Гайсин

Новини


Наш пошук і творчість!

На уроках трудового навчання та заняттях технічного гуртка учитель  Паращук О.Ф. приділяє значну увагу конструкторсько-технологічній діяльності учнів, тому що проектування синтезує самі різноманітні види діяльності школярів. Під час роботи над проектами в  учнів розвиваються пізнавальні навички, формуються вміння  самостійно конструювати, активно розвивати комунікативні здібності, якості лідера, вміння клективної роботи. Вироби  членів гуртка постійно експонуються  на різних шкільних конкурсах дитячої творчості, а кращі роботи завжди представлені на районних виставках технічної творчості. Так, цьогоріч,  учні 11 класу Білоус Олександр та Поляцько Сергій виготовили міні-пічку для приготування чи розігрівання  іжі у польових умовах. Пічка проста і мало затратна, безпечна у використанні.

 

 

Учень 9 класу Качківський Денис представив на виставку свій виріб  -"Пристрій для розмагнічування кінескопа телевізора", який використовується у випадку намагнічування екрана телевізора.

 

Неординарне вирішення, цікавий дизайн роботи учнів 9 класу Бандури Валерія та Качківського Дениса -  "Кумедні фотожурналісти".

Безпалько  Тетяна і Остапенко Анастасія запропонували на виставку  "Чудернацький ровер".

 До дизайну-проекту  шкільної криниці учні 6 класу Жмудюк Наталія та Ласнов Іван  також підійшли творчо, використавши  композиційні та природні матеріали.

 

 

 

05.03.2015 | Aдмін

Вернутись назад
Погода в Україні Календар свят і подій Ця сторінка була відвідана Лічильник повідомлень разів з 01 січня 2014 року