують у вигляді дерева. Наші прадіди уявляли життя людей на землі як велетенське Дерево Роду. Як дерево тримається на корені, так і кожен рід тримається на найстарших його членах, бо саме вони мають великий досвід життя і допомагають молодим. У рамках родинно-сімейного виховання у школі відбувся конкурс «Дерево мого роду". Активну участь у заході взяли учні молодших класів. Заслуговують на увагу роботи школярів: Демчук Вікторії -1 клас, Угровецької Вероніки -2клас, Хомжі Ольги -3клас, Мельничук Анастасії -3клас, Карпуся Владислава – 4клас, Гундяка Владислава – 5клас, Остапенка Олексія -5 клас, Хомотюк Ангеліни -6клас,Токаревої Дарини - 8клас, Колодій Світлани – 9клас, Жмудюк Наталії – 11клас.
Мандруємо мальовничими місцями рідного краю
Сьогодні учні 3 та 4 класів відчули себе справжніми синами й дочками українського народу. Велика і прекрасна наша Батьківщина. Це - безмежні колосисті поля, вишневі та яблуневі сади, повноводні ріки та синьоокі озера, різнобарвні луки та затишні гаї, мальовничі села та великі міста. Разом з учителем Бандурою О.О. здійснили віртуальну подорож і відвідали сім історико-культурних пам’яток нашої держави. Діти побували в Національно історико-архітектурному заповідник «Кам'янець», Києво-Печерській Лаврі, Державному історико-архітектурному заповіднику "Хотинська фортеця", Національному дендрологічному парку «Софіївка» , Софії Київській , Херсонесі Таврійському, Національному заповіднику-острові "Хортиця". Учні підготували розповіді про мальовничі куточки України, приймали участь у вікторині, показавши відмінні знання про рідний край. Також переглянули презентацію «Стежками мальовничої країни».
Способи пізнання інформації
Другий місяць навчання в 2 класі НУШ присвячений ознайомленню з різноманітними способами пізнання навколишнього світу. Упродовж двох тижнів діти дізналися чимало цікавої та пізнавальної інформації про себе та інших людей; про важливість символів та позначок у нашому житті, а також навчилися їх використовувати; про цікаві способи дослідження навколишнього світу.
Робота у Зоні Милосердя
Робота в Зоні милосердя - один із напрямків трудового та морально -етичного виховання школярів. Шестикласники нашої школи старанно доглядають за Обеліском Слави загиблим у роки Другої світової війни. Сьогодні учні разом з класним керівником Хомотюк Г.В. впорядкували територію біля Обеліска: загрібали листя, прополювали клумби та виносили сміття.
«Стежками рідного Поділля»
У нашій школі розпочав роботу гурток козацько-лицарського виховання «Джура» «Стежками рідного Поділля» під керівництвом Ляшенко Л.О. Програма гуртка направлена на використання елементів козацької педагогіки, використання досвіду наших предків по вихованню підростаючого покоління, виконання законів кодексу «лицарської честі», який передбачає: любов до батьків, рідної мови, вірність у коханні, дружбі, побратимстві, віддане ставлення до Батьківщини-України; цілеспрямований розвиток власних фізичних і духовних сил, волі, можливостей свого організму; уміння скрізь і всюди чинити шляхетно, виявляти інші чесноти; не шкодити своїми діями іншим. Головною метою програми є формування та розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота Батьківщини.Гуртківці беруть активну участь у туристичних змаганнях.