Новини
Участь у районному етапі гри "Джура"
На виконання наказу управління освіти, фізичної культури та спорту №65 від 04.04.2019 року було організовано шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Захід проводився з метою виховання в учнів патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, цінностей українського народу, формування здорового способу життя та зміцнення духовного і фізичного здоров'я школярів. Уже кілька років поспіль команда кузьминчан є активним учасником районного етапу гри "Сокіл"("Джура"). От і цьогоріч рій «Патріот», який очолювала учениця 10 класу Жмудюк Наталія, представляв нашу школу на районному конкурсі. Хоч і втомлені, але задоволені школярі повернулися додому.
Її Величність — писанка!
«Стільки стрілося у писанці! Казка, пісня, материнська колискова, росяна стежка дитинства, вінок першого кохання, мудрість старості…». Так писав про знане на весь світ великоднє яєчко Михайло Стельмах. Для кожного українця писанка — це оберіг, символ добра, цінний спадок предків. Класний керівник Бандура О.О. провів виховну годину з учнями початкових класів, приурочену її Величності Писанці. Діти ознайомились з символікою орнаментів та кольорів у писанкарстві, з видами писанок, навчались цінувати красу, створену руками народних майстрів, розвивали інтерес до пізнання народного мистецтва, виховували повагу до культурної спадщини народу, традицій, звичаїв.
Урок до Дня цивільного захисту
У складних умовах аварії, стихійного лиха необхідно дотримуватися організованості, дисципліни, точно виконувати встановлені правила поведінки. Метушня, паніка неприпустимі під час надзвичайних ситуацій. Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 24 квітня класним керівником Столярчук Ю.В. було проведено урок до Дня цивільного захисту. Восьмикласники удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя. Учнями було переглянуто хронікально-документальні фільми з питань цивільного захисту. На завершення діти із задоволенням розгадували ребуси.
День Землі
22 квітня відзначається День Землі, покликаний нагадати кожному з нас, що Земля – це наш спільний дім, спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. Сьогодні першокласники створили лепбук, у якому зібрали цікаву інформацію до Дня Землі, вчилися сортувати сміття, обговорили проблему забруднення води, повітря. Зробили висновок, що кожен мешканець планети може зробити свій внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, посадити хоча б одне дерево та зберігати красу нашого спільного дому.
Всесвітній день Землі
Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі, який став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Забруднюючи оточуючий світ, ми, в першу чергу, шкодимо собі, забираємо у прийдешніх поколінь змогу жити в оточенні густих лісів, широких чистих рік, прозорого повітря. Саме тому охорону навколишнього середовища в цілому потрібно починати з культурного ставлення до нього з боку кожної людини зокрема. З метою підвищення свідомості учнів щодо гармонічного існування людини з природою, формування екологічної культури та поняття органічного життя, раціонального використання вторинних ресурсів, що сприятиме розв'язанню екологічних та соціальних проблем класний керівник 6 класу Кочерягін Р.В. провів виховну годину «Збережемо довкілля разом». У ході заходу учні переглянули презентацію та відео, присвячені глобальним проблемам планети , взяли участь в інтерактивній грі « Що мені дає природа?» та підготували поради-пам’ятки тим, хто йде на природу відпочити. Тож об’єднаємо наші зусилля для захисту миру на планеті та збереження краси природи.
З історії виготовлення закладок
19 квітня 2019 року бібліотекар школи Хомотюк Г.В.запропонувала членам активу бібліотеки переглянути презентацію «З історії віиготовлення закладок»та провести майстер – клас.Діти зацікавилися виготовленням незмінної супутниці книги – закладки. Та й сама закладка, яка на думку багатьох, має лише утилітарне значення, може бути справжнім витвором мистецтва. У цьому присутні впевнилися, переглянувши онлайн презентацію з виготовлення книжкової закладки. Учасники заходу дізналися, що закладка може нести корисну інформацію, може бути рекламою. Гарно оформлена, зроблена своїми руками оригінальна закладка стане гарним подарунком або вітальною листівкою, шпаргалкою, ба, навіть, іграшкою! Учасники вчилися виготовляти закладки з паперу, прикрашаючи її орнаментом .Усі учасники заходу залишили на згадку закладки, виготовлені власноручно.