Новини
Моя Батьківщина красива і вільна, я з нею пов'язую долю свою!
У рамках проведення місячника правової освіти учні 11 класі зі своїм класним керівником Закерничною Н. Г. 10 листопада підготували і провели усний журнал "Моя Батьківщина красива і вільна, я з нею пов'язую долю свою". Запрошені на захід учні 9 класу разом з одинадцятикласниками поринули в атмосферу історії виникнення держави, її символів. Всі були єдині в тому, що найдорожчою і найріднішою для кожного з нас є та земля, на якій ми народилися, де живуть наші батьки, рідні, де поховані наші предки, де ми зробили перші кроки, вимовили перше слово, почули мамину пісню-колисанку, пішли стежиною до школи. Ці почуття вічні. І якими важливими та злободенними вони є сьогодні, коли наша України так потребує захисту і підтримки кожного з нас.
Як захиститися від ВІЛ
Учні 8 класу зі своім класним керівником Хомотюк Галиною Василівною провели тренінг за участю учнів 10 класу на тему : "Віл: шляхи зараження і методи захисту. Поведінка і ризики." На тренінгу учні проаналізували шляхи і умови інфікування ВІЛ, з'ясували моменти, у яких ВІл не передається, дізналися, як уникнути зараження ВІЛ і які життєві та професійні ситуації можуть бути небезпечними щодо інфікування ВІЛ, тренували свої навички оцінювання ризиків ВІЛ-інфікування у різних випадках, уявляли себе справжніми лікарями. З цікавістю учні слухали розповідь класного керівника щодо профілактики ВІЛ/СНІДУ на державному рівні.
Міс "Золота осінь- 2014"
31 жовтня 2014 року десятикласники зі своїм класним керівником Кочерягіною Наталією Петрівною провели відкритий виховний захід "Міс Золота Осінь - 2014" і запросили учнів 8-11 класів на конкурсно-розважальну програму. Учні із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, вміло презентували свої знання та здібності у різних галузях. Перемогу здобула учениця 9 класу Тетяна Навроцька і стала " Міс Золота Осінь - 2014".
28 жовтня-день визволення України!
Друга світова війна принесла безліч трагедій, віроломств, зруйнованих доль. 28 жовтня 1944 року в результаті проведення у січні - жовтні 1944 року воєнних операцій чотирма Українськими фронтами територія українських земель була остаточно звільнена від гітлерівських загарбників. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни, її причини і наслідки. Якою ж дорогою і довгоочікуваною була Перемога!..Зі сльозами на очах... Це були сльози радості і сльози горя. Якою ж ціною дісталася Премога? Що допомогло вистояти , вижити і здолати фашистів? На ці запитання шукали відповіді учні нашої школи на виховній годині "Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!". Роздуми, враження, перегляд документального фільму не залишили байдужими всіх присутніх на заході. Ми будемо завжди пам'ятати, бо не маємо права забути про тих, хто здобув Велику Перемогу! По завершенню свята учні привітали ветеранів-земляків з Днем визволення України. На жаль, їх залишилося лише троє: Рижук Олександр Никифорович, Ужва Василь Арсенійович, Рочняк Василь Порфирійович.
Розтопить серце кожного ласкаве слово
Слово має велику силу і владу, воно містить думку, приносить радість, а може боляче ранити. Іноді достатьньо одного недоброго слова, щоб зіпсувати настрій, і приємного слова, щоб заспокоїти людину, звеселити її душу. Сьогодні у 4 класі пройшла година спілкування на тему :" Розтопить серце кожного ласкаве слово", де учні пригадали ввічливі слова, повторили правила поведінки, вчилися великому мистецтву і вмінню керувати собою у різних життєвих ситуаціях.
Завершено місячник цивільного захисту
У школі з 17 вересня по 17 жовтня 2014 року пройшов місячник цивільного захисту, головною метою якого було проведення заходів, спрямованих на забезпечення захисту і безпеки всіх учасників навчально-виховного процесу від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання школярів поводженню в екстремальних умовах, враховуючи події, що відбуваютьсчя нині на Сході України, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів. Упродовж місячника було проведено різні виховні заходи: змагання, квести, тренінги, практикуми, бесіди, на яких учні набули нові навички та здобули знання у різних ситуаціях як мирного так і надзвичайного стану.