Новини
Традиції та звичаї британців
З метою активізації пізнавального інтересу до вивчення англійської мови, розширення знань учнів про англомовні країни, культуру та звичаї англійців , виховання почуття дружби та поваги до англомовного народу учителька англійської мови Куніцька Т. В. провела з учнями 3-4 класів країнознавчу годину «Традиції та звичаї британців». Школярі мали можливість показати свої досягнення у вивченні англійської мови та дізнатись цікаві факти про англомовні країни.
Беру тебе, як скарб, в пісенній вроді!...
21 лютого ми відзначали Міжнародний день рідної мови. Для кожного народу мова – найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. До Міжнародного дня рідної мови класний керівник 4 класу Лісянець С. М. провела свято «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова» для учнів початкових класів. Школярі поринули у чудовий і прекрасний світ нашої рідної мови: переглянули мультфільм «Цікаві факти про українську мову», дізнались, що в українській мові є твори, кожне слово яких починається однією буквою, слухали жартівливі народні пісні. Діти взяли участь у мовознавчому турнірі, переможці та учасники якого отримали пам’ятні дипломи. Учитель української мови Тихонюк Т.І.. організувала для учнів 5-11 класів мовно-літературні конкурси: «Ну що б , здавалося, слова…», «Беру тебе, як скарб в пісенній вроді», презентація книжкової виставки «Мова, як Бог, на всіх одна»; п’ятикласники та шестикласники взяли участь у мовно-літературній грі «Патріот». Ніжно дзвеніли дитячі голоси, трепетно читаючи Молитву до мови. Багато чудових слів було сказано про мову, про любов до неї, про її значущість , важливість та безсмертя. Учні школи запалили ще один вогник любові до рідної мови у своєму серці.
Горить свіча і пам'яті сльоза...
У ці лютневі дні Україна перебуває у жалобі за загиблими героями Майдану, які полягли у кривавих протистояннях у центрі столиці. Цих мужніх і відданих людей, які загинули у нерівній боротьбі, вшановує та оплакує вся Україна. Учні нашої школи теж прилучилися до акції вшанування загиблих героїв. В усіх класах пройшли бесіди про криваві події 2014 року. Перегляд відео передач, презентацій, бібліотечна виставка, хвилина мовчання…
Не забудь - людиною будь!
Зима цьогоріч сніжна та морозна – отже настала пора для підгодівлі птахів, адже саме у цей час природні запаси корму починають зменшуватися. З настанням холодів частина комах гине, частина впадає в зимову сплячку, а тому птахи поступово переходять на поїдання урожаю насіння й плодів. У періоди нестачі корму найбільш уразливими стають дрібні садові птахи. Взимку, не встигнувши протягом короткого дня добути собі необхідну кількість поживи, вони залишаються на ніч напівголодними і, не дочекавшись дня, гинуть. Саме тому учні школи організовано і поодинці не лінуються підкидати пернатим зимувальникам корму, щоб полегшити їх існування впродовж довгої та сніжної зими.
Епідемія доброти
Перед розумним
треба схилити голову,
а перед добрим
стати на коліна.
(В. Гете)
Учні 1 класу разом з класним керівником Бандурою О.О. продовжують роботу в ІТС «Мій перший найкращий зошит». Найменші школярики з великим задоволенням приймають участь в акціях. Ось і сьогодні діти взяли участь у виховній годині до Всесвітнього Дня спонтанного вияву доброти: пригадували приказки та прислів’я про добро, із захопленням навипередки розповідали про добрі справи, які вони робили для рідних людей, а також пообіцяли завжди робити і дарувати добро усім.
Участь у конкурсі
Відповідно до наказу управління освіти,фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації «Про проведення районного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски - 2017» учителі та учні нашої школи взяли участь у фестивалі. На районній сцені прозвучали пісні: В.Вірменського « Гей, соколи» у виконанні учителів Поляцька О.І. та Кочерягіна Р.В. та «Україно моя» у виконанні дуету дівчат Ляшенко Анни та Жмудюк Наталії.