Новини
Героїв Україна пам'ятає
Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними у його житті. Ми не маємо права забути і не пам'ятати ті героїчні сторінки, коли вершилася доля держави, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. 18 лютого класний керівник 2 класу Хомжа Марина Володимирівна провела урок Пам′яті до річниці Небесної Сотні. Дугокласники не по-дитячому говорили про події, які відбувалися на Майдані у Києві, а хвилиною мовчання вшанували пам′ять усіх загиблих.
Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.
Розвиток творчих здібностей та обдарувань школярів
Завдяки використанню конструкторсько-технологічної системи викладання та запровадження 18 модулів програми, які не повторюються із класу в клас, уроки трудового навчання та технологій набули нового змісту в організації самостійної, практичної, планової і системної роботи учнів на уроках, у формуванні бажання до створення нових або удосконалення існуючих виробів. Обробка деревини є ключовою темою модулів курсу трудового навчання. Краса виробів декоративно-ужиткового мистецтва, які створюють школярі досягається завдяки декоративності, як єдино можливому засобу вираження змісту та художньої образності і техніки виконання, оздоблюються гострокутною геометричною різьбою, барвниками, прозорим та забарвленим лаком. Вироби учнів нашої школи неодноразово презентувалися на різних виставках та конкурсах. Як приклад - на світлинах цьогорічні роботи братів Качківських - семикласника Олексія і десятикласника Дениса, які заслуговують на увагу, вони носять не тільки практичний характер, але й мають художній та естетичний вигляд. Качківський Денис був учасником та призером ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із семи предметів, а Олексій - посів ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з трудового навчання.
Конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей"
У рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 09-11 лютого 2016 року у школі проходив конкурс малюнків. Учні 3-10 касів прийняли активну участь у конкурсі, а члени журі відзначили активність дітей та визначили кращі роботи на районний конкурс : Качківського Дениса – учня 10 класу, Гундяка Максима – учня 9 класу, Жмудюк Наталії – учениці 7 класу, Ляшенко Анни, Колодій Світлани, Півошенко Сніжани – учнів 5 клас, Токарєвої Дарини, Пиріжкова Олександра – учнів 4 класу, Щасливої Дарини - учениці 3 клас.
Афганістан болить в моїй душі
15 лютого 2016 році -День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ма річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан”. 15 лютого - день скорботи і вшанування пам’яті тих, хто не повернувся додому з афганської війни, і свято для тих, хто залишився живий і тепер серед нас. Відповідно до листа відділу освіти Гайсинської районної державної адміністраціїї № 1-07/130 від 08.02 2016 року у всіх класних колективах пройшли тематичні уроки, години спілкування з історії війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів, а учні 8 класу разом з класним керівником Ляшенко Л.О. провели відкриту виховну годину для учнів 5-7 класів " Афганістан болить в моїй душі".
День Святого Валентина
І знову лютий... Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнені, а у поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання у коханні. Ось уже ХVІІ сторіч поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року - День Святого Валентина. 12 лютого учні 10 класу влаштували святкову конкурсну програму, на яку запросили старшокласників. З кожного класу змагалися по одній парі, а по завершенню свята визначили найромагнтичнішу з них. Присутні на заході дізналися про історію виникнення Дня Валентина, а ще - особливості святкування його у різних країнах світу.
Книга-коштовний скарб і джерело мудрості
З метою заохочення до читання, виховання любові та бережливого ставлення до книги у 3 класі відбувся бібліотечний урок "Книга- коштовний скарб, у якому джерело мудрості". Діти із допомогою учителя Лісянець Світлани Миколаівни вчилися добирати книжки на рекомендовану тему для читання, складали найпростішу анотацію на прочитану книжку, знайомили однокласників із своїми улюбленими книжками.