Новини
Безпека на дорозі
Червоне, жовте і зелене.
Можу ними я сказати:
«Йти», «Стояти», «Зачекати».
Такою загадкою розпочала заняття вихователь ЗДО "Веселка" Тригуб А.В. Дошкільнята ознайомились із правилами та знаками дорожнього руху, розігрували ситуації на дорозі, переглянули відеоролик "Абетка безпеки на дорозі". На завершення заняття малюки виготовили аплікацію "Світлофор".
Святий Миколай , до нас завітай!
Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Нині ми пов’язуємо свято Миколая тільки з подарунками і часто навіть не здогадуємося про глибоке релігійне коріння та особливості відзначення цього свята нашими предками. Святий Миколай (або Ніколаус) – це реальна історична особа, візантійський єпископ, що прославився своєю любов’ю до дітей і допомогою бідним. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні. Так трапилось і цьогоріч: Святий Миколай з Ангелами прийшов привітати здобувачів освіти нашого закладу зі святом. Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість.
У Миколая в ранній час подарунки є для нас
Малюки завжди з нетерпінням очікують на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати, як треба поводитися, – навіть різки. Завітав Святий Миколай і у наш садочок « Веселка». Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії та подарунки-солодощі отримали малюки .
Факти і таємниці
« Людина повинна вчитися таємниць життя у самої себе» Сіддгартха Гаутама (Будда)
Під таким девізом працювали здобувачі освіти 4 класу упродовж тижня. Школярі, разом зі своїм класним керівником Хомжею М.В., поринули у світ невідомого та цікавого. Вони із захопленням досліджували свій організм, складали асоціативні карти, сенкани, виконували різні дослідно-практичні завдання та виготовили лепбук «Організм людини».
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У багатьох можуть виникнути сумніви, навіщо потрібно це свято, якщо є 26 квітня - Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, і чому саме 14 грудня вибрано для вшановування учасників ліквідації.Справа в тому, що 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд. Незважаючи на всі труднощі і проблеми, самі ліквідатори називають 14 грудня святом. У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей з усього Радянського Союзу, з яких більше половини представляли тодішню УРСР. Можливо, Україна стане автором доброго почину, і День ліквідатора з’явиться в Росії, Білорусі та інших країнах. З метою вшанування подвигу всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії, учні 7 класу разом з класним керівником Ляшенко Л.О. провели круглий стіл, за яким поділилися особистими враженнями від зібраної інформації.
Андріївські вечорниці
Зима приносить веселий настрій та багато теплих родинних свят. Серед них найочікуваніше – день Андрія Первозванного. Напередодні, 13 грудня, молодь розважалася, дівчата ворожили на свою долю. Традиційно, з нагоди цього свята, в нашому закладі відбулися Андріївські вечорниці, які організували восьмикласники з класним керівником Хомотюк Г.В. Учні підготували дійство, в якому поєднали минуле та сучасне . Юні актори ворожили, танцювали, співали, колядували, розважалися, а на завершення частували усіх присутніх варениками та солодощами .





