Новини
Методичне об’єднання класних керівників
27 березня відбулося чергове тематичне засідання шкільного методичного об'єднання класних керівників на тему «Що таке булінг? Як з ним боротися?» з метою профілактики виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому середовищі. У теоретичній частині семінару було розглянуто нормативно-правову базу захисту дитини від насильства, присутні ознайомилися з різними видами булінгу, шляхами його протидії. У практичній частині семінару класні керівники обговорили шляхи профілактики підліткової агресії, відпрацювали практичні технології, що дозволять здійснювати ефективну роботу щодо профілактики булінгу в учнівському колективі. Класними керівниками було прийнято ряд важливих рішень з питань протидії булінгу в школі, шляхах взаємодії школи, батьків та громадськості з цього питання.
Засідання методичного об’єднання учителів початкових класів
Сьогодні відбулось чергове засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів за темою «Плекання успішного учня в початковій школі». Члени методичного об’єднання мали змогу обмінятись досвідом з питання «Розвиток діалогічного мовлення учнів початкових класів». Учитель 1 класу Хомжа М. В. провела практикум «Метод компетентнісного навчання «Шість цеглинок». Учитель 4 класу Ремезюк Г. І. ознайомила присутніх із особливостями проведення державної підсумкової атестації за курс початкової школи у 2018 – 2019 навчальному році.
Засідання атестаційної комісії
Відповідно до плану проведення атестації учителів школи на 2018 – 2019 навчальний рік 26 березня відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії школи. Цікаво і креативно свою роботу презентували учителі: зарубіжної літератури - Волошанюк С.Г., музичного мистецтва - Поляцько О.І., початкового навчання - Хомжа М.В. та Ремезюк Г.І.
Збережемо красу природи
Все на Землі, все треба берегти: І птаха, й звіра, і оту рослинку, Не треба думати, що цар природи ти, Бо врешті,ти лише її частинка ! Довкілля — наше природне оточення. Від забруднення воно страждає і хворіє: погіршуються умови життя рослин, тварин і самої людини. Щоб вижити, люди повинні зберегти природу Землі. З метою виховання в учнів шанобливого ставлення, любові до природи рідного краю класний керівник 4 класу Ремезюк Г.І. провела для молодших школярів екологічну годину « Збережемо красу природи». Усі присутні вели відверту розмову про довкілля, про рідну природу, яка чарує нас в усі пори року, а також взяли участь в обговоренні актуального питання « Забруднення нашої планети» . Діти пригадали прислів’я та вірші про красу природи, розгадували кросворди, малювали малюнки і на завершення переглянули презентацію « Живімо в злагоді з природою».
«Вода – це життя»
Відповідно до листа управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА № 01-07/214 від 28.02.2019 щодо відзначення Всесвітнього дня води 22 березня 2019 року у школі були проведені інформаційно-освітні заходи: учні початкових класів ознайомилися із значенням холодної джерелиці в людському житті, легендами, віршами, прислів’ями, приказками, піснями про воду, мандруючи сторінками усного журналу «Вода в житті людини». Школярі 5 – 7 класів переглянули презентацію «Водне середовище – гідросфера» та провели екологічний квест до Дня води та водних ресурсів, а старшокласники працювали над складанням пам’ятки «Збереження водних багатств» та дискутували з приводу того, до чого може призвести безвідповідальна поведінка людини. Проведена робота сприяла розширенню уявлень учнів про роль води в житті кожного з нас, поглибленню знань про водні ресурси, функцію води в організмі.
Виставка-конкурс «Мистецтво оригамі»
Традиційно щовесни у школі проходить конкурс - виставка робіт з паперопластики «Мистецтво оригамі». Мета виставки - поширення знань із оригамі, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей та юнацтва, популяризація мистецтва оригамі в Україні, ознайомлення з традиційним мистецтвом Японії та сучасними напрямами його розвитку в світовій культурі, залучення дітей до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті. От і цьогоріч учні із задоволенням взяли участь у конкурсі за такими розділами: традиційне ори гамі, модульне ори гамі, вироби в техніці кірікомі (оригамі з використанням розрізування), гофрування; сувеніри з елементами оригамі квілін, а кращі роботи відібрано для участі у районному конкурсі .