Новини
Ми нащадки славних козаків
У глибину століть сягає історія нашого народу, і чим більше минає часу, тим яскравіше ми її уявляємо. Славна добрими і героїчними традиціями Українська земля. Її сини – запорозькі козаки – навіки увійшли до скарбниці пам'яті українського народу. Сьогодні учні початкових класів помандрували сторінками усного журналу «Ми нащадки справжніх козаків». Цікаве, захоплююче свято відкрило перед школярами ще одну сторінку історичного минулого українського народу. Юні патріоти підсумували , що ніщо так важливо не цінується у житті, як воля і свобода; що сила українського народу в єдності, любові і відданості Батьківщині.
ПАМ'ЯТЬ ЖИВЕ У НАШИХ СПРАВАХ
Уже традиційно п'ятикласники активно та відповідально долучаються до доброї справи - доглядають за пам'ятником Герою Другої світової війни О.Г.Чорноморцю.
Козацькому роду нема переводу
13 жовтня, напередодні Дня козацтва та Дня Захисника України, класним керівником 7 класу Столярчук Ю.В. було організовано свято «Нащадки козацької слави» для учнів 5 – 7 класів. Метою даного заходу було ознайомлення учнів з героїчним минулим України, зокрема – періодом Козаччини; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей вихованців, виховання в дітей почуття гордості за історію своєї Вітчизни та її героїв, почуття колективізму, товариськості, добродушності. Розпочалося свято з історичного епосу про виникнення козацтва в Україні, про побут та бойові заслуги козаків, а далі було справжнє, наповнене драматизмом та емоціями дійство: змагання двох козацьких куренів «Запорожці» та «Січовики», в якому хлопці показали фізичну силу, кмітливість та почуття гумору. У супроводі запальної української музики було проведено конкурси: «Козацька кухня», «Зав'яжи вузлик», «Фотооко», «Заморочки із бочки», «Танцювальний». Атмосфера свята та козацькі ігри сподобались усім, ствердили думку добре знаного гасла: «Козацькому роду - нема переводу».
Здорова молодь - здорова нація
У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» бібліотекарем школи Хомотюк Г.В. організована книжково-ілюстративна виставка «Здорова молодь-здорова нація» та проведена бібліотечна година «Як зберегти своє здоров'я». Учні молодших класів були активними слухачами і пообіцяли дбати про своє здоров'я. «Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров'я»-презентація,яку підготували учні 9 класу.
Захисники Вітчизни в долі моєї родини
Війна… Здається, ми знаємо про неї багато з книг, фільмів, але все це якось далеко від нас і уявити все те, що відбувалося в ті страшні роки в тилу і на фронті дуже важко. І тільки, ознайомившись з історією життя близьких тобі людей, ці події стають ближчими, зрозумілішими, їх починаєш приймати серцем і переживати. Напередодні дня Захисника України учні нашої школи провели активну пошукову роботу , створивши проект «Захисники Вітчизни в долі моєї родини»
Цікаво провела виховну годину у формі пізнавальної екскурсії до сільської Алеї слави "Перед Вами ми схиляємось, у Вас вчимося любити Україну" із найменшими школярами класний керівник 1 класу Лісянець С.М.
Чорний птах голодного року
Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло багато років від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас. Рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя. Класний керівник 4 класу Хомжа М.В.підготувала для учнів класу урок пам’яті "Голодомор в Україні – біль нашого народу". Школярі перегорнули сумні сторінки історії України, на яких кривавим і чорним вписані слова «голод», «голодомор» та хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих 1932-1933 років.