Новини
Єднаймо Україну Тарасовим словом!
Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України – Т.Г.Шевченка. Напередодні 210 річниці від дня народження Тараса Шевченка відбулося літературно-мистецьке свято ««На вівтар Шевченкового слова я серце своє юне кладу» для учнів 8-11 класів . Упродовж заходу школярі поринули у дивовижний світ творчості Тараса Шевченка, декламували його твори та розглянули найцікавіші факти із життя поета та художника, переглянули відеофільм до твору «Садок вишневий коло хати» та презентацію, слухали пісні на слова поета та проводили дослідження й відкриття «нового» з життя та творчості Тараса Григоровича. Із великим задоволенням учасники свята подорожували творами Великого Кобзаря, виконуючи цікаві завдання, розгадували ребуси та складали пізнавальне доміно «Стежками Шевченка». Шевченко надихає… Великий поет зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства, про нього написано тисячі книжок та знято художні фільми. Образ найщирішого лірика, художника, людини постає перед нами завдяки поетичним, прозовим і малярським творам митця, працям дослідників і спогадам друзів про життєпис Тараса Шевченка, що навчає любити Україну, рідну землю, мову.
Весну і жінку славим щиро!
8 березня – це, безумовно, найніжніше свято. Адже разом із Міжнародним жіночим днем ми святкуємо свято весни, тепла, посмішок та краси. Напередодні жіночого дня у школі панувала справжня атмосфера радості та щастя. Відбувся феєричний святковий концерт. Свою любов, тепло, подяку за нелегкий труд, учні подарували у своїх творчих номерах всім жінкам, присутнім у залі. Святкову атмосферу підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків закладу.
Міжнародний день рідної мови
Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. Сьогодні, 21 лютого, з нагоди Міжнародного дня рідної мови другокласники запросили на розважальну вікторину своїх друзів-школяриків. Цікаві та захоплюючі завдання чекали на здобувачів освіти упродовж усього свята. Маса позитивних емоцій та приємних вражень залишилися на згадку у кожного учасника заходу, а на закінчення – усі отримали грамоти «Знавець української мови».
Стежками добра
17 лютого світова спільнота відзначає День спонтанного прояву доброти. Спонтанний прояв доброти – це коли щире бажання зробити добро виникає раптово, за покликом серця, виключно з добрих намірів, є безкорисливим і не потребує вдячності. Відзначення цього дня – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від недуг кожного, хто її проявляє. Класний керівник 3 класу Лісянець С. М. провела для учнів 3-4 класів квест-гру «Стежками добра». Впродовж заходу учні згадували про свої добрі вчинки, оцінювали вчинки інших, відповідали на запитання вікторини, грали у гру «Добре чи погано». Школярі зрозуміли, що не потрібно боятися дарувати добро, адже добрі вчинки розкривають наші серця, наповнивши їх радістю.
День святого Валентина
Свято активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято, зазвичай, пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей. Святкування Дня закоханих стало невід’ємною традицією нашого шкільного життя. Учні чекають його з нетерпінням. І цей рік не став винятком, 14 лютого у закладі працювала святкова пошта, за допомогою якої учні могли надіслати «валентинки» своїм друзям та вчителям. Усі залишилися з чудовим настроєм та позитивними емоціями.
Квіти у полі, там де Крути...
29 січня 1918 року в історії України з'явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров'ю, назва якої – Крути. Світова історія знає багато жертв в ім'я ідей, але аналогічної Крутам не було. 1917-1918 роки були дуже важкими для утвердження української державності – йшла жорстока боротьба за владу в Києві. Однак, сподівання українців не були марними. У листопаді 1917 року проголошено Українську Народну Республіку. Це видатна подія в історії українського народу. З метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого учні ознайомилися із історичними фактами перебігу цих страшних подій в історії України, мали змогу переглянути виставку-презентацію «Герої не вмирають!» та відеоролик «Бій під Крутами», хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих студентів-гімназистів, виготовляли пам’ятки та малювали плакат. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.