Новини
Про життя другокласників
Ось і закінчився перший місяць навчання у другому класі. Місяць був надзвичайно цікавим, корисним та насиченим. Другокласники з’ясували, що означає поняття «зміна», познайомились із змінами у природі, навчанні та життті, виготовили лепбук та виконували різноманітні завдання, пов’язані із цією темою.
Нема прекрасніших доріг, ніж в цей вселюдський храм науки
Бібліотека завжди була збирачем, хранителем, дослідником друкованих творів – вічних пам’яток духовної спадщини поколінь. У книгах міститься величезний досвід і знання інших людей. Книги розвивають мислення, уяву, вміння думати та міркувати.
30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек, тому сьогодні учні 3 класу відвідали шкільну бібліотеку. Під час візиту школярі мали змогу ознайомитись із тематичними книжковими виставками, пригадали основні правила роботи з книгою та правила поводження в бібліотеці. Бібліотекар школи Хомотюк Г. В. провела для дітей літературну годину «Книжковий дім відкритий всім», під час якої діти дізналися історію відзначення свята та виникнення бібліотеки.
Стан збереження підручників у школі
З метою посилення ролі книжки в навчально-виховному процесі школи, поліпшення роботи щодо збереження підручників, виховання поваги до праці людей, які створюють книгу, а також прилучення підростаючого покоління до книги як джерела знань, у школі було проведено рейд-перевірку стану збереження шкільних підручників. Члени учнівського самоврядування: голова учкому Жмудюк Наталія та члени комісії дисципліни і порядку Безпалько Сергій та Щаслива Дарія підвели підсумки даного заходу та із задоволенням оголосили результати - книжки обгорнуті, підклеєні, підписані.
Кожна дитина має право
Сьогодні третьокласники відвідали пізнавальну виховну годину, організовану класним керівником Бандурою О.О. «Кожна дитина має право». Школярі вкотре повторили свої основні права та обов’язки, закріпили їх в пам’яті, навчилися захищати себе при порушенні прав дитини. Учні створили плакати «Знай свої права та обов’язки», розгадували загадки та ребуси.
Бабин Яр – це наша незагойна рана
«Українська та світова спільнота у вересні 2019 року відзначає 82-гу річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Чергова річниця трагедії Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертви війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.» Такими словами розпочалась виховна година , яку організувала класний керівник 5 класу Ляшенко Л.О. для учнів 5 – 6 класів. Школярі переглянули відеофільм, який не залишив нікого байдужими до людської трагедії. Хотілося б , щоб люди усвідомили уроки історії, щоб будували нове демократичне суспільство, засноване на принципах толерантності та взаємоповаги між народами.
Хай буде мир на всій землі!
«Хай буде мир на всій землі! Хай дім новий будується. Хай сад новий росте в селі, нова зростає вулиця», – такими словами розпочалася виховна година у дев’ятому класі, присвячена Міжнародному дню миру. У цей сонячний вересневий день школярі виготовили білих голубів в знак солідарності, з проханням донести до кожної людини на Землі світу, що діти України - за мир. Адже наскільки важливим є мир, свобода, добро і повага. Бажаємо усім миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру в нашій рідній Україні!