Новини
Пам'ять у дні травневі щорічно в душі ожива...
Нещезне в пам'яті людській, не відійде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу-його битва, його перемога над нацизмом. Можна по-різному ставитися до тих подій, по-різному їх називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших, кому і до нині сниться війна і тих, хто і сьогодні боронить кордони нашої суверенної держави.
Продовженням заходів у школі став флешмоб "Квітка пам'яті" , якому передувало виготовлення червоних маків як офіційного символу пам'яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на Сході України у боротьбі проти російської агресії, символу відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги.
Від колективу школи приймає вітання ветеран війни, учасник параду Перемоги Рижук Олександр Никифорович
Старшокласники сьогодні переглянули документальний фільм про "кіборгів" донецького аеропорту, які 242 дні боронили летовище "Добробольці Божої Чоти"
...І біля вічного вогню ми покладем червоні квіти, і зробим так, щоб наші діти завжди вклонялися йому!
70 років відділяє нас від тих воєнних лихоліть.Та люди самі творять історію.Тих, хто поліг у горнилі війни, хто кров'ю своєю окропив землю, тих, хто пройшов крізь бої, лихо, холод і голод у тій смертельній війні - ми поминаємо сьогодні - у День пам'яті та примирення. Слава героям-односельцям і всім, хто захищав рідну землю від нацизму.
Учні 1- 4 класів біля Меморіалу Слави
Діти покладають квіти до погруддя Героя Радянського Союзу Олександра Григоровича Чорноморця
Вдячні правнуки біля могили Героя Чорноморця О. Г. у с. Щурівці.
Рукописна Книга Пам'яті
Війна великим болем пройшла через долі багатьох родин. Люди різного віку, статі, нації захищали свою родину, свою Батьківщину. Упродовж 2010-2015 років, завдяки проведеній пошуковій роботі, старшокласники нашої школи разом із учителями створили рукописну Книгу Пам'яті, де зібрали цікавий матеріал про наших односельців - жителів Кузьминецької територіальної громади, учасників і свідків Другої Світової війни. А сьогодні учні 1- 4 класів мали змогу ознайомитися із розділами Книги Пам'яті: "Іменем жінки, що овдовіла, іменем матері, що посивіла, іменем пам'яті..", "Про що розповідають ордени", Героями не народжуються", "Гіркі спогади про німецьку неволю". Діти трепетно пройнялися долею своїх прадідусів-переможців.
Ти прийшла, Перемого, слідами війни...
У ці травневі дні минає 70 років з того пам'ятного часу, коли завершилася найкровопролитніша війна, що увійшла в історію як Друга світова. Зовсім мало залишилося ветеранів, живих свідків, що творили історію, перемагаючи нацизм у Європі та японський мілітаризм на Далекому Сході. Цьогоріч уже традиційно учні 9 та 11 класів із класними керівниками Романенко Ларисою Михайлівною і Кочерягіною Наталією Петрівною провели пошукову роботу по збору матеріалів, речей, пов'язаних з війною. Старшокласників надзвичайно зацікавили листи з фронту, які і досі зберігаються у родинах як сімейні реліквії.
День цивільного захисту
На виконання наказу відділу освіти Гайсинської районної державної адміністрації № 82 від 01 квітня 2015 року «Про проведення Дня цивільного захисту у закладах освіти району», наказу начальника цивільного захисту школи № 37 від 02.04.2015 року "Про проведення дня цивільного захисту у школі" 30 квітня проведено День цивільного захисту, метою якого було практичне відпрацювання дорослими та учнями знань та навичок з питань цивільного захисту від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, прийомів надання першої медичної допомоги потерпілим, правил користування засобами захисту, а також дотримання заходів безпеки. У день ЦЗ до початку першого уроку проведено заняття з постійним складом школи (учителями та технічнии працівниками) по відпрацюванню питань оповіщення та збору, уточнено дії при виникненні НС, а також проведено перевірку готовності формувань до дій за призначенням.
Минули бурі стоголосі...
На виконання плану заходів школи з підготовки та відзначення 70 річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70 річниці завершення Другої світової війни 29 квітня відбулася зустріч молодших школярів з ветераном війни Ужвою Василем Арсентійовичем, для якого шлях до перемоги був довгим і важким: Румунія, Югославія, Венгрія, Болгарія... За мужність, відвагу та бойові заслуги нагороджений орденами та медалями. Сивочолий дідусь не стримував сліз, згадуючи ті важкі дні і ночі. Понад 70 років пройшло з того часу. Для історії - це зовсім небагато, а для людини - майже все життя.