Гайсин

Новини


О спорт, ти мир!

  Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. Щорічно у нашому закладі освіти відзначається День фізичної культури і спорту . Мета цього заходу – привернути увагу підростаючого покоління до питань зміцнення здоров’я, загартування, покращення фізичного розвитку та прагнення бути сильними, витривалими. День розпочався з олімпійського уроку «О спорт, ти мир!». Школярі мали можливість висловити думку щодо значення здоров’я для кожного з них.  До насиченої і змістовної програми дня ввійшли різні конкурси, змагання, естафети, у яких учні радо приймали участь, проявивши витривалість, силу волі, терпіння, вміння сприймати не лише перемоги, але й поразки.

 

 

 

09.09.2021 | Aдмін | Читати далі

Навчальний рік розпочався...

Ось і розпочався новий навчальний рік. Море емоцій та вражень важко висловити за короткі хвилини перерв. Тож учні 7 класу на своїй першій в новому навчальному році годині спілкування вирішили поділитися враженнями про літо і скласти плани на прийдешній навчальний рік. 

 

09.09.2021 | Aдмін | Читати далі

І знову зустріч

Найсвітліша дорога у світі-

Це дорога до знань, до школи.

Пам’ятайте , любі діти,

Не забудьте цього ніколи.

Ось і промайнуло літо! Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. День знань цього року пройшов організовано та злагоджено, радуючи школярів, батьків і, звичайно,  вчителів яскравими осінніми квітами та святковими урочистостями з нагоди початку нового навчального року. У черговий раз школа гостинно відчинила для здобувачів освіти  свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети. Школярі зустрілися із  класними керівниками у  затишних і світлих класах, де на них чекали святкові уроки, які проходили цікаво, креативно. Ремезюк Г.І.  – класний керівник 6 класу підготувала для школярів  пізнавальну віртуальну гру  «Вчимося жити разом».

Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні.

  

06.09.2021 | Aдмін | Читати далі

Я - школяр

Усе по-новому, усе інакше, усе цікаво… Саме з такими емоціями приходять у свій затишний клас нові мешканці закладу – першокласники. Їх цьогоріч п’ятеро – усі милі, веселі, доброзичливі, гомінкі та непосидючі. Цікаво, весело та змістовно минули перші дні навчання в Новій українській школі: свято Першого дзвоника, знайомство з новими друзями, перший урок, смачні обіди.

 

03.09.2021 | Aдмін | Читати далі

ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ - свято мудрості, людяності та доброти

З-поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо                               урочистий і радісний.  Цей день – перше вересня. І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав  у вікна школярів закладу освіти с.Кузьминці , запрошуючи їх відзначити початок нового навчального року. А цьогоріч  він особливий – малеча Кузьминецької громади святкує новосілля –   дитячий заклад «Веселка» гостинно відчиняє двері для своїх відвідувачів. Красивих, радісних, схвильованих малюків  у цей день дружна шкільна родина приймала у свої обійми . Віншували здобувачів освіти та малечу поважні гості, які завжди готові прийти на допомогу і приклали чимало зусиль, щоб створити комфортні умови для школярів у закладі , щоб найменші жителі нашої громади стали мешканцями нового садочка:  народний депутат України Кучер М.І.,Альчук Д.П. - заступник голови Гайсинської районної адміністрації ,  Безбах В.В. - голова   Кунківської сільської ради  , Мехед М.М. - начальник відділу освіти Кунківської сільської ради,  Шрамко В.М. -  начальник відділу освіти Гайсинської міської ради, Клименков Р.О. -голова фермерського господарства «АГРО-ЕКОПРОДУКТ»,   Кирилюк В.Ф. –адміністратор ТОВ ПК  «Зоря Поділля» , Благовісний С.І.,  Щаслива Л.П. – ініціатор  створення садочка, Новак О.Г.-  староста Кузьминецького старостинського округу . Колектив закладу вдячний за підтримку, допомогу та розуміння , а школярі та малеча обіцяли віддячити гарними успіхами у навчанні і поведінці.

 

 

 

01.09.2021 | Aдмін | Читати далі

ВАЖЛИВІ НОВИНИ ВІД МОН

Сьогодні у нашій щотижневій розсилці дізнавайтесь про Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху», забезпечення ноутбуками вчителів, використання залишків коштів за освітньою субвенцією та форум «Реформа системи шкільного харчування». 

ВІДБУВСЯ СЕРПНЕВИЙ ФОРУМ 2021

Сьогодні, 19 серпня, відбувся Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху». У заході взяли участь, зокрема, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, Голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, народні депутати.

Пропонуємо ознайомитись із найважливішими матеріалами за підсумками форуму:

 • про розвиток людського капіталу як місії освіти, а також основні події в освітньому просторі впродовж 30 років – за цим посиланням
   
 • про зміцнення соціального статусу вчителя, підтримку педагогічних працівників, збільшення посадових окладів освітян на 20% з 1 січня та ще на 8,4% з 1 грудня 2021 року – читайте тут
   
 • про виступ Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, який наголосив, що наразі реформування освіти є одним із пріоритетних завдань для України, зокрема і для Верховної Ради – ось тут
   
 • про виклики освіти перед пандемією COVID-19, іноземний досвід для української освіти, розвиток вчителів базової школи, що обговорили під час панельної дискусії «Співпраця з міжнародними партнерами “Нові горизонти міжнародного співробітництва”» – за цим лінком
СТОП-ФЕЙК: ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СКАСУВАННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ  З 1 ВЕРЕСНЯ Є НЕДОСТОВІРНОЮ

Міністерство освіти і науки повідомляє, що інформація в соціальних мережах щодо скасування освітнього процесу в закладах освіти з 1 вересня є недостовірною.

Зазначимо, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет нещодавно наголосив, що при будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процес триватиме. Якщо заклад освіти не зможе працювати в очному форматі, будуть організовані інші форми (змішана чи дистанційна) та діти продовжуватимуть навчання.

Користуйтеся лише перевіреними джерелами інформації. Нагадаємо, що МОН має офіційні вебресурси: 

 ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ: ОГОЛОШЕНО ТЕНДЕРИ НА МАЙЖЕ 49 ТИС. НОУТБУКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

У межах ініціативи МОН та Мінцифри щодо забезпечення ноутбуками вчителів у 2021 році на сьогодні вже оголошено тендери на майже 49 тис. ноутбуків. Загалом цьогоріч за рахунок субвенції на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у розмірі 980 млн грн планується закупити майже 65 тис. ноутбуків (з урахуванням співфінансування з місцевих бюджетів і очікуваної вартості ноутбука орієнтовною сумою 20 тис. грн).

Станом на 18 серпня у 21-й області та трьох районних в м. Києві держадміністраціях проведення тендерів, а саме збір тендерних пропозицій, перебуває в активній фазі. Процес можна відстежувати за допомогою спеціального дашборду.

Придбані ноутбуки закріплюватимуться за навчальними кабінетами відповідних закладів та використовуватимуться виключно для організації освітнього процесу у ЗЗСО. У разі встановлення заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами ноутбуки на період дії такої заборони можуть надаватися у користування педагогічним працівникам з метою належної організації освітнього процесу.

Докладніше про це читайте тут

 ЗАЛИШКИ ЗА ОСВІТНЬОЮ СУБВЕНЦІЄЮ МАЮТЬ БУТИ СПРЯМОВАНІ НА ОПЛАТУ ПРАЦІ ПЕДАГОГІВ ТА ОНОВЛЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ

МОН як головний розпорядник коштів освітньої субвенції наполегливо рекомендує засновникам закладів освіти провести ґрунтовний аналіз поточного стану матеріально-технічної бази та спрямувати залишки коштів за освітньою субвенцією, що утворилися на рахунках місцевих бюджетів станом на 1 січня 2021 року та/або були перераховані на рахунки територіальних громад з районних бюджетів у поточному році, на оплату праці педагогічних працівників та оновлення матеріально-технічної бази закладів та установ освіти. Про це йдеться в листі МОН із роз’ясненням щодо використання залишків коштів за освітньою субвенцією. 

Станом на 1 січня 2021 року загальний обсяг залишків коштів за освітньою субвенцією на рахунках місцевих бюджетів становив 5 322,7 млн гривень, включаючи кошти, що мають цільове призначення, виділені відповідно до рішень Кабінету Міністрів у 2015-2020 роках. Станом на 1 липня 2021 року – 6 826,9 млн гривень. 

Деталі – за цим посиланням

 ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «РЕФОРМА СИСТЕМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»

Нові стандарти та меню, сучасні технологічні процеси, роль громад та керівників закладів освіти в успішній реалізації реформи шкільного харчування, ефективний контроль і безпека. Про це та багато іншого йшлося під час форуму «Реформа системи шкільного харчування», який відбувся 13 серпня за участі Першої леді Олени Зеленкської, Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та представників громадської організації «Національна асоціація громадського харчування». 

Реформування шкільного харчування, спрямоване на розбудову системи здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок і здійснюються відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі.

Пріоритетами для МОН у процесі реформи залишаються такі заходи:

 • модернізація харчоблоків;
 • організація інформаційно-роз’яснювальної роботи з розбудови системи здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок;
 • підвищення фахової спроможності всіх причетних до організації шкільного харчування – освітян, управлінців і кухарів.

Докладніше про це читайте у цьому матеріалі.   Дякуємо, що залишаєтесь із нами на зв’язку.

З любов'ю  команда Міністерства освіти і науки України

20.08.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203
Всього новин: 1215